Open Procurement Albania

Permiresimi i banesave ekzistuese per komunitete te varfera dhe te pafovorizuara

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Devoll
Institucioni Prokurues Bashkia Devoll
Objekti i Tenderit Permiresimi i banesave ekzistuese per komunitete te varfera dhe te pafovorizuara
Nr. Reference REF-69389-08-21-2020
Vlera / Fondi Limit 14 862 449,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 23-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 12
Operatore Konkurues "VILDEV - CO" SHPK & “ALB KORCA'' 2002
"M U R A T I" SHPK & ''EURO-ALB'' SHPK
''AD - STAR'' SHPK
''ARTYKA II''
"AVDULI" SHPK
''BOSHNJAKU. B'' SHPK
''COLOMBO'' SHPK
''ELDA –VL''
''INA'' SHPK
''RAFIN COMPANY'' SHPK
''REJ'' SHPK
''SHAMO CONSTRUCTION” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AD-STAR SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 699 998
  Data e shpalljes se fituesit 13-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. "VILDEV - CO" SHPK & “ALB KORCA 2002’’, për këto arsye:
  - Ka paraqitur ofertë anomalisht e ulët.
  2. ‘’RAFIN COMPANY’’ SHPK, për këto arsye:
  - Ka paraqitur oferten ne vleren 15,258,450 pa TVSH, e cila rezulton mbi fondin limit prej 14,862,449 (katermbedhjete milion e teteqind e gjashtedhjete e dy mije e katerqind e dyzet e nente ) leke pa TVSH
  3. ‘’ELDA –VL’’, për këto arsye:
  - Nuk ka ngarkuar asnje dokument per kualifikim.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AD-STAR SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AD-STAR SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AD-STAR SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AD-STAR SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data