Open Procurement Albania

Loti II Blerje materiale tė buta kirurgjie

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti II Blerje materiale tė buta kirurgjie
Nr. Reference REF-19908-04-26-2019
Vlera / Fondi Limit 1 187 875,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Atlantik 3
BLERINA SADIKU
MUĒA
MALBERTEX
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Blerina Sadiku
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 073 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. “Atlantik 3” shpk :
  • Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  2. “Muēa” shpk:
  • Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  3. "Malbertex" Shpk:
  • Ofertuesi nuk arriti tė pėrmbushė pikėn 3 tė “Kapacitetit teknik” nė lidhje me artikullin Kompresa operacioni sysh, pasi nga ana e operatorit ekonomik, fletė analiza laboratorike e paraqitur prej tij nuk pėrmban rezultate nė lidhje me specifikimin teknik, thurje garniture tė kėrkuara nė DT konkretisht; Pėrmasa (100*100 cm)
  • Ofertuesi nuk arriti tė pėrmbushė pikėn 3 tė “Kapacitetit teknik” nė lidhje me artikullin Kompresa operacioni pėr ORL, pasi nga ana e operatorit ekonomik, fletė analiza laboratorike e paraqitur prej tij nuk pėrmban rezultate nė lidhje me specifikimin teknik, thurje garniture tė kėrkuara nė DT konkretisht; Pėrmasa (100*100 cm).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftim kontrate - sistem.doc
  DST.docx
  Shpallja e Fituesit

  Loti I Blerje materiale tė buta

  Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
  Institucion Kontraktues
  Objekti i Tenderit Loti I Blerje materiale tė buta
  Nr. Reference REF-18870-04-18-2019
  Vlera / Fondi Limit 13 122 293,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 19-04-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-05-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 13-05-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės deri nė 31.12.2019.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftim kontrate - sistem.doc
  DST.docx

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data