Open Procurement Albania

Rehabilitimi Skemes Ujitese Radigoz-Stranik-Berzeshte

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
Objekti i Tenderit Rehabilitimi Skemes Ujitese Radigoz-Stranik-Berzeshte
Nr. Reference REF-67476-07-30-2020
Vlera / Fondi Limit 61 304 125,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 02-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues ''EURO-ALB'' sh.p.k
''LEON KONSTRUKSION'' sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO-ALB
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 59, 267,416
  Data e shpalljes se fituesit 13-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ‘’LEON KONSTRUKSION’’ sh.p.k, për këto arsye:
  - Ka paraqitur vetëm 3 punonjës hekurkthyes dhe nuk ka paraqitur asnjë specialist per punime ne prani te ujit dhe montim tubash hdpe sipas kerkeses se DST.
  - Nuk ka paraqitur vetëdeklarim për kontratat e që ka në proces dhe/ose është shpallur fitues, duke përcaktuar objektin, vlerën e kontratës si dhe drejtuesin teknik të deklaruar për secilin objekt që ka në proces dhe/ose është shpallur fitues, sipas kerkeses se DST . OE ka paraqitur vetëm deklaratë për kontratat e që ka në proces dhe/ose është shpallur fitues por nuk ka të përcaktuar drejtuesin teknik të deklaruar për secilin objekt sipas kerkeses se DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO-ALB viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO-ALB viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO-ALB viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO-ALB viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data