Open Procurement Albania

Mirembajtje e rrugeve rurale per vitin 2020-2021

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tropojë
Institucioni Prokurues Bashkia Tropoje
Objekti i Tenderit Mirembajtje e rrugeve rurale per vitin 2020-2021
Nr. Reference REF-81056-12-03-2020
Vlera / Fondi Limit 4 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 04-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues GRIALD
SMO VATAKSI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GRIALD SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4,480,942
  Data e shpalljes se fituesit 11-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. SMO VATAKSI, për këto arsye:
  - Mungo fatura tatimore tek punime te ngjashme ,Izmir Vataksi mungo kontrata e punes 01.01.2019 dhe deshmia dates 27.05.2019nuk jane urdher pagesat e e muajve korrik tetor 2020.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRIALD SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRIALD SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRIALD SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRIALD SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data