Open Procurement Albania

Shërbime të integruara dhe furnizim vendosje të pajisjeve elektronike”.

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë
Objekti i Tenderit Shërbime të integruara dhe furnizim vendosje të pajisjeve elektronike”.
Nr. Reference REF-84067-01-14-2021
Vlera / Fondi Limit 999 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 15-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 02-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Firdeus Security sh.p.k
“ Global Security” sh.p.k & Eurogjici Security sh.p.k & ”Everest” sh.p.k & ”PC Security” sh.p.k & ”Elektrosek” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ Global Security” sh.p.k - Eurogjici Security sh.p.k - ”Everest” sh.p.k - ”PC Security” sh.p.k - ”Elektrosek” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 989,172,392
  Data e shpalljes se fituesit 31-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Firdeus Security” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur në sistemin elektronik ofertën ekonomike dhe dokumentacionin e plotë ligjor e teknik të kërkuar në Shtojcën e DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Global Security” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Global Security” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Global Security” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Global Security” sh.p.k viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Eurogjici Security sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Eurogjici Security sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Eurogjici Security sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Eurogjici Security sh.p.k viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”Everest” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”Everest” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”Everest” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”Everest” sh.p.k viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”Elektrosek” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”Elektrosek” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”Elektrosek” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”Elektrosek” sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data