Open Procurement Albania

Furnizim vendosje aparatura audiofonike dhe ndricimi per Q.kulturore "A.Moisiu" dhe Furnizim vendosje fonie per pallatin e sportit “R.Njala

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Bashkia Durres
Objekti i Tenderit Furnizim vendosje aparatura audiofonike dhe ndricimi per Q.kulturore "A.Moisiu" dhe Furnizim vendosje fonie per pallatin e sportit “R.Njala
Nr. Reference REF-79220-11-19-2020
Vlera / Fondi Limit 2 550 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 20-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 03-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data