Open Procurement Albania

Blerje bojra per printera dhe fotokopje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Bashkia Fier
Objekti i Tenderit Blerje bojra per printera dhe fotokopje
Nr. Reference REF-70381-09-01-2020
Vlera / Fondi Limit 17 557 800,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 02-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 25-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues “InfoSoft Office” shpk
“ERISONI COMPANY” shpk
“IT GJERGJI KOMPJUTER” shpk
“Adenis Kastrati”
“ PC STORE” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 12 711 365
  Data e shpalljes se fituesit 11-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa nga “ERISONI COMPANY” shpk. Ka marrë përgjigje në datë – Nga AK me shkresën nr.8310/4 prot, datë 27.10.2020 dhe nga KPP me vendimin nr.603 datë 29.12.2020 (Nr.1432 Protokolli, datë 05.11.2020), eshte vendosur mos pranimi i ankesës së operatorit ekonomik “ERISONI COMPANY” shpk dhe eshte lejuar autoriteti kontraktor të vijojë me hapat e mëtejshëm të procedures së prokurimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data