Open Procurement Albania

Rehabilitim i kanaleve vadites, Bashkia Cerrik

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Rehabilitim i kanaleve vadites, Bashkia Cerrik
Nr. Reference REF-68488-08-11-2020
Vlera / Fondi Limit 34 333 333,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 11-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Boshnjaku-B“ SHPK
Meteo“ sh.p.k & ''Shendelli“ shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Meteo” shpk - “Shendelli” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 33.988.877
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 40786652.4
  Data e lidhjes se kontrates 08-10-2020
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Boshnjaku- B”, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur dokumentacion kualifikues pasi nuk ka paraqitur kopje te certifikuar te bilancit per vitin 2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Meteo” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Meteo” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Meteo” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Meteo” shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Shendelli” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Shendelli” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Shendelli” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Shendelli” shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.89 - Dt.19-10-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data