Open Procurement Albania

Loti 5: Materiale per mirembajtjen e makineri, paisje prerese,kositese dhe krasitje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Objekti i Tenderit Loti 5: Materiale per mirembajtjen e makineri, paisje prerese,kositese dhe krasitje
Nr. Reference REF-63086-06-29-2020
Vlera / Fondi Limit 416 598,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 30-06-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 07-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues “Luars Bros” shpk
“Az Trading” shpk
“Agro - Korani” shpk
“Muca” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LUAR Bros
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 324 680,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-07-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Muca” shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur Kopje të çertifikuara të bilanceve të viteve 2017, 2018 të vërtetuar nga Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve.
  2. “Agro - Korani” shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur Vërtetimin që konfirmon shlyerjen e të gjitha detyrimeve të maturuara të energjisë elektrike të kontratave të energjisë që ka operatori ekonomik që është i regjistruar në Shqipëri.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data