Open Procurement Albania

Adoptim dhe rikonstruksion i godinës së ish komunës

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Klos
Institucioni Prokurues Bashkia Klos
Objekti i Tenderit Adoptim dhe rikonstruksion i godinës së ish komunës
Nr. Reference REF-75972-10-19-2020
Vlera / Fondi Limit 2 198 237,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 02-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “SHEHU” sh.p.k
“TEA-D” sh.p.k “6D-Plan” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHEHU SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2,195,991
  Data e shpalljes se fituesit 19-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “TEA-D” sh.p.k “6D-Plan” sh.p.k, për këto arsye:
  - Tek Preventivi i punimeve nuk jane bere ndarjet ne perqindje te punimeve sipas marreveshjes se bashkepunimit te operatoreve.
  - Kamioncina nuk eshte sipas specifikimeve qe kemi kerkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHEHU SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHEHU SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHEHU SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHEHU SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data