Open Procurement Albania

Rikonstruksion i linjave të jashtme dhe të brendshme të rrjetit të ujësjellësave të fshatit Borovë,Taç dhe Mësiçkë,Bashkia Kolonjë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kolonjë
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Erseke
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i linjave të jashtme dhe të brendshme të rrjetit të ujësjellësave të fshatit Borovë,Taç dhe Mësiçkë,Bashkia Kolonjë
Nr. Reference REF-72430-09-21-2020
Vlera / Fondi Limit 32 800 200,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 22-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues EGLAND Shpk
“ZEQILLARI Shpk ” & “ KTHELLA Shpk ”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZEQILLARI - Kthella SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 32,709,974
  Data e shpalljes se fituesit 20-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. EGLAND Shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur formularin e ofertës ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kthella SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kthella SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kthella SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kthella SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data