Open Procurement Albania

“Blerje materiale per Sinjalistike Vertikale dhe Horizontale”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhe
Objekti i Tenderit “Blerje materiale per Sinjalistike Vertikale dhe Horizontale”
Nr. Reference REF-75534-10-14-2020
Vlera / Fondi Limit 2 475 249,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 15-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 26-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues “Drini A” shpk
“SI.SI-AL” shpk
“Signs & Road Safety Solutions” shpk
“STELLA” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SI.SI-AL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1,859,500
  Data e shpalljes se fituesit 10-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 8 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SI.SI-AL SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SI.SI-AL SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SI.SI-AL SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SI.SI-AL SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data