Open Procurement Albania

"Ndërtim Rrugësh dhe Rikonstruksion Dhoma Manovrimi në Territorin e depove të Kinostudios dhe Tiranës”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit "Ndërtim Rrugësh dhe Rikonstruksion Dhoma Manovrimi në Territorin e depove të Kinostudios dhe Tiranës”.
Nr. Reference REF-72479-09-21-2020
Vlera / Fondi Limit 33 546 214,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 23-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 11
Operatore Konkurues “Bami sh.p.k”
” Ndregjoni ” shpk
“L.T.E” SH.P.K
“Leon Construction” shpk
“V.A.S Konstruksion” sh.p.k & “Rroku” sh.p.k
“ Kupa ” sh.p.k
“Ina” shpk
“ERGI” shpk & “BE-IS ” shpk
“Arb-Trans 2010” shpk
“Agi Kons” shpk
“Sireta 2F” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ndregjoni SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 23,128,680
  Data e shpalljes se fituesit 19-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Ina” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka arritur te deshmojë përmushjen e kriterit 11 të kërkuar bnë kushtet e veçanta të kualifikimit.
  2. “Arb&Trans-2010” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka arritur te deshmojë përmushjen e kriterit 11 të kërkuar bnë kushtet e veçanta të kualifikimit.
  3. “Agi Kons” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka arritur te deshmojë përmushjen e kriterit 11 të kërkuar bnë kushtet e veçanta të kualifikimit.
  4. “Bami” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka arritur te deshmojë përmushjen e kriterit 2/1gërma (a)të kërkuar bnë kushtet e veçanta të kualifikimit.
  5. “Kupa” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka arritur te deshmojë përmushjen e kriterit 11 të kërkuar bnë kushtet e veçanta të kualifikimit.
  6. “Leon Konstruksion ” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka arritur te deshmojë përmushjen e kriterit 11 të kërkuar bnë kushtet e veçanta të kualifikimit.
  7. “Sireta2 F” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka arritur te deshmojë përmushjen e kriterit 11 dhe 9 të kërkuar bnë kushtet e veçanta të kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ndregjoni SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ndregjoni SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ndregjoni SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ndregjoni SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data