Open Procurement Albania

Permiresim furnizimi me uje ne zonen e Kasharit.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Permiresim furnizimi me uje ne zonen e Kasharit.
Nr. Reference REF-65652-07-15-2020
Vlera / Fondi Limit 13 830 660,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 17-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues ''KMK'' sh.p.k
''Frakulli'' & ''Vellezerit Hysa” shpk
''LEON KONSTRUKSION''
''4 A-M'' sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 A -M SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7,607 137
  Data e shpalljes se fituesit 16-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 9,128,564
  Data e lidhjes se kontrates 30-10-2020
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. KMK sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur në sistemin elektronik ofertën ekonomike dhe dokumentacionin e plotë ligjor e teknik të kërkuar në DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.99 - Dt.09-11-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data