Open Procurement Albania

Loti II Studim projektim,për objektin: “Ndërhyrje rehabilituese në rrugët “Kont Urani” dhe “Mihal Duri”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Loti II Studim projektim,për objektin: “Ndërhyrje rehabilituese në rrugët “Kont Urani” dhe “Mihal Duri”
Nr. Reference REF-74971-10-12-2020
Vlera / Fondi Limit 841 777,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 13-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 23-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data