Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2886 23,031 121,425,990,665 17,245 101,784,838,772 90,082,558,245

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Durrės Ndėrtim shkolla 9 vjeēare Qerret 74,344,000 Njoftuar Fituesi RAJLI NDERTIM 47,461,636.00
Qeverisja Vendore Korēė Loti 4 Mobilje dhe pajisje te ndryshme 16,473,336 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 13,686,330.00
Qeverisja Vendore Gjirokastėr SHPENZIME MATERIALE NDRICUES LED 2,082,000 Njoftuar Fituesi SOFIA MYFTARI 1,754,900.00
Qeverisja Vendore Himarė Blerje detergjent pastrimi 2,083,333 Njoftuar Fituesi ALBPASTRIM 1,911,000.00
Qeverisja Vendore Mirditė Blerje fuoristrade, PICK UP Dopio Kabine, per Bashkine Mirdite 2,800,000 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 2,750,000.00
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje lubrifikante, vaj graso filtra 921,603 Njoftuar Fituesi TOP-OIL 606,860.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Peste Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikualifikim Urban Blloqe banimi "Qemal Draēini" (Pallati i Pyjores) 190,628 Njoftuar Fituesi G B Civil Engineering 164,108.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Katert Mbikqyrje Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruga "Zef Kakarriqi". 141,112 Njoftuar Fituesi TAULANT SHPK 117,843.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Trete: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruga Udhakryq 330,144 Njoftuar Fituesi "DRICONS" 271,576.00
Qeverisja Vendore Sarandė „SPORTELI ELEKTRONIK DHE MOBILE PER QYTETARIN 2,963,333 Njoftuar Fituesi Endrit Xhina 2,900,000.00
Qeverisja Vendore Gramsh Blerje mjeti teknologjik per grumbullimin dhe transportimin e mbeturinave urbane 3,750,000 Njoftuar Fituesi LIGUS SHPK 3,549,000.00
Qeverisja Vendore Korēė Sigurimi i automjeteve, sigurimi i shendetit ne udhetim, sigurimi i aktiveve afatgjata te UKKO Sh.A, si dhe sigurimi nga aksidentet personale 1,770,000 Njoftuar Fituesi SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP sh.a. 1,766,295.00
Qeverisja Vendore Finiq Rehabilitim i rrugeve te Bashkise Finiq 10,416,666 Njoftuar Fituesi ARTI SHPK 12,218,580.00
Qeverisja Vendore Finiq F.V barriera mbrojtese ( siguria rrugore) 3,333,333 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 3,314,750.00
Qeverisja Vendore Vorė Furnizim Vendosje Peme Dekorative 1,250,000 Njoftuar Fituesi 1,212,508.00
Qeverisja Vendore Finiq Blerje mjet germimi 1,416,666 Njoftuar Fituesi VASAA SHPK 1,410,100.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertimi i rruges lidhese midis Sheshit Frederik Shopen dhe Rruges se Kosovareve 261,454,251 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė «Shtesa e rruges:"Sistemim-Asfaltim Rrugeve Domje, Rruga "Ramadan Zaskoci", Rruga "Kodra e Toteve", Rruga "Ismail Qemali", Rruga "Naim Frasheri ", Njesia Administrative Berxull, Bashkia Vore. 16,546,810 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Rikonstuksion i rruges Keneta e Mitros,Zharrez ,Patos 14,166,604 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion i pjesshem i kopshtit "Oblike" 2,498,800 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim rrjet kanalizimi nė zonėn qė kufizohet nga rrugėt "Besnik Hidri", "Bashkim Shkurti", "Coca Cola" deri nė lumin "Lana 75,745,805 Njoftuar Fituesi ARB & TRANS-2010 & KUPA SHPK 70,278,075.00
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje karburant (Naftė) per nevojat e Bashkisė Dibėr, pėr vitin 2019. 10,833,333 Njoftuar Fituesi KASTRATI Marzh fitimi 7.8 %.
Qeverisja Vendore Kamėz Rikonstruksion rruga(Kukesi+Republika e Re) 47,151,187 Njoftuar Fituesi NDERTIMI shpk & Bami SHPK 42,871,940.00
Qeverisja Vendore Roskovec Karburant per Bashkine Roskovec 3,726,000 Njoftuar Fituesi A G A -1 3,725,705.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje karburanti gazoil 10 ppm USLD 64,592,832 Njoftuar Fituesi Kastrati Shpk - Kastrati Sha Marzh fitimi 18.4%.
Qeverisja Vendore Tepelenė «Blerje Karburant( nafte) per vitin 2019 per nevoja te Bashkise Tepelene» 7,320,000 Njoftuar Fituesi EUROPETROL DURRES ALBANIA Marzh fitimi 6 %
Qeverisja Vendore Roskovec Blerje materjale per miremb.e rrugeve, veprave ujore,rrjeteve hidraulike, elektrike 10,616,506 Njoftuar Fituesi SARK SHPK 8,823,780.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje kosha, stola dekorative 16,500,000 Njoftuar Fituesi GERARD - A 13,000,000.00
Qeverisja Vendore Tropojė Punime ndertimore Shkolla e fshatit Shoshan dhe Margegaj, Nj Ad Margegaj; Buēaj, Aste dhe Kovaē, Nj Ad Tropoje Fshat 2,032,082 Njoftuar Fituesi VLLAZNIMI SHPK 2,022,394.00
Qeverisja Vendore Korēė Riparim- sherbimi i automjeteve 2,900,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Besnik Meēi 1,256,850.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data