Open Procurement Albania

Rehabilitimi i digave te ujembledhesve te Bashkise Dropull(Kakavije,Likomil,Peshkepi dhe Bodrishte) dhe kanali ujites i rezervuarit te Peshkepise

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dropull
Institucioni Prokurues
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i digave te ujembledhesve te Bashkise Dropull(Kakavije,Likomil,Peshkepi dhe Bodrishte) dhe kanali ujites i rezervuarit te Peshkepise
Nr. Reference REF-75205-10-13-2020
Vlera / Fondi Limit 29 939 769,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 14-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 13-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data