Open Procurement Albania

Blerje zgara per pusetat e ujrave te bardha, elektrike dhe KUZ

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje zgara per pusetat e ujrave te bardha, elektrike dhe KUZ
Nr. Reference REF-75652-10-15-2020
Vlera / Fondi Limit 2 005 100,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 27-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “Mag Utilities ” sh.p.k
“Larashi-2005” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Larashi-2005” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1,945,000
  Data e shpalljes se fituesit 10-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Mag Utilities ” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur oferte ekonomike si dhe dokumentacionin ligjor , ekonomik-financiar dhe teknik në përmbushje te kritereve te DST-se.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data