Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2448 16,365 90,964,774,505 12,723 78,196,815,931 68,946,294,669

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Lushnje Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Sh.a Ujėsjellės Kanalizime Lushnje pėr vitin 2018 16,100,715 Njoftuar Fituesi MYRTO SECURITY 15,184,821
Qeverisja Vendore Fier Shėrbim pėr rikonstruksionin e rrugėve tė Bashkisė Fier 100,000,000 Njoftuar Fituesi AGBES CONSTRUKSION 99,549,000.00
Qeverisja Vendore Librazhd Furnizim me ujė i lagjes Semes (Babje) 2,412,680 Rishpallje me Njoftim Fituesi RESTAURIM GURRA–KACA SHPK 2,395,495.00
Qeverisja Vendore Durrės Ndėrtim linje kryesore furnizimi me ujė tė depos tė fshatit Shėn Vlash 14,246,133 Njoftuar Fituesi KRONOS KONSTRUKSION 13,711,978
Qeverisja Vendore Tiranė Mirėmbajtje dhe riparim me tė tretėt pėr elektropompa 6,400,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi ELEKTROINVEST 6,315,000
Qeverisja Vendore Kamėz Blerje aparat ujėmatės 12,500,000 Njoftuar Fituesi MEGA-PLAST-2L 11,504,500
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje karburanti (naftė dhe benzinė) pėr nevoja tė Bashkisė Lezhė dhe institucioneve tė varėsisė 13,663,407 Njoftuar Fituesi Linda 80 SHPK 5.40
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim rrjet shpėrndarės ujėsjellėsi nė rrugen Gani Toptani 7,139,250 Njoftuar Fituesi FRAKULLI 6,871,368
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Blerje materiale kancelarie pėr vitin 2018 nė Bashkinė Fushė-Arrėz. 1,329,166 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 916,000
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje pllakash trotuari dhe materiale pėr shtrim trotuari 3,332,010 Njoftuar Fituesi ZDRAVO 3,278,700
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me materiale pastrimi dhe detergjente pėr kopshte, konvikt , ēerdhe , shkolla dhe njėsitė administrative tė Bashkisė Lezhė 2,083,333 Njoftuar Fituesi EURO MEGA 2010 1,773,760
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje kamion me vinē pėr transport skelerie 7,080,000 Njoftuar Fituesi
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje autobot pėr thithjen e ujėrave tė zeza 6,500,000 Njoftuar Fituesi POWER INDUSTRIES 6,439,000
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 2 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin “Rikonstruksion i shkollės: "Jonus Carciu”, fshati Gjergjovinė 21,968 Njoftuar Fituesi M.A.K Studio 19,111
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 17: Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion shkollės 9 -vjeēare “Asllan Shahini”. 488,859 Njoftuar Fituesi G B Civil Engineering 434,814
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 11 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugėve nė fshatrat, Sojnik, Gribė, Celaj, NJA Kukur”. 65,500 Njoftuar Fituesi G & L SHPK - HE & SK 11 SHPK 55,900.00
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 16: Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugėve Holtas-Gjerė, NJA Porocan” 65,500 Njoftuar Fituesi M.A.K Studio 56,975.00
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 9 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugės Vidhan- Ermenj, NJA Skenderbegas” 65,500 Njoftuar Fituesi Mbikėqyrės G & L 55,900
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 5 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugės nė lagjen “Xhile Lici”, Gramsh 15,479 Njoftuar Fituesi INSTITUTI I KONSULENCES NE NDERTIM 12,899
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 6: Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugės nė fshati Dumberas", NJA Kushovė 54,575 Njoftuar Fituesi Mbikėqyrės G & L 46,600
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 12 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion shkollės “Koli Baba”, fshati Grabovė, NJA Lenie” 182,807 Njoftuar Fituesi G B Civil Engineering 160,000
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 4 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugės Tunjė e Re", NJA Tunjė 85,489 Njoftuar Fituesi ARENA MK 73,000
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 13 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion Ujėsjellesi, Fshati Liras dhe Tunje Qender” 22,008 Njoftuar Fituesi INSTITUTI I KONSULENCES NE NDERTIM - IMES -D 20,378.00
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 7: Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugėve nė fshatrat Shelcan ,Bratilė”, NJA Kodovjat 43,675 Njoftuar Fituesi M.A.K Studio 37,987.00
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 14 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Sistemim Asfaltim lagjia “85 “, Gramsh 465,288 Njoftuar Fituesi ARENA MK SHPK & 6D-PLAN SHPK 412,500
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 15 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Sistemim asfaltim i rrugės mbi lagjen Agjensi", Gramsh 186,798 Njoftuar Fituesi G & L SHPK - HE & SK 11 SHPK 164,200.00
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 10 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugės Grabove-Kuratė, NJA Lenie” 87,246 Njoftuar Fituesi G B Civil Engineering 74,500
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 8 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugės nė fshatin Tervol, NJA Pishaj” 65,500 Njoftuar Fituesi REAN 95 49,300
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale tė ndryshme pėr impiantin Bovillė 1,199,193 Njoftuar Fituesi R&R KOMPANI 980,350.00
Qeverisja Vendore Gramsh Loti 1 : Mbikqyrje e punimeve nė objektin “Ndėrtim ambulance nė fshatin Holtas", NJA Porocan 12,724 Njoftuar Fituesi INSTITUTI I KONSULENCES NE NDERTIM - IMES -D 9,864

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data