Open Procurement Albania

Numri i Rezultateve: 1338

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

Tendera me redflags

Titulli Autoritet Prokurues Vlera / Fondi Limit
Blerje kapakė ngjyrė gri RAL 7016 dhe tė verdhė RAL 1018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 546 666.00
Transporti i ekipit tė parė tė Klubit tė Futbollit dhe Akademisė, Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 1 142 505.00
Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit, transportit tė mbeturinave pėr qytetin Memaliaj, dhe transportin e mbeturinave nė Fshat Memaliaj, Lulezim,Toē, Qesarat, Iliras dhe Vasjar (Agjensi e Luftinjes) Qeverisja Vendore Memaliaj 3 245 039.00
Blerje kazanė pėr material tė riciklueshėm dhe kazanė pėr material tė pariciklueshėm Qeverisja Vendore Tiranė 6 955 000.00
Transporti i fėmijėve tė shkollės Luigj Gurakuqi, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 1 485 303.00
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Kukės 1 585 000.00
Blerje mish pėr kafshėt e Parkut Zoologjik Qeverisja Vendore Tiranė 5 206 650.00
Loti 5 - Blerje Bukė Qeverisja Vendore Elbasan 343 360.00
Loti 4 - Blerje Mish Qeverisja Vendore Elbasan 924 167.00
Loti 3 - Blerje Bulmet Qeverisja Vendore Elbasan 212 500.00
Loti 2 - Blerje Produkte Ushqimore Qeverisja Vendore Elbasan 333 175.00
Blerje kontenieresh, Bashkia Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 1 500 000.00
Blerje dhe furnizim me dru zjarri pėr QEA dhe njėsitė administrative pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 7 665 668.00
Blerje Bulmet pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 116 500.00
Blerje Fruta Perime - Vezė pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 746 850.00
Blerje Kazanė pėr Shėrbimin e Pastrimit Qeverisja Vendore Shkodėr 7 433 300.00
Blerje Mish Viēi pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 900 000.00
Blerje Produkte Ushqimore pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 13 819 500.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Maliq 850 000.00
Mirėmbajtje e pompave KSB tė Stacionit tė ujrave tė zeza, pompat e ujėsjellėsit nė tė gjithė territorrin e Ndėrmarrjes Qeverisja Vendore Sarandė 3 500 000.00
Rikonstruksion Rruga "Dhimitėr Frangu" Qeverisja Vendore Shkodėr 7 866 280.00
Rehabilitim dhe investim me pompa tė reja, Stacioni Pompimit Ēuke Qeverisja Vendore Sarandė 4 550 079.00
Hartim Projekt - Preventiv pėr Qendrėn Komunitare Poshnje Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 083 333.00
Blerje varisku mbi 12 Ton Qeverisja Vendore Klos 3 916 666.00
Rehabilitim dhe risistemim i Merkatos Rus Qeverisja Vendore Shkodėr 9 505 401.00
Blerje materiale elektrike pėr linjat e ndriēimit publik Qeverisja Vendore Vorė 7 527 600.00
Zhvillimi dhe pasurimi i fondit tė bibliotekės, blerje libra (Dega Ekonomike e Kultures) Qeverisja Vendore Shkodėr 900 000.00
Rikonstruksione tė linjave tė brendshme tė rrjetit tė ujėsjellėsit tė Sh.a.UKC Qeverisja Vendore Cėrrik 7 387 169.00
Blerje panele lėshimi dhe mbrojtje pėr elektropompa centrifugale 440 kw, pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 6 988 333.00
Blerje zhavorri Qeverisja Vendore Peqin 2 247 124.00
Blerje zbukurime pėr qytetin pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Divjakė 1 500 000.00
Implementimi i dokumentacionit tė integruar i qendėrzuar pėr tė gjith Bashkinė Shkodėr nė platformėn Microsoft 365, Azure Active Directory dhe Mail Server bazuar nė Cloud Qeverisja Vendore Shkodėr 833 333.00
Blerje autobot uji Qeverisja Vendore Mallakastėr 2 500 000.00
Blerje instalim elektropompa dhe panele elektrike Qeverisja Vendore Shkodėr 3 697 000.00
LOTI 6: Mbikqyrja e punimeve pėr: "Mbrojtje nga Pėrroi i Muēanit, tė tokės bujqėsore Fshati Muēan" Qeverisja Vendore Elbasan 18 777.00
Blerje kimikate per dizenfiktimin e ujit te pishem dhe aksesor Qeverisja Vendore Shkodėr 4 056 629.00
Blerje radio stacionare pėr sallėn operative dhe radio dore komunikimi pėr Policinė Bashkiake, Bashkia Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 2 494 467.00
Pjesė kėmbimi & vaj Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 154 753.00
Rikonstruksion i Rrugės sė Spitalit, Lagjja Mustafa Matohiti-Patos Qeverisja Vendore Patos 7 416 498.00
Makinė frigoriferike pėr Thertoren Publike Qeverisja Vendore Tiranė 3 480 000.00
Ndėrtim i shėrbimit me njė ndalesė (One Stop Shop ) dhe Salla e Kėshillit ,Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 24 378 063.00
Shėrbimi i pastrimit pėr Bashkinė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 99 988 225.00
Loti 3: Mbrojtje nga Pėrroi Vrrushės tė tokės bujqėsore fshati Kryezjarr, Njėsia Administrative Shirgjan, Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 215 736.00
Nderhyrje emergjente per furnizimin dhe menaxhimin e ujit te pijshem ne shetitoren e qytetit Koplik Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 11 912 155.00
Loti II: Blerje benzinė pa plumb pėr automjetet e transportit tė Bashkisė Tiranė, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 277 600.00
Loti I: Blerje gazoil (Bludiesel) pėr automjetet e transportit tė Bashkisė Tiranė, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 888 378.00
Blerje automjete tip vinē Qeverisja Vendore Selenicė 2 900 000.00
Blerje skrep me kove para dhe mbas Qeverisja Vendore Selenicė 3 500 000.00
Blerje ekskavator Qeverisja Vendore Fier 3 333 333.00
Parkimi Nėntokėsor te Sheshi Italia Qeverisja Vendore Tiranė 346 567 091.00
Blerje pellet druri pėr nevoja tė shkollės Luigj Gurakuqi, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 833 333.00
Blerje kamionēina pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 19 900 000.00
Blerje pjesė kėmbimi, goma, bateri dhe filtra Qeverisja Vendore Tiranė 2 208 256.00
Prishja e shkolles se vjeter ne Fushe Mamurras, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 833 008.00
Rikonstruksion dhe Instalim i Sistemit tė ngrohjes nė Shkollėn e mesme ”Ismail Qemali’’ Qeverisja Vendore Tiranė 109 796 282.00
Blerje prajmeri (emulsion bituminoz) Qeverisja Vendore Tiranė 848 333.00
Blerje karburanti pėr nevoja tė Shoqėrisė UKS sh.a Qeverisja Vendore Sarandė 4 200 000.00
Blerje Aparate frymarrje AP3 pėr punonjėsit e MZSH (Drejtoria e Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpetimit) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 193 280.00
Sistemim asfaltim dhe kthimi nė gjendjen fillestare tė segmenteve rrugore pas ndėrhyrjes nė rrjetin e Ujėsjellėsit dhe Kanalizimeve ne Qytetin e Tiranes pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 15 073 326.00
Ndėrtim muresh nė rrugėt e Bashkisė Qeverisja Vendore Klos 3 161 379.00
Blerje paisje tė teknologjisė sė informacionit dhe komunikimit TIK pėr nevojat e Bashkise dhe Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė (Blerje e Pėrqendruar) Qeverisja Vendore Shkodėr 6 019 617.00
Loti II: Blerje fancoil Qeverisja Vendore Tiranė 2 600 826.00
Loti I: Blerje kondicionerė Qeverisja Vendore Tiranė 1 225 832.00
Realizimi i projektit te instalimit tė 20 kv nė hidrovorin e Porto Romanos Qeverisja Vendore Durrės 5 907 000.00
Shėrbim me kancelari dhe shtypshkrime pėr administratėn e Bashkisė Durrės Qeverisja Vendore Durrės 5 096 000.00
Blerje baze materiale rruga: "Xhemal Lamo“, fshati Kuman Qeverisja Vendore Roskovec 2 115 870.00
Blerje baze materiale objekti "Rruga kompleksi blegtorial“. Qeverisja Vendore Roskovec 7 999 115.00
Rikonstruksion shkollash Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 41 259 921.00
Shėrbim i mirėmbajtjes dhe pastrimit tė rrugėve nga dėbora Qeverisja Vendore Kukės 9 000 000.00
Blerje materiale inerte Qeverisja Vendore Durrės 4 995 700.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Shkodėr 5 293 929.00
Blerje autoveture pėr administratėn e Bashkisė Qeverisja Vendore Gramsh 2 083 333.00
Rikostruksion i shkollės 9 vjeēare Floq , Njėsia Orenje Qeverisja Vendore Librazhd 6 195 446.00
Blerje uniforma dhe veshje speciale Qeverisja Vendore Tiranė 1 500 467.00
Studim projektimi i objekteve pėr Bashkinė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 3 248 888.00
Ndėrtimi i infrastrukturės sė Telekomunikacionit pėr Bashkinė Elbasan (fibėr optike dhe Wi-Fi) Qeverisja Vendore Elbasan 79 852 469.00
F.V. e konstruksionit piramid me xhame nė hyrje tė kinemasė nėntoke nė parkun qendror, Fier Qeverisja Vendore Fier 4 602 645.00
Ndėrtimi i dhomės mbrojtėse nė hyrje (Inlet), tė I.T.U.N Qeverisja Vendore Sarandė 1 138 500.00
Devijimi i ujrave tė zeza nga tubacioni d=400mm me presion, nė tubacion d=800mm me rrjedhje tė lirė Qeverisja Vendore Sarandė 1 313 488.00
Furnizim Vendosje Zbukurime Dekori nė Bashkinė Vore pėr festen e vitit tė Ri dhe Design dhe Printim Kalendare e kartolina Qeverisja Vendore Vorė 2 416 000.00
Rehabilitimi i aksit Mbikalim-Kombinat Qeverisja Vendore Tiranė 248 074 496.38
Blerje dhe Mbjellje Pemesh & Shkurresh (F.V), pėr nevojat e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 6 430 933.00
Servis dhe Pjesė Kėmbimi pėr mjetet e Bashkisė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 1 297 600.00
Hartim i Projekt Preventivave pėr Qėndrat e Mbetura pa Projekt ( Qėndrat e Fshatrave) Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 250 000.00
Blerje Materiale tė ndryshme pėr Sektorin e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Vorė 1 833 334.00
Investime ndriēimi rrugė dytėsore, (faza e dytė) Qeverisja Vendore Shkodėr 3 347 397.00
Blerje sistem biletarie pėr pikat e reja tė UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 12 925 000.00
Blerje valvul DN 1200 pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 4 991 667.00
Rikualifikim urban i qendrės sė qytetit B. Curri (Lagjja “ Gushti“) dhe ndėrtimi i tregut tė punimeve artizanale, Bashkia Tropojė, Faza II-tė Qeverisja Vendore Tropojė 2 933 500.00
Rehabilitimi i ushqyesit tė rezervuarit Fajza, Bashkia Has. Qeverisja Vendore Has 6 391 667.00
Rruga Ura e Zhajes- Zagore Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 37 500 000.00
Rikonstruksion i pjesshėm i godinės sė Bashkisė Laē (pjesa I) Qeverisja Vendore Kurbin 10 190 600.00
Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e objekteve ndėrtimore Qeverisja Vendore Tiranė 948 090.00
Fishekzjarre pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Tiranė 2 082 500.00
Rehabilitimi I Skemės Ujitėse tė Rezervuarėve - Kėlcyrė dhe Varipop. Qeverisja Vendore Kėlcyrė 16 005 490.00
Loti II : Blerje JCB 4 x XT me goma ose ekuivalent i tij/saj Qeverisja Vendore Pogradec 5 000 000.00
Blerje pajisje tė Teknologjisė sė Informacionit dhe Komunikimit (TIK) Qeverisja Vendore Durrės 2 248 000.00
Rikonstruksion i kanalit ujitės 17-S2 (Lugjeve) Qeverisja Vendore Sarandė 13 885 628.00
Blerje bimė dekorative, drurė, shkurre Qeverisja Vendore Tiranė 6 639 583.00
Blerje paisje dhe materiale elektrike, pėr nevojat e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 5 870 700.00
Elbasani Virtual Tour 360 Qeverisja Vendore Elbasan 1 250 000.00
Mirėmbajtja dhe zhvillimi i sistemit tė faturimit Al-Billing Qeverisja Vendore Tiranė 4 472 200.00
Blerje dhe furnizim dru zjarri pėr objektet arsimore tė Bashkisė Peqin Qeverisja Vendore Peqin 3 150 000.00
Rikonstruksion rruge tė brendshme, Bashkia Konispol Qeverisja Vendore Konispol 1 747 632.00
Loti 2 - Hidrant vaditės Qeverisja Vendore Korēė 499 924.00
Shėrbimi i pėrmirėsimit dhe mirėmbajtjes sė sistemit tė faturimit. Qeverisja Vendore Vlorė 2 470 000.00
Loti i parė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: ”Rikonceptim i parkut tė lojrave tė fėmijėve dhe parkim publik 2 kate nėn tokė nė rrugėn e Elbasanit” Qeverisja Vendore Tiranė 2 336 368.00
Sistemim i pėrroit tė hapur nė Rr.”Dashamir Fagu”. Qeverisja Vendore Tiranė 9 524 569.00
Riparim Asfalti nė Rrugėt e Bashkisė Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 1 383 172.00
Sistemim dhe ndėrtim I rrugėve tė brendshme Shelegar Qeverisja Vendore Sarandė 2 500 000.00
Ndėrtim Trotuari fshati Bushat (faza e tretė) Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 833 333.00
Realizimi i dekorit nė Bashkinė Vlorė me rastin e festave tė fundvitit 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 7 365 000.00
Blerje dru zjarri pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Gramsh 5 736 000.00
Prodhim tė dokumentacionit specifik (karta rezidenti) Qeverisja Vendore Tiranė 10 335 600.00
Rehabilitim kanali ujites Llixha- Brezhdan Kander dhe kanalit Gurra Venisht, Bashkia Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 11 313 306.00
Blerje Kamion Teknologjik pėr mbetjet, Kontejnerė 1100 litra , Aksesorė Kontejnerėsh Qeverisja Vendore Has 2 500 000.00
Blerje Makinė Pastrimi pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Elbasan 4 166 667.00
Blerje automjet (furgon) pėr Qendren Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 1 416 667.00
Blerje automjet kamionēinė Qeverisja Vendore Tiranė 6 333 000.00
Skema ujitėse me rehabilitimin e kanaleve sekondare tė Shtodrit Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 12 500 000.00
Blerje automjeti dhe paisje zjarrfikėse Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 4 166 666.00
Vendosje ujėmatėsash nė kolektorėt Dn-1200 mm, Dn-1000 mm dhe Dn-700 mm Qeverisja Vendore Tiranė 7 545 254.00
Mirėmbajtje e Sistemeve tė Parkimit nė Sheshe dhe Terminale Qeverisja Vendore Tiranė 893 881.00
Rehabilitim i kanalit ujites Gusmar Qeverisja Vendore Tepelenė 16 906 652.00
Rezervuari Frangovisht & Hykollaret Qeverisja Vendore Pogradec 8 123 028.28
Blerje Dekori 2017 Qeverisja Vendore Durrės 3 980 000.00
Rikostruksioni i rrugės hyrėse pranė Lokaleve nė Grykė tė Kėlcyrės Qeverisja Vendore Kėlcyrė 1 249 827.00
Shėrbim Riparimi tė Automjetit Audi Q7 Qeverisja Vendore Vorė 1 499 442.00
Rehabilitim i kanalit ujitės dalje tuneli Malaj 1-Tene (Ujėmbledhėsi Malaj-1) Qeverisja Vendore Mirditė 17 073 741.00
Rikonstruksion rruga "Draēin"(faza dytė), (ndėrtim muri mbajtės) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 261 968.00
Ndėrtim i urės sė kullajve nė fshatin Pajove dhe tė tombinove nr.1 dhe 2. nė pėrroin e fshatit Bishqem, Njėsia Administrative Pajove. Qeverisja Vendore Peqin 1 215 776.00
Blerje shtylla sinjalistike alumini Qeverisja Vendore Tiranė 11 634 390.00
Blerje materiale per ndricimin publik Qeverisja Vendore Tiranė 18 331 470.00
Ndertim i urave Galush dhe Babluc Qeverisja Vendore Peqin 1 603 536.00
Blerje materiale ndertimi Qeverisja Vendore Selenicė 2 892 010.00
Blerje karburanit pėr zjarrfikėsen Qeverisja Vendore Kukės 4 166 666.00
Blerje traktor me goma i pajisur me agregat me krahė tė manovrueshėm pėr pastrimin e rrugėve Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 666 666.00
Blerje materiale hidraulike pėr nevojat e Ujėsjellės SHA Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 249 975.00
Furnizim Vendosje me makineri e pajisje mekanike e tė tjera i ambienteve / godinave tė Tirana Olimpik Park Qeverisja Vendore Tiranė 153 421 354.00
Autofshirėse pėr ambientet e qytetit Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 250 000.00
Sistemim asfaltim, ndriēimi i rrugės "Rinia'' me gjatėsi 139ml & 6ml nė ''Rrugėn M.Barleti" dhe Rikonstruksioni i tregut tė lirė me pakicė pėrgjate kėsaj rruge Qeverisja Vendore Cėrrik 7 136 790.00
Rikonstruksioni i ish-godinės sė riparimit tė mjeteve tė rėnda dhe magazinės sė rikuperove pranė parkut tė naftės Qeverisja Vendore Kuēovė 21 792 283.00
Sistemim asfaltim i rrugėve tė lagjes Dedaj, dhe Karrametaj fshati Barbullush, Njėsia Administrative Bushat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 9 333 333.00
Rikonstruksion i rrugės Ashtė-Kosmaē, NJ.A Bushat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 12 963 085.00
Puse uji pėr vaditje Qeverisja Vendore Durrės 3 749 600.00
Linearizimi i menaxhimit tė aseteve nė institucionet e varėsisė tė Bashkisė Tiranė. Qeverisja Vendore Tiranė 44 640 000.00
Sistemi elektronik i inventarizimit, rregjistrimit dhe pėrdorimit tė aseteve tė Bashkisė Tiranė. Qeverisja Vendore Tiranė 44 020 000.00
Sistemim asfaltim rruga e Xhamisė Bushat, NJAD Bushat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 300 040.00
Sistemim asfaltim rruga e varrezave Bushat, NJAD Bushat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 4 166 667.00
Blerje tė 3 elktropompave dhe 1 pompe Qeverisja Vendore Vlorė 7 367 000.00
Studim Projektim pėr rrjetin e infrastrukturės rrugore tė Njėsisė Administrative Bubq Qeverisja Vendore Krujė 1 548 000.00
Prerje , transport dru zjarri Qeverisja Vendore Libohovė 1 707 400.00
Shpenzime per mirembajtje rruge rurale, Bashkia Bulqize. Qeverisja Vendore Bulqizė 3 741 991.00
Sigurimi i mjeteve tė transportit pėr DPN2PQ Qeverisja Vendore Tiranė 1 346 628.00
Mirembajtje te segmenteve Postribe , Berdice, Rrethina, Dajē (Drejtoria e Sherbimeve Bujqesore dhe Pyjore) Qeverisja Vendore Shkodėr 5 824 171.00
Blerje Boje Printeri, Aksesore, Kompjuter, Kancelari, per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 4 174 050.00
Blerje tuba ēeliku me diametėr tė ndryshėm dhe saraēineska Qeverisja Vendore Tiranė 4 830 193.00
Riparim i shkarkuesve (zevendesim i saracineskave te kontrollit) te rezevuarit ne fshatin Sharge dhe Palaq dhe pastrimi i segmentit te kanalit kullues ne Ahmetaq Qeverisja Vendore Vorė 1 829 833.00
Ndėrtim ure varrezave Fatishe Qeverisja Vendore Peqin 833 333.00
Mirėmbajtje e Rrugėve Auto Rurale pėr Vitin 2017 nė Bashkinė Fushė-Arrėz Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 5 279 945.00
Rikonstruksion rruga "Sami Repishti" Qeverisja Vendore Shkodėr 8 236 362.00
Rikonstruksion rruga "Pjetėr Spani" Qeverisja Vendore Shkodėr 9 203 617.00
Administrimi, shėrbimi i mirmbajtjes sė dekorit tė qytetit Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 13 000 000.00
Mbikqyrje e punimeve per objektin Rikonstruksion i Shkolles se Bashkuar Borizane dhe Palester. Qeverisja Vendore Krujė 821 948.00
Rehabilitim i pjesshem i rrjetit ne zonen Suk 1 Roskovec . Qeverisja Vendore Roskovec 12 479 277.00
Riparim dhe Vendosje Saracineske Qeverisja Vendore Krujė 916 625.00
Blerje Dru Zjarri Qeverisja Vendore Kukės 7 500 000.00
Blerje kontenjere pastrimi Qeverisja Vendore Mat 886 500.00
Blerje Dru Zjari Qeverisja Vendore Devoll 5 702 400.00
Sistemim Gjelberim I Lumit te Tiranes (Ana e Bashkise Kamez) Paskuqan Qeverisja Vendore Kamėz 31 430 418.00
Pajisje me rafte pėr biblioteken e Bashkisė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 011 014.00
Rrethimi Pike Grumbullimi ne Valias Qeverisja Vendore Kamėz 456 050.00
Blerje dru zjarri, pėr nevojat e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 2 520 000.00
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Pogradec 9 268 000.00
Krijimi i sipėrfaqeve tė gjelberta nė Njėsitė Administrative Qeverisja Vendore Shkodėr 1 665 222.00
Blerje bazė materiale (Kripė e Zezė) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 200 000.00
Blerje pelet briket pėr nevojat e Qendrės Ekonomike tė Arsimit dhe Njėsive Administrative pėr periudhėn 15 Nėntor 31 Dhjetor 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 435 825.00
Riparim i shtresave tė rrugėve tė asfaltuara nė Bashkinė Vorė dhe ndėrtim muri mbajtės nė fshatin Marikaj Qeverisja Vendore Vorė 4 166 562.00
Mirėmbajtje e automjeteve te Bashkisė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 1 202 234.00
Autoveture per Administraten Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 750 000.00
Blerje fuoristrade me karroceri per MNZ Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 416 667.00
Blerje autovetura cope 2 Qeverisja Vendore Mallakastėr 2 500 000.00
Shpenzime Karburant dhe Lubrifikant Qeverisja Vendore Vau i Dejės 23 532 663.00
Kanali ushqyes i Pepelit & 200m3 beton Qeverisja Vendore Dropull 3 083 394.00
Riparime tė N.H.S Shkolla Arif Sulaj Mamurras, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 649 572.00
Riparim i Pompave te Hidrovorit te Qytetit Qeverisja Vendore Vlorė 1 905 000.00
Ndėrtim pusi i ri nė Shkallnur, Njėsia administrative Rrashbull, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 3 489 567.00
Pastrim pusesh Qeverisja Vendore Durrės 5 970 600.00
Rikonstruksion i pjesshėm i shkollės sė mesme tė pėrgjithshme Andon Z. Ēajupi Qeverisja Vendore Tiranė 123 503 662.00
Sistemim argjinaturė kanali nr. 2 Qeverisja Vendore Korēė 1 616 547.00
Blerje mjeti zjarrėfikėse Qeverisja Vendore Kėlcyrė 3 333 333.00
Blerje Dru Zjarri Qeverisja Vendore Durrės 6 400 000.00
Korsi Biēikletash nė rrugėn e Kavajės dhe rrugėn e Dibrės. Qeverisja Vendore Tiranė 29 924 246.60
Mirėmbajtje kanale dhe rezervuare pėr vaditje Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 1 338 209.00
Blerje goma per mjete transporti Qeverisja Vendore Fier 1 300 000.00
Blerje dru zjarri pėr ēerdhet, kopshtet dhe shkollat e Bashkisė Prrenjas dhe njėsive nė varėsi tė saj Qeverisja Vendore Prrenjas 5 040 000.00
Blerje tubash pėr ujėsjellesat e Bashkisė Klos dhe Blerje tubash pėr kanalet vaditese Qeverisja Vendore Klos 3 550 426.00
Riparimi I shtresave asfaltike (Faza e II-tė) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 847 115.00
Shėrbim Vijėzimi dhe Vendosje Tabelash pėr Parkimin me Pagesė, Kontratė, Taksitė dhe Rezidentin Qeverisja Vendore Tiranė 15 202 017.00
Ndėrtim rruga Faik Hoxha Qeverisja Vendore Kamėz 23 436 373.00
Blerje materiale pėr semaforėt led Qeverisja Vendore Tiranė 12 483 104.00
Riparim varreza e ēezma Qeverisja Vendore Selenicė 2 926 870.00
Blerje minieskavator Qeverisja Vendore Roskovec 2 916 667.00
Rikonstruksion kopshti Sotir Noka Qeverisja Vendore Durrės 12 499 000.00
Blerje mjete transporti Qeverisja Vendore Tiranė 48 132 099.00
blerje kamioncine Qeverisja Vendore Peqin 2 000 000.00
Blerje materiale tė ndryshme hidraulike, elektrike pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme Qeverisja Vendore Tiranė 2 333 287.00
Rikonstruksion ambienti pėr krijim dhoma zhveshjeje, dushe dhe Tualeteve pėr fushėn stėrvitore nė Gurėz Qeverisja Vendore Kurbin 2 009 365.00
Blerje Solar per Ngrohje Qeverisja Vendore Tiranė 2 917 500.00
Shėrbim GPS pėr automjetet pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 3 500 000.00
Blerje karburanti per mirembajtje kanalesh Qeverisja Vendore Libohovė 1 194 050.00
Rikonstruksioni i ambienteve te brendshme te stadiumit Qeverisja Vendore Lushnje 4 997 876.00
Blerje pajisje pėr zyrat pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 4 999 348.00
Rehabilitim I rrugėve Karbunar - Peshkepi dhe urave, Bashkia Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 8 524 541.00
Blerje materialesh elektrike per mirembajten dhe ndricimin publik per vitin 2017. Qeverisja Vendore Dibėr 1 666 350.00
Blerje materiale pėr Rehabilitimin e sinjalistikės rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 12 480 658.00
Blerje Automjeti per Administraten Qeverisja Vendore Tiranė 1 249 333.00
Blerje fadrome Qeverisja Vendore Peqin 3 000 000.00
Shėrbim pėr mirėmbajtje tė zkonshme, objekte tė ndryshme, Bashkia Pėrmet 2017 Qeverisja Vendore Pėrmet 6 371 670.00
Rehabilitim, pastrim i kanalave kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 202 835.00
Studimi pėr pėrcaktimin e pėrhapjes sė valės pėr Liqenin e Bovillės dhe Liqenin Artificial tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 3 500 000.00
Riparim Elektromotorėsh TU, TM dhe Transformatorėsh Qeverisja Vendore Fier 4 400 000.00
Sistemim, Asfaltim Rruga Palvar- Pikza Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 166 353.00
Shėrbim mirėmbajtje pėr mjetet e transportit Qeverisja Vendore Tiranė 833 310.00
Blerje boje hidromat pėr lyerje muresh Qeverisja Vendore Peqin 2 083 332.00
Blerje e materialeve per punimet e mirembajtjes se zakoshme te shkollave dhe cerdheve Qeverisja Vendore Sarandė 1 383 660.00
Loti i parė: Blerje pjesė kėmbimi Qeverisja Vendore Tiranė 8 982 953.00
Blerje automjeti pėr nevojat e shoqėrisė Qeverisja Vendore Gramsh 1 000 000.00
Blerje materiale pėr Rikostruksionin e fushės sė Sportit nga Ndėrmarrja e Shėrbimeve Qeverisja Vendore Librazhd 5 333 329.00
Blerje materiale ndėrtimi pėr UKT sh.a. Qeverisja Vendore Tiranė 23 056 008.00
Zhvendosja dhe kalimi nė linje kabllore i linjės 35 kV Metalurgjik 1 Qeverisja Vendore Elbasan 2 720 702.00
Ndėrtimi i fushave tė sportit pranė stadiumit, Durrės Qeverisja Vendore Durrės 11 545 000.00
Rikontruksion i ambienteve higjenike nė shkolla Qeverisja Vendore Sarandė 1 256 084.00
Blerje tonera dhe kancelari pėr nevoja tė Bashkisė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 982 580.00
Sigurimi i objekteve nė vartėsi tė Qendrės Ekonomike tė Arsimit, Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 3 900 000.00
Rehabilitim i rrugės sė Kishės Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 14 999 980.00
Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton Qeverisja Vendore Kėlcyrė 14 166 666.00
Rikonstuksioni dhe asfaltimi i rrugės kodėr e ullirit, Bashkia Peqin Qeverisja Vendore Peqin 26 500 000.00
Loti 1: Rishikim/Hartim tė planit tė mbarėshtrimit tė ekonomise pyjore Shpat Qeverisja Vendore Elbasan 3 400 623.00
Loti 2: Rishikim/Hartim tė planit tė mbareshtrimit tė ekonomise pyjore Fushkuqe- Zavaline. Qeverisja Vendore Elbasan 2 174 850.00
Ndėrtim Rrugė e re (Devijim) segmenti Tobėl-Metaliaj Qeverisja Vendore Has 2 000 000.00
Ndėrtim urash nė Bashkinė Divjakė dhe nė Njėsitė Administrative tė saj Qeverisja Vendore Divjakė 2 250 000.00
Loti I - Blerje automjetesh pėr nevojat e Bashkisė dhe ndėrmarrjet nė varėsi Qeverisja Vendore Prrenjas 5 833 333.00
Loti II - Blerje mjeti zjarrėfikės Qeverisja Vendore Prrenjas 1 666 666.00
Akomodim nė hotel pėr grumbullimin e futbollistėve tė FK Erzeni Qeverisja Vendore Shijak 1 075 556.00
Blerje Karburant Gazoil D1 dhe Benzinė Qeverisja Vendore Fier 7 074 182.64
Blerje automjet pėr transport punonjėsish Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 000 000.00
Blerje Autoveture Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 833 333.00
Blerje Fuoristradė Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 166 667.00
Blerje Kontenier Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 500 000.00
Sistemim Asfaltim Rruga e Sigurimeve Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 10 000 000.00
Blerje materiale hidraulike, pėr nevojat e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 4 794 288.00
Blerje nafte pėr mjetet e rrugėve Qeverisja Vendore Klos 1 101 173.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 084 525.00
Rehabilitimi i fushės sportive pranė stadiumit " Selman Stermasi" Qeverisja Vendore Tiranė 1 250 600.00
Ndėrtim ure qė lidh fshatin Qeha me fshatrat Shytaj, Hekal dhe Kryezi Qeverisja Vendore Tiranė 11 746 801.00
Rikualifikimi i qendrės Bajze Kastrati, Loti I-rė. Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 83 324 785.00
Rikonstruksion i rrugės Kodėr Rrėshen -Valcė, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 249 896.00
Lyerje dhe Mirėmbajtje tė objekteve shkollore, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 666 596.00
Mjete pėr punime pėr realizimin e kontratės “Blerje bazė materiale pėr rikonstruksionin e rrugėve tė brendshme nė Njėsinė Administrative Zharrėz”, Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 2 134 667.00
Pastrimi i Kanaleve Kulluese Qeverisja Vendore Dropull 2 983 879.00
Rikonstruksion objekte rekreative, sanitare, Info Point, objekte shėrbimi Qeverisja Vendore Tiranė 8 238 410.00
Rikonstruksion i Shkollės sė Mesme tė Bashkuar Zejmen Qeverisja Vendore Lezhė 38 203 590.00
Pistona dhe bllokues statik Qeverisja Vendore Tiranė 1 778 750.00
Rikonstruksion i shkollės sė mesme “Halim Xhelo”, Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 60 644 928.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Tiranė 1 232 833.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe mirėmbajtje pėr automjetet e Bashkisė Shkodėr Qeverisja Vendore Shkodėr 2 196 867.00
Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore ( lyerja me bojė) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 074 942.00
Blerje dru zjarri.
Fondi limit pėr Ēerdhet ėshtė 332000 leke pa tvsh Fondi limit pėr Kopshtet ėshtė 748000 leke pa tvsh Burimi i financimit: Buxheti i Bashkisė viti 2017.
Qeverisja Vendore Shkodėr 1 080 000.00
Shėrbimi i gatimit dhe shpėrndarjes sė ushqimit pėr nxėnėsit e konviktit tė shkollės sė mesme profesionale Qeverisja Vendore Elbasan 48 571 737.00
Shpenizme pėr mirėmbajtje Mjete transporti & eskavatorė Qeverisja Vendore Finiq 1 666 666.00
Ndėrtimi Linjės sė Ujėsjellėsit (Depo -Tharėse) Fshati Mursi Qeverisja Vendore Konispol 8 371 120.00
Grumbullimi, transporti, i mbetjeve urbane, selektimi i mbetjeve tė riciklueshme, depozitimi i mbetjeve tė pariciklueshme ne landfill nė Zonėn Balldre, Kallmet, Dajē, Blinisht dhe Ungrej (Zona e III-tė) e bashkisė Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 50 563 304.00
Rehabilitimi i terrenit sportiv, fusha Gurėz, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 779 699.00
Blerje baze materiale pėr ndėrhyrjet nė objektet shkollore tė Bashkia Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 7 931 515.00
Blerje e dy mjeteve Qeverisja Vendore Lezhė 3 333 333.00
Shtesė Blerje nafte pėr nevoja tė Bashkisė Tepelenė Qeverisja Vendore Tepelenė 2 162 500.00
Blerje materiale pėr riparimin e kanaleve vaditėse tė Njėsive Administrative nė Bashkinė Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 3 333 180.00
Shėrbim i supervizimit pėr Rikualifikimin urban i qendrės sė qytetit Libohovė Qeverisja Vendore Libohovė 1 088 355.00
Korsitė e biēikletave “Bulevardi Zogu i Parė” Qeverisja Vendore Tiranė 9 230 558.90
Sigurimi pasurive tė paluajteshme, inventari ekonomik dhe paisje e instalime Qeverisja Vendore Durrės 2 102 000.00
Paraqitja e konceptit sė sondazheve arkeologjike pėr projektin Ndėrtimi i shkollės Marie Kaēulini Qeverisja Vendore Durrės 1 335 000.00
Merimetime dhe mirėmbajtje pėr ambientet e Bashkisė dhe institucionet arsimore Qeverisja Vendore Prrenjas 3 962 062.00
Blerje tuba tė brinjėzuar Qeverisja Vendore Tiranė 3 482 827.00
Rikonstruksion i rrugėve nė Njėsinė Administrative Pogon Qeverisja Vendore Dropull 6 666 667.00
Blerje mjetesh dhe makinerish Qeverisja Vendore Kukės 12 500 000.00
Rrethime tė ndryshme (kangjella, gardhe tė ndryshme) Qeverisja Vendore Tiranė 8 148 807.00
Ndėrtim i ri i shkollės 9-vjeēare S.Maēi Qeverisja Vendore Tiranė 233 309 164.00
Blerje FV mbrojtėse metalike pėr sistemin rrugor Qeverisja Vendore Finiq 1 666 666.00
Ndriēimi i rrugės Dr.Ali Spahija Qeverisja Vendore Shkodėr 2 080 818.00
Lyerje, sherbetim, pėr shkollat, kopshtet e Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Librazhd 2 866 146.00
Rikonstruksioni i infrastrukturės rrugore tė bllokut qė kufizohet nga rruga Qemal Stafa - rruga e Dibrės dhe rruga Bardhyl Qeverisja Vendore Tiranė 164 527 509.00
LOTI 4 - Mbikqyrja e punimeve pėr : Rikonstruksion i konviktit (vajza & djem). Qeverisja Vendore Elbasan 80 000.00
LOTI 6 - Mbikqyrja e punimeve pėr : Rikonstruksioni dhe sistemimi i sheshit tė pallateve 413, 414. Qeverisja Vendore Elbasan 26 667.00
Mirėmbajtje e pajisjeve tė zyrave pėr Bashkinė e Tiranės, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 2 495 480.00
Zėvendėsimi i linjės kryesore tė amortizuar tė ujėsjellėsit nė segmentin e fshatit Marqinet, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 666 666.00
Loti 1 - Mirėmbajtja e varrezave tė deshmoreve & varrezave publike tė qytetit Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 7 663 292.00
Loti 2 - Dekori nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 2 336 799.00
Supervizim punimesh per objektin “Furnizimi me ujė i disa fshatrave Shupenze, rrjetat shpendarėse, faza e dytė, Bashkia Bulqizė" Qeverisja Vendore Bulqizė 1 434 063.00
Rikonstruksion i Kopshtit Himarė Qeverisja Vendore Himarė 7 500 000.00
Qendra e qytetit tė ri, sheshi para ish Kėshillit tė Rrethit, Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 20 334 523.00
Blerje Karburant (Naftė dhe Benzinė) Qeverisja Vendore Tiranė 1 269 200.00
Supervizim punimesh pėr objektin “Ndėrtimi i linjės sė jashtme tė ujėsjellėsit rajonal Mallakastėr” Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 661 031.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Vlorė 3 917 500.00
Riveshjet e rrugėve kryesore Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 2 996 503.00
Ndėrtimi i linjės sė ndriēimit tė rrugės "Qazim Pali", Borsh (Loti I) Qeverisja Vendore Himarė 7 500 000.00
Riparime tė shkollave nė Bashkinė Himarė Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Korēė 8 296 666.00
Blerje materiale elektrike Qeverisja Vendore Devoll 3 366 870.00
Blerje materiale elektrike pėr nevpja tė Bashkisė Lezhė dhe tė institucioneve vartėse tė saj Qeverisja Vendore Lezhė 2 246 833.00
Trajtimi i mbetjeve urbane vend depozitimi Gerhot 2017-2018 Qeverisja Vendore Gjirokastėr 2 083 333.00
Ndėrtim Kuz Dukas Qeverisja Vendore Patos 904 938.00
Rikonstruksioni dhe sistemimi i shesheve tė pallateve 648/1, 648/2, 648/3, 648/4 Qeverisja Vendore Elbasan 8 561 207.00
Rikonstruksion ish kopshtit nė “Lagje e Re” nė banesa sociale, Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 17 032 283.30
Rikonstruksioni i linjes furnizuese ne depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull Qeverisja Vendore Durrės 10 550 846.00
Rikonstruksion Rruga Plet, Lagjia Uragji, Bashkia Pukė Qeverisja Vendore Pukė 1 376 555.00
Mirėmbajtje ndėrtese Qeverisja Vendore Pogradec 6 150 922.00
Punime rehabilituese-ndėrtimore nė vend-depozitimin e mbetjeve tė Bashkisė Pukė Qeverisja Vendore Pukė 1 656 763.00
Avolzhim tė elktropompave Qeverisja Vendore Vlorė 1 200 000.00
Materiale pėr Lyerje tė Shkollave Qeverisja Vendore Devoll 2 497 300.00
Blerje riparim shėrbime, pjesė kėmbimi dhe vajra pėr mjetet e Ndėrmarjes sė Pasurive Publike Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 062 500.00
Rikonstruksion I disa objekteve arsimore 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 895 417.00
Rikonstruksion i Shkollave dhe Kopshteve nė Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 15 416 600.00
Shėrbime mirėmbajtje nė infrastukturėn e Bashkisė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 5 833 333.00
Rikonstruksioni i fushės sė futbollit tė F.K. LUSHNJA 1930, Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 951 440.00
Supervizim punimesh pėr objektin: " Shtesė Uji pėr qytetin Bajram Curri" Qeverisja Vendore Tropojė 1 301 652.00
Vendosje e sinjalistikės rrugore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 317 967.00
Blerje e 2 automjeteve pėr inspektoriatin e mbrojtjes territorit (IMTV) Durrės Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Blerje karburant - Loti II: Blerje benzinė (PREMIUM UNL 10 PPM) Qeverisja Vendore Pogradec 166 667.00
Blerje automjetesh ( Fadromė dhe Kamion vetėshkarkues me vinē) Qeverisja Vendore Pėrmet 4 166 666.00
Blerje dru zjarri (Drejtoria Ekonomike e Arsimit) Qeverisja Vendore Shkodėr 11 159 802.00
Blerje tubo plastmasi per fshatin Sojnik Qeverisja Vendore Gramsh 803 246.00
Rikonstruksion i shkollės sė C.U. Reth Kale , NJ.A. Muhur, Bashkia Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 3 903 304.00
Ndėrtim ure e varur , Fshati Luz, Lagjia “Shota”, Fushe Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 630 116.00
Blerje gazoil 10 ppm pėr nevojat e Bashkisė Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 6 666 667.00
Blerje UPS Qeverisja Vendore Tiranė 2 497 364.00
Ndėrtim i linjės sė ujėsjellėsit Shahinaj -Likesh Qeverisja Vendore Shijak 2 322 539.00
Rehabilitimi i magazinės sė Agjencisė sė Shėrbimeve Funerale Qeverisja Vendore Tiranė 7 499 899.00
Blerje karburanti -Loti 3 : " Blerje karburanti pėr mjetet e rėnda tė Bashkisė" Qeverisja Vendore Roskovec 2 984 000.00
Riparime tė mjeteve tė Bordit tė Ujitje Kullimit dhe tė Rrugėve Rurale, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 467 000.00
Blerje gazoil 10 ppm pėr nevojat e Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 6 666 667.00
Ndėrtim K.U.Z Lagjia “B.Visha” dhe Sistemim - Asfaltim i Rrugės sė " Pepeve ” Qeverisja Vendore Krujė 2 103 964.00
Blerje materiale hidrualike Qeverisja Vendore Shkodėr 9 945 352.00
Ndėrtim i rrjetit shpėrndares tė ujėsjellėsit tė fshatrave Dorez, Gizavesh, Librazhd Katund dhe Librazhd Qendėr (faza e dytė) Qeverisja Vendore Librazhd 82 650 427.00
Blerje mish, vezė, qumėsht dhe nėnproduktet tė tij pėr kopshte dhe ēerdhe Qeverisja Vendore Sarandė 1 050 833.00
Ndėrtim vepėr arti tek rotondo nė pjesėn lindore tė unazės Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 2 083 000.00
Ndriēim rrugor i Rrugės sė Varrezave, Magaze, Fushe Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 666 667.00
Sistemim Asfaltim Rruga e Drogovojes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 20 833 333.00
Ndėrtim Kun zgjatimi Abdi Bej Toptani, Ndėrtim Kun Kujtesa , Ndėrtim Kun Harku I Triumfit Qeverisja Vendore Kamėz 24 944 330.00
Gjelbėrimi i mjediseve publike tė Bashkisė Vau Dejės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 79 750 000.00
Shėrbimi i verifikimit periodik tė matesave tė ujit nė vendinstalim dhe vulosja e tyre pas verifikimit Qeverisja Vendore Vlorė 4 382 000.00
Mirėmbajtja e varrezave publike dhe varrezave tė dėshmorėve Qeverisja Vendore Korēė 3 405 822.00
Blerje dhe montim pjėsė kėmbimi, goma dhe bateri pėr automjetet e Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 4 924 000.00
Botim i Gazetės Almanak tė Bashkisė Elbasan pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 280 000.00
Blerje Asfaltobeton dhe Bitum Qeverisja Vendore Elbasan 2 666 662.00
Blerje Shtypshkrime pėr vitin 2017 pėr Bashkinė Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 166 617.00
Parkingu Elektronik Qeparo Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Zėvendėsimin e linjės 100 mm ēelik me tubacionin 90 mm HDPE dhe rrjet i brendshėm nė zonėn e ish-stacionit tė trenit tė mallrave nė Sodė Qeverisja Vendore Vlorė 3 098 475.00
Qera ambienti Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 274 880.00
Studimi i Fizibilitetit pėr 2 linja autobuzi urban Himarė-Palase dhe Himarė-Qafe Gjashtė Qeverisja Vendore Himarė 875 406.00
Blerje Goma Qeverisja Vendore Tiranė 4 950 500.00
Blerje materiale ndėrtimi, viti 2017. Qeverisja Vendore Vlorė 3 040 000.00
Rikonstruksion i Shkollės 9-vjeēare Krutje Qeverisja Vendore Lushnje 53 150 081.00
Punime pastrimi dhe mirėmbajtje tė stacioneve tė KUZ-se Qeverisja Vendore Vlorė 1 487 000.00
Rikonstruksioni i linjave tė brendshme tė rrjetit tė ujėsjellėsit Qeverisja Vendore Cėrrik 2 589 753.00
Pastrim Kolektori Qeverisja Vendore Kamėz 1 847 909.00
Shėrbim i ruajtjes sė objekteve me roje private Qeverisja Vendore Shkodėr 9 672 665.00
Rikualifikim urban i sheshit Livadhja Qeverisja Vendore Finiq 51 682 705.00
Ndėrtim i Urės nė Kozhnje Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 9 016 578.00
Blerje bazė materiale pėr rikonstruksionin e rrugėve tė brendshme nė Njėsine Administrative Zharrėz Qeverisja Vendore Patos 14 460 333.30
Rikonstruksion i Ures tek Sheu i Suhes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 476 733.00
Rikonstruksion ēatia, banja, shkolla Gjonbabas Qeverisja Vendore Korēė 2 500 000.00
Pjesė kėmbimi, goma dhe bateri Qeverisja Vendore Korēė 1 797 910.00
Blerje ēakull dhe zhavorr pėr riparim rrugėsh nė territorin administrativ tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 2 498 560.00
Rikonstruksion i Konviktit tė Shkollės sė Mesme Rrėshen Qeverisja Vendore Mirditė 46 958 504.00
Sistemim asfaltim i rrugėve tė fshatit Fushė-Arrėz lagjia Fushaxhi Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 47 059 071.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare : "Qybra Sokoli" Qeverisja Vendore Prrenjas 37 494 442.00
Pastrim kanali ujitės Buzaishte - Laktesh Qeverisja Vendore Pogradec 1 744 782.00
Riparim dhe furnizim vendosje pjesė kėmbimi automjete 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 3 999 600.00
Blerje materiale sinjalistike rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 4 985 453.00
Rikonstuksion i pajisjeve elektromekanike tė statcionit tė pompave Shelg, Uzina, Shtermen Qeverisja Vendore Cėrrik 19 759 401.00
Blerje Gazoil, Benzine dhe Gaz Qeverisja Vendore Finiq 9 200 000.00
Mbikėqyrje pėr objektin: "Ndėrtim Rruge Orenje-Librazhd", loti 2 Qeverisja Vendore Librazhd 1 128 736.00
Zbatimi i projekteve teknike pėr mbrojtjen e Tokės nga erozioni Qeverisja Vendore Shkodėr 2 734 784.00
Rikonstruksione tė Veprave Ujore (Shatėrvane) Qeverisja Vendore Tiranė 4 165 844.00
Ndėrtim K.U.Z pranė shkollės 9-vjeēare, Fshat F-Krujė, Bashkia Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 092 058.00
Ndėrtim K.U.Z Lagja Paloka, Fushė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 381 850.00
Sistemim-asfaltim i rrugės sė Grumbullimit, Tapizė, Krujė Qeverisja Vendore Krujė 3 334 828.00
Shėrbim Pastrimi pėr Sheshet mbi dhe nėn tokė dhe Terminalet Qeverisja Vendore Tiranė 5 908 247.00
Shėrbime tė sigurisė dhe ruajtjes me roje private Qeverisja Vendore Sarandė 3 595 359.00
Blerje Karburanti, Bashkia Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 966 500.00
Blerje materiale Elektrike Hidraulike Qeverisja Vendore Tiranė 2 622 000.00
Sinjalistika vertikale, vijėzime Qeverisja Vendore Sarandė 1 915 776.00
Punime rruge tė brendshme Fshati Sharove (Faza e dytė) Qeverisja Vendore Skrapar 2 784 600.00
Shėrbim transport nxėnės dhe mėsuės nė NJ.A. tė Bashkisė Dibėr pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Dibėr 9 583 333.00
Rikonstruksioni i Kanalit Vaditės Qeparo Qeverisja Vendore Himarė 3 333 333.00
Rikonstruksion i segmenteve rrugore Kukur -Rashtan dhe Gribe-Rmath, Njėsia Administrative Kukur Qeverisja Vendore Gramsh 2 300 320.00
Rikonstruksion i rrugės Klos - Xhuxhe - Margjeqaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 248 354.00
Rikonstruksion i shkollės artistike " Jakov Xoxa", Fier Qeverisja Vendore Fier 90 458 341.00
Furnizimi me ujė i disa fshatrave Shupenze, rrjetat shpendarėse, faza e dytė, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 78 022 076.00
Rikonstruksion i Sheshit Publik para Hyrjes sė Portit, Faza- II Qeverisja Vendore Durrės 124 993 000.00
Mbikqyrje e punimeve te tenderit me objekt , ”Rikonstruksion i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit tė Brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti i Dyte”. Qeverisja Vendore Rrogozhinė 1 477 632.00
Blerje baze materiale Qeverisja Vendore Shkodėr 1 524 200.00
Loti i I - Shėrbime tė riparimit tė shtresave asfaltike tė rrugėve rurale e lokale Qeverisja Vendore Shkodėr 8 152 100.00
Blerje materiale pėr rehabilitimin e Ndriēimit nė disa rrugė kryesore Qeverisja Vendore Tiranė 24 999 000.00
Blerje materiale mirėmbajtje ndėrtimore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 540 581.00
Ndėrtim Depo Uji 600 m3, fshati Domje, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 7 376 381.00
Rikonstruksion shkolla Burimas, Faza 1 Qeverisja Vendore Maliq 4 870 044.00
Blerje Hipoklorit Kalciumi Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 200 240.00
Blerje Diesel 10 PPM Qeverisja Vendore Kavajė 2 660 000.00
Sistemim Asfaltim Rruga Llazan Autostrade Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 222.00
Ndėrtimi i Pedonaleve dhe Korsive tė Biēikletave-Liqeni Belsh Qeverisja Vendore Belsh 46 098 031.00
Mbrojtje nga pėrroj i ferrave lagje Jakaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 2 223 436.00
Rikonstruksion i Shkollės 9 -Vjeēare : “Kahreman Ylli”, Ēorovodė Qeverisja Vendore Skrapar 52 831 363.00
Sistemim Asfaltimi rruga Qendėr Gjorice-Lagja Kaje, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 23 333 333.33
Supervizim punimesh pėr objektin: “KUZ Lagjia “Bylis”, qyteti Ballsh Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 609 150.00
Shėrbim Mbikqyrje, Supervizim i objekteve: “Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin me ujė tė Urės Vajgurore nga Stacioni i Pompave Poshnje” dhe “Ndėrtim K. U. Z. nė lagjen 28 Nėntori” Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 938 970.00
Sistemim i varrezave publike tek fusha e Manes Qeverisja Vendore Librazhd 2 493 949.00
Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.4 Qeverisja Vendore Tiranė 3 077 308.00
Ndėrtim rruga " Australia & kun” Qeverisja Vendore Kamėz 4 053 476.00
Blerje kancelari Qeverisja Vendore Tiranė 1 096 760.00
Blerje pajisje Elektronike Celular (smart Phone ose PAD) Qeverisja Vendore Tiranė 1 250 000.00
Blerje autokulla Qeverisja Vendore Tiranė 5 416 667.00
Rikonstruksion rruga lagjja kuksiane Rashbull Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Rehabilitim i pjesshėm i rrjetit ujitės tė rezervuarit Harvala Qeverisja Vendore Selenicė 26 233 260.00
Rikonstruksion i Rrugės Unaze - Grize Velaj Qeverisja Vendore Patos 22 464 816.00
Blerje kuote ushqimore pėr Ēerdhe Qeverisja Vendore Pogradec 990 000.00
Shėrbim mirėmbajtje automjetesh pėr UKT sh.a. Qeverisja Vendore Tiranė 2 200 000.00
Rikonstruksion i segmentit rrugor Lenie-Grabove siper Qeverisja Vendore Gramsh 1 250 005.00
Pėrmiresimi I Rrjetit K.U.Z Lukovė Qeverisja Vendore Himarė 3 666 667.00
Blerje hipoklorit Qeverisja Vendore Belsh 1 250 000.00
Blerje makine Tip Kamioēine Qeverisja Vendore Sarandė 916 667.00
Rikostruksion Ujėsjellėsi lagjja Mnjolle Xhyre, Ujėsjellėsi Kuturman, Ujėsjellėsi lagjja Qender Hotolisht, Ujėsjellėsi Dotkove Qeverisja Vendore Librazhd 6 554 579.00
Pėrmiresim i furnizimit me ujė Lagjia Nr. 14, Shkozet, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 4 661 006.00
Blerje pjesė ndėrrimi pėr automjete, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 11 800 802.00
Skema Ujitėse Ballaban (ujitje e fushės Ballaban, vazhdim) Qeverisja Vendore Kėlcyrė 20 833 333.33
Zbatimi i projektit pėr ndėrtimin e leres sė ujit kullota nė NJ.A Qeverisja Vendore Shkodėr 833 333.00
Blerje Kancelarie Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Blerje kancelari pėr Administratėn e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 054 163.00
Rikonstruksion i rrugės sė Pastiēerisė, Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 4 259 879.00
Ndėrtim K.U.N Rruga ( Abdyl Ypi, Gjovani Faust, Aleks Buda, Abdyl Elmazi, Havzi Nela (Korbi),Ago Agaj,Vresht Paskuqan) Qeverisja Vendore Kamėz 3 215 712.00
Blerje Karburant dhe Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 14 014 838.00
Ndėrtim i 8 banesave pėr komunitetin Rom Qeverisja Vendore Mirditė 7 497 992.00
Rikonstruksioni I Shkollės sė mesme ”Starove" Berat Qeverisja Vendore Berat 43 925 288.00
Blerje Kamioni Qeverisja Vendore Libohovė 1 454 166.00
Blerje tė 1 elktropompe centrifugale horizontale shumėshkallėshe, pėr stacionin e pompimit tė fshatit Kaninė, Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 1 876 000.00
Blerje automjet transporti Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00
LOTI II: Rikonstruksion i kanaleve vaditėse, Njėsia Administrative Qukes Qeverisja Vendore Prrenjas 4 916 666.00
Rikonstruksioni i kopshtit nr.7 Qeverisja Vendore Vlorė 9 575 334.00
Sistemim, Asfaltim i Rrugės Rrupaj Qeverisja Vendore Lushnje 30 603 011.20
Rikonstruksioni i Rrugės Kthesė e Pilurit ( Himarė ) - Vumblo Qeverisja Vendore Himarė 139 137 617.00
Blerje Kontenjere pėr mbetjet urbane 1.1 m3 dhe kontenjerė tė vegjėl 0.66 m3 pėr territorin e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 2 496 000.00
Furnizim me Karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ) Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 981 200.00
Blerje automjete nė funksion tė administratės Qeverisja Vendore Shkodėr 1 333 333.00
Rikonstruksion ujėsjėllėsi Kotodesh Qeverisja Vendore Prrenjas 8 333 330.36
Sistemi Multifunksional “Smart City” LUNGOMARE Qeverisja Vendore Vlorė 53 539 200.00
Ndėrtimi i rrjetit rugor ”Unaza e Pogonit” faza I Qeverisja Vendore Dropull 116 666 666.00
Rikonstruksioni i rrugės nacionale Gostimė - Tregan, loti I Qeverisja Vendore Elbasan 121 666 667.00
Rehabilitimi I kanaleve tė rezervuarit tė Cinit Qeverisja Vendore Libohovė 13 017 300.00
Sigurimi i Pasurive tė Paluajteshme Qeverisja Vendore Belsh 1 600 000.00
Loti i tretė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:“Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.9” Qeverisja Vendore Tiranė 61 600.00
Loti i katėrt: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:“ Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.4” Qeverisja Vendore Tiranė 58 228.00
Blerje pajisje kompjuterike dhe kondicioner Qeverisja Vendore Peqin 1 000 000.00
Blerje gazoil D1 Qeverisja Vendore Belsh 1 250 000.00
Blerje kamion vetėshkarkues (Teknologjik) Qeverisja Vendore Durrės 1 660 000.00
Blerje autoveture pėr nevojat e DSHP, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 166 665.00
Pėrmirėsimi i Kushteve tė Banimit pėr Komunitetin Rom dhe Egjyptian nė Bashkinė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 8 326 975.00
Banese Sociale 2 kate per Komunitetin, Rom dhe Egjyptian, Gose, Bashkia Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 7 083 175.00
Rikonstruksioni I Sheshit dhe Fushave Sportive tek Shkollat “Gaqi Karakashi dhe 28 Nentori" Qeverisja Vendore Kuēovė 18 593 109.00
Blerje nafte Qeverisja Vendore Bulqizė 2 083 333.00
Furnizim me dru zjarri i shkollave ,kopeshteve, Konviktit tė qytetit dhe NJA nė varėsi Qeverisja Vendore Pėrmet 1 325 000.00
Mermetimi i institucioneve arsimore Qeverisja Vendore Korēė 20 000 000.00
Rikonstruksioni i shkollės 9- vjeēare: "Ali Agjahu" Qeverisja Vendore Elbasan 47 844 418.00
Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Itenerare kėmbėsorėsh me pistė vrapimi dhe biēikletash nė Parkun e Liqenit Artificial" Qeverisja Vendore Tiranė 1 998 177.00
Blerje ēimento Qeverisja Vendore Skrapar 920 596.00
Mirėmbatje tė ujėsjellsave tė njėsive administrative, blerje materiale hidraulike pėr mirėmbatje, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 229 636.00
Sistemim-asfaltim i bllokut nr.6 nė qytetin Fushė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 11 392 154.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare "Abdulla Asabella",Vincan Qeverisja Vendore Korēė 25 166 666.00
Rehabilitim i fushės sė mbetjeve urbane tė Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 4 022 549.00
Rikualifikimi urban i fasadave tė qėndrės, Belsh Qeverisja Vendore Belsh 17 161 276.00
Loti I: Supervizim i objektit: “ Rikonstruksion i Kanalit Vaditės Kovashice-Shupenze, Bashkia Bulqizė" Qeverisja Vendore Bulqizė 677 083.00
Loti II: Supervizim i objektit: “ Qendra e qytetit te ri,sheshi para ish Keshillit te Rrethit ,Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 332 306.00
Loti III: Supervizion i objektit: “ Sistemim Asfaltim i Rrugės sė shkollės, Blloku i Poshtėm, Lagja e Re, Bulqizė, Faza I,nga Pik. 1 - Pik. 10 dhe degėzimet, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 290 127.00
Rikonstruksion i urės dhe tombinove nė fshatin Sarasel Qeverisja Vendore Gramsh 2 496 284.00
Rikonstruksioni i Vorrezave tė Deshmorėve tė Fshatit Kuc Qeverisja Vendore Himarė 1 666 667.00
Rehabilitimi i skemės sė ujitjes nė bashkinė Cėrrik Qeverisja Vendore Cėrrik 12 000 000.00
Blerje materiale kancelarie, letėr, bojra pėr printera, fotokopje dhe plotera pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 15 052 388.00
Rikonstruksioni i Amfiteatrit Qeverisja Vendore Tiranė 39 944 942.00
Blerje tubo PE Qeverisja Vendore Elbasan 1 691 800.00
Blerje aktivitete tė ndryshme pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 8 333 333.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare “Ramiz Kadiu”, Bejne Qeverisja Vendore Klos 51 202 927.00
Rikonstruksion i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit tė Brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti i Dytė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 81 339 519.00
Blerje materiale hidraulike pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 795 005.00
Blerje rroba pune Qeverisja Vendore Vlorė 1 619 000.00
Sistemim argjinaturė kanali Qeverisja Vendore Korēė 6 666 665.00
Rikonstruksioni I fasadave nė hyrje tė qytetit Berat Qeverisja Vendore Berat 17 516 667.00
Sistemim Asfaltim Rruga pėrballė Spitalit, qytet i Vjetėr, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 13 516 535.00
Loti 2 - Goma per mjetet e ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 1 133 320.00
Blerje materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Elbasan 3 133 647.00
Ndėrtim Kuz dhe Kub Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 81 999 265.00
Furnizim me Karburant Gazoil D1 Qeverisja Vendore Memaliaj 1 083 360.00
Blerje Materiale Ndėrtimi pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Kuēovė 4 223 040.00
Blerje Kabllo Elektrike pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Elbasan 4 999 740.00
Ndėrtim ure kalimi dhe vendosje tombino nė fshatin Janjar Qeverisja Vendore Konispol 2 149 547.00
Riparim-shėrbime tė automjeteve Qeverisja Vendore Korēė 1 525 800.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare Gjocaj Qeverisja Vendore Peqin 49 721 473.00
Rikualifikim i fasadave tė objekteve, qyteti Bajram Curri Qeverisja Vendore Tropojė 34 917 267.00
Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin me ujė tė Urės Vajgurore nga Stacioni pompave Poshnje Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 82 762 312.00
Pėrmiresim i kushteve tė banimit pėr komunitetin Rom dhe Egjyptian nė Bashkinė Fier Qeverisja Vendore Fier 9 166 667.00
Blerje tubo me diametėr me presjone tė ndryshme Qeverisja Vendore Belsh 3 143 750.00
Blerje automjet transport inertesh Qeverisja Vendore Belsh 4 100 000.00
Shpenzime pėr tė tjera materiale dhe shėrbime operative Qeverisja Vendore Tiranė 4 995 600.00
Blerje mjeti tip gjysem karrocerie Qeverisja Vendore Patos 833 333.00
Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin dhe menaxhimin e ujit tė pijshėm nė shėtitoren e qytetit Koplik Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 11 912 155.00
Kryerja e shėrbimit tė printimit dhe zarfimit tė faturės mujore tė ujit Qeverisja Vendore Tiranė 21 000 000.00
Blerje Karburant pėr nevojat e Shoqerisė pėr njė vit Qeverisja Vendore Pogradec 6 124 536.00
Blerje kancelari dhe tonera, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 450 140.00
Rikonstruksion I Shkollės: "Mehmet Xhaferri", Xarrė Qeverisja Vendore Konispol 57 931 934.00
Loti 1- Blerje pleh organik dhe humus Qeverisja Vendore Tiranė 2 633 126.00
Loti 2 - Blerje farė bari dhe fara lule Qeverisja Vendore Tiranė 1 974 466.00
Loti 3 - Blerje plehra kimike (nitrofoska, N.P.K, Nitrat) dhe pesticide Qeverisja Vendore Tiranė 805 078.00
Loti 3 : Blerje Gaz i lengshem Qeverisja Vendore Mat 585 000.00
Blerje buke pėr nevojat e kopeshteve dhe ēerdheve tė NJ.A. tė Bashkisė Dibėr 2017 Qeverisja Vendore Dibėr 1 038 560.00
Materiale pėr mirėmbajtjen e rrjetit KUZ Qeverisja Vendore Gjirokastėr 835 900.00
Sistemim i rrugės sė varrezave Blace Qeverisja Vendore Pogradec 7 259 599.00
Ndėrtimi i rrugėve tė brendshme tė Parkut Qeverisja Vendore Tiranė 21 048 999.00
Rikonstruksion i rrugės Munaz - Velė Qeverisja Vendore Mirditė 1 663 959.00
Blerje buldozer me zinxhir dhe me thikė para Qeverisja Vendore Kamėz 3 750 000.00
Rikonstruksion i rrugės Bukmirė-Simon-Kaēinar, Bashkia Mirditė. Qeverisja Vendore Mirditė 2 500 000.00
Blerje pllaka varresh (kostume varresh), bordura Qeverisja Vendore Kamėz 1 500 000.00
Mirėmbajtje kanale vaditėse Qeverisja Vendore Mat 4 056 545.00
Ndėrtim Ure Lagj.Liqejthi Babje, Ndėrtim Ure e ne rrugen Prevall-Dranovice,Ndėrtim Ure dhe Rikostr rruge te lagjes Lange , Ndėrtim Solete Drabata Qete, Ndėrtim Ure Galonit Zdrajsh Verri-Floq Qeverisja Vendore Librazhd 5 500 810.00
Rikonstruksion i linjės sė ujėsjellėsit Kronjza - Rezervuaret Ujėmbledhes Leskovik, Bashkia Kolonjė (faza e parė) Qeverisja Vendore Kolonjė 2 500 000.00
Rikonstruksion dhe shtesė e shkollės 9-vjeēare Lumalas Qeverisja Vendore Korēė 13 916 666.00
Rikonstruksion i rrugės kthesa - ura e Suhes (loti 1) Qeverisja Vendore Libohovė 58 563 083.00
Blerje kamiona me tonazh tė ndryshėm Qeverisja Vendore Tiranė 18 333 333.00
Blerje pllakash trotuari dhe materiale pėr shtrim trotuari Qeverisja Vendore Lushnje 8 333 280.00
Ndėrhyrje emergjente nė banesat e komunitetit ROM dhe Egjyptian Qeverisja Vendore Lushnje 12 491 582.00
Rikonstruksion i rrugės stacioni i trenit - lagje Jushaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 167 854.00
Mbikqyrje e punimeve: ”Rikonstruksioni i rrugėve tė brendshme tė Qytetit tė Rrogozhinės" Qeverisja Vendore Rrogozhinė 1 083 391.00
Gaz i lėngshėm Qeverisja Vendore Korēė 999 960.00
Blerje aparaturash pėr Sallėn e mbledhjes sė Kėshillit Bashkiak Berat Qeverisja Vendore Berat 995 000.00
Blerje materiale pėr mirėmbajtje rrugore dhe komunale Qeverisja Vendore Peqin 1 542 319.00
Pastrim kanale kryesore, dytėsore dhe ushqyes tė skemave ujitėse Qeverisja Vendore Has 3 725 000.00
Ndėrtesa shėrbimi funeral te varrezat "GURAS" Qeverisja Vendore Pogradec 2 446 483.00
Loti 3 - Asfaltobeton dhe bitum Qeverisja Vendore Korēė 6 192 000.00
Ndėrtim aks rrugėsh nė Fshatra Qeverisja Vendore Klos 6 654 018.00
Rikonstruksion segmenti rrugor Ksanthipi Syko dhe Abdyl Ypi Qeverisja Vendore Durrės 33 193 000.00
Avolxhim Elektromotoresh Qeverisja Vendore Durrės 7 763 333.33
Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė Qeverisja Vendore Durrės 6 832 000.00
Rehabilitimi i themelit tė shkollės Skuraj, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 080 000.00
Punime rikonstruksioni dhe mirėmbatja e kanalit vaditės Zona D-Vajkal 2, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 4 583 332.00
Loti I : Blerje naftė (GAZOIL 10 PPM ULSD) Qeverisja Vendore Pogradec 6 099 233.00
Ndėrtim shpatulla ure auto nė fshatrat Jezull, Tarazh, Tenė, Klos Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 15 000 000.00
Rehabilitim i shkollės 9 -vjeēare Podgorie dhe rijetėzimii terreneve sportive tė shkollės, NJ.A, Vreshtas Qeverisja Vendore Maliq 23 141 246.00
Rehabilitim i rrugės lidhėse Rruge Nacionale-Lagje Dautaj-Gjeologji NJA Golaj Qeverisja Vendore Has 1 416 600.00
Mirėmbajtje rruge tė brendshme, Njėsia Administrative Strum Qeverisja Vendore Roskovec 4 166 421.00
Rikonstruksion i rrugės KLA&XHU - Shėtitore Qendėr Golem Qeverisja Vendore Kavajė 64 940 132.00
Rikonstruksion i rrugės Xhami-Golem Qeverisja Vendore Kavajė 20 877 813.00
Rikonstruksion i rrugės Rrėshen-Sheshaj-Lurth, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 665 370.00
Rikonstruksion rruga Ibrahim Buzhiqi dhe 17 Janari Qeverisja Vendore Durrės 16 666 000.00
Rikonstruksion i kanalit vaditės, fshati derjan (i pjesshėm) Qeverisja Vendore Mat 16 666 666.00
Loti 1 - Nafte 10ppm Qeverisja Vendore Durrės 68 411 881.00
Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqėrisė pėr Eco Tirana sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 3 983 333.00
Blerje Karburanti pėr Ujitje Kullim Qeverisja Vendore Kuēovė 2 865 920.00
Blerje materiale mirėmbajtje rruge Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 7 951 667.00
Rikualifikimi urban i fasadave tė banesave kolektive nė Njėsinė Administrative Bradashesh dhe Papėr Qeverisja Vendore Elbasan 13 004 847.00
Blerje artikuj ushqimor Qeverisja Vendore Shkodėr 12 150 161.00
Blerje karburanti pėr shoqerinė ShA Ujėsjellės Kanalizime Patos Qeverisja Vendore Patos 2 919 000.00
Blerje automjete Qeverisja Vendore Durrės 7 970 249.98
Sistemim asfaltim rruga Staravec-Shimcan-Zimur Qeverisja Vendore Dibėr 41 250 000.00
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Berat 1 264 818.00
Loti i II-tė: Blerje ushqime tė ndryshme pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 790 968.00
Loti i IV-tė: Blerje produkte mishi pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 249 460.00
Loti i V-tė : Blerje zarzavate e fruta pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 015 984.00
Blerje Tabela pėr Sinjalistikėn Rrugore Qeverisja Vendore Elbasan 831 842.00
Blerje lodra parku "Aqif Pasha" Qeverisja Vendore Elbasan 1 665 000.00
Blerje makinė vijėzimi Qeverisja Vendore Shkodėr 4 165 000.00
Blerje mjet Transporti Fuoristrade me karroceri 4 x 4 Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 667.00
Rikonstruksion i Rrugėve tė Brendshme, tė Qytetit Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 124 995 917.00
Blerje beton pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Shėrbimeve Publike Fier Qeverisja Vendore Fier 1 725 000.00
Pastrimi i kanaleve kulluese, nė territorin e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 8 333 333.00
Ndėrtimi I pusetave kolektive nė ujėsjellėsin e fshatit Shales dhe punime nė depon Ciflik Qeverisja Vendore Konispol 4 037 898.00
Ndėrtim kanali Suē Qeverisja Vendore Klos 1 250 000.00
Ndėrtim Rr.(Elez Isufi & Zanave,Burreli,Torino, Bicaj) Qeverisja Vendore Kamėz 33 433 087.00
Blerje automjet transporti pėr mobileri Qeverisja Vendore Tiranė 3 730 000.00
Blerje kushineta pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 1 072 887.00
Rehabilitimi I Veprės Sė Marrjes sė Kanalit Ujitės Batėr E Madhe Qeverisja Vendore Mat 7 025 000.00
Ndėrlidhje, pėrmirėsim i sistemit tė monitorimit tė UKD dhe lidhje e sistemit online Qeverisja Vendore Durrės 7 859 666.66
Blerje dhe instalim soba me pellet Qeverisja Vendore Tiranė 20 103 300.00
Ndėrtim fushė sportive (kalēeto) shkolla e mesme Reps, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 6 666 660.00
Rikonstruksioni i Godinės, Palestrės e Ambienteve Sportive tė Shkollės 9 vjeēare Gjin Pjetri, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 82 500 002.00
Blerje ushqime 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 1 250 000.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 9 967 712.00
Blerje Nafte D1 pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Shėrbimeve Publike, Bashkia Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 9 166 667.00
Loti 2 - Blerje benzine Qeverisja Vendore Tiranė 3 582 500.00
Loti 1: “Shkoder-Bushat”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 388 722.00
Loti 2: “ Shkoder- Barbullush”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 315 077.00
Loti 3: “Shkoder-Rranza-Fshati I Ri”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 273 980.00
Loti 6: Shkolla Barbullush, transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 560 032.00
Loti 7: “Shkolla Bushat” , transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 247 370.00
Loti 8: “Shkolla Rranza”, transport nxėnės Fshat I Ri Qeverisja Vendore Vau i Dejės 374 938.00
Loti 11: “Shkoder -Vau Dejes”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 369 873.00
Loti 14: “Shkolla Vau Dejes” transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 299 552.00
Shėrbimi i mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve tė gjelbėrta Velipojė Qeverisja Vendore Shkodėr 1 999 183.00
Furnizim me ushqim catering pėr mensėn sociale Qeverisja Vendore Tiranė 2 200 000.00
Blerje siguracione TPL dhe Kasko pėr automjetet e Bashkisė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 2 993 211.00
Mirėmbajtje kanale ujitėse, kullimi dhe Rikonstruksion kanale vaditėse. Qeverisja Vendore Klos 3 072 176.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 916 643.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 166 562.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 166 562.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 408 316.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 41 652.00
Mbikqyerje e punimeve pėr objektin: Sistemim asfaltim Rruga Klos-Gjakez-Domgjon, Faza I, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 888 917.00
Rikonstruksion i rrjetit rrugor tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 83 325 110.00
Blerje mjeti makine veteshkarkuese, Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 2 916 667.00
Blerje makine pėr Ndėrmarrjen e Shėrbim-Gjelbėrimit Qeverisja Vendore Librazhd 1 666 667.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Mirditė 7 415 426.00
Shėrbimi i transportit tė mėsuesve dhe nxėnėsve Qeverisja Vendore Kukės 5 067 610.00
Projektim: “Sistemim Asfaltim i rrugėve nė territorin e Bashkisė Diber" Qeverisja Vendore Dibėr 7 228 256.00
Punime, sistemimi dhe mbrojtje nga ujrat e larta pėrroi i fshatit Gjerbes Qeverisja Vendore Skrapar 966 569.00
Rikonstruksioni i Shkollės sė Mesme ''Spiro Gjiknuri'' Qeverisja Vendore Himarė 43 370 995.00
Kuotė ushqimore pėr shkollėn Naim Frasheri Qeverisja Vendore Korēė 2 198 817.00
Blerje karburanti 2017, naftė ( diesel), Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 6 666 667.00
Studim projektim Rikualifikim i qendrės sė Qytetit Ēorovodė (Faza e Dytė) Qeverisja Vendore Skrapar 4 166 666.00
Ndėrtim rrjeti i ri ne lagjen Gramsh, njesia adm. Rrashbull, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 12 342 875.00
Blerje makineri e pajisje pėr stacionin e pompimit Bujqes, pėr kėrkesat e SHA Ujėsjellės Fshat Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 500 000.00
Zėvendėsimi i ndriēuesve tė dėmtuar (dekorativ dhe zinkat) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 743 861.00
Projekt zhvillimor pėr fshatin SUK 2 Qeverisja Vendore Roskovec 15 067 379.00
Sistemim i rrugės sė varezave tė fshatit Fushe Verri Qeverisja Vendore Delvinė 1 885 833.00
Sitemim i rrugės te Gjovrak Kopacez-lagje, Badher Qeverisja Vendore Delvinė 985 833.00
Ndėrtim ure HD - 3 M Pranė Rezervuarit Nishic Qeverisja Vendore Skrapar 1 057 758.00
Shpenzime pėr materiale inerte (Ēakull, stabilizant) Qeverisja Vendore Vorė 1 665 000.00
Shėrbimi i mirėmbajtjes sė pajisjeve tė printimit fotokopjimit dhe skanimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 160 000.00
Sistemim-Asfaltim rruga Liqenit, segmenti Gurrėz, segmenti Muhajes dhe segmenti Zajza, fshati Muēaj, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 44 411 017.00
Blerje Artikuj pėr Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 3 096 300.00
Ndėrtim linjash KUZ nė Bashkinė Cėrrik Qeverisja Vendore Cėrrik 3 431 607.00
Rikonstruksion rrugėsh nė Bashkinė Cėrrik Qeverisja Vendore Cėrrik 6 523 364.00
Shpenzime tė tjera qeraje Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00
Tė tjera materiale dhe shėrbime speciale (ēakull) Qeverisja Vendore Tiranė 2 416 667.00
Rikonstruksion i shkollės 9 -vjeēare, fshati Karavasta e Re, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 14 433 781.00
Sistemim rrugėsh blloku tek Stadiumi Qeverisja Vendore Pogradec 78 906 342.00
Blerje karburant pėr nevojat e Bashkisė dhe te Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 14 979 846.00
Blerje materiale pėr infrastrukturėn rrugore Qeverisja Vendore Krujė 1 666 492.00
Ndėrtim ure nė fshatin Garunje Qeverisja Vendore Peqin 2 219 058.00
Sistemim rruge tė brendėshme nė fshatin Bajkaj Qeverisja Vendore Delvinė 2 471 666.00
Sistemim rruge tė brendėshme nė fshatin Rusan Qeverisja Vendore Delvinė 1 614 166.00
Blerje kontenier dhe kosha tė vegjel pėr mbeturinat Qeverisja Vendore Roskovec 1 720 000.00
Loti 1: Ushqime-Bukė Qeverisja Vendore Korēė 1 249 411.00
Loti 2: Ushqime mish , sallam , mish pule Qeverisja Vendore Korēė 2 666 325.00
Loti 3: Ushqime - djathė , gjalp Qeverisja Vendore Korēė 2 082 914.00
Loti 4: Ushqime- vezė Qeverisja Vendore Korēė 666 662.00
Loti 5: Ushqime - Qumėsht-Kos Qeverisja Vendore Korēė 1 666 650.00
Loti 6: Mallra ushqimore , Perime , Fruta Qeverisja Vendore Korēė 1 665 930.00
Blerje matėsa uji dhe vula pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 54 205 867.00
Konstruksione tė rrjeteve, (sistem ujitės puse) Qeverisja Vendore Tiranė 5 000 000.00
Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė Qeverisja Vendore Fier 3 444 571.00
Sigurimi i aseteve tė luajtshme kaznėve pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 198 000.00
Blerje fije prerese per korrset e barit Qeverisja Vendore Patos 33 333.00
Blerje karburanti pėr automjetet e Bashkisė Konispol pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Konispol 9 475 000.00
Blerje kancelari dhe letėr, Bashkia Fier Qeverisja Vendore Fier 3 269 460.00
Furnizim, vendosje e elektropompės pėr ujėsjellėsin Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 250 000.00
Rikualifikimi i fasadave nė shėtitoren Miqėsia dhe reabilitimi i rrugės sė tregut Qeverisja Vendore Poliēan 6 926 312.00
Rehabilitim kanali ujites Kraste Paxhves - Shkolla Blace Qeverisja Vendore Pogradec 3 178 065.00
Rikonstruksion rrugėt nė 2 lagjet e reja, Xhavzotaj Qeverisja Vendore Durrės 4 164 000.00
Loti I: “Blerje bukė gruri e bardhė e prerė me feta” Qeverisja Vendore Krujė 434 000.00
Loti II: Blerje Fruta –Perime” Qeverisja Vendore Krujė 420 450.00
Loti III: “Blerje bulmet dhe veze” Qeverisja Vendore Krujė 735 693.00
Loti I - Transport i mėsuesve, Njėsia Administrative Velipoje Qeverisja Vendore Shkodėr 978 993.00
Loti VI - Transport i mėsuesve, Njėsia Administrative Ana e Malit . Qeverisja Vendore Shkodėr 386 343.00
Loti VIII - Transport i nxėnėsve, Njėsia Administrative Velipoje . Qeverisja Vendore Shkodėr 1 566 232.00
Loti XII - Transport i nxėnėsve, Njėsia Administrative Ana e Malit . Qeverisja Vendore Shkodėr 721 200.00
Blerje materiale ndėrtimi pėr ndėrtimin e rrjetit KUB pėr Bashkinė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 249 120.00
Blerje makine pėr Bashkinė Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 083 330.00
Blerje Boje Sinjalistike Rrugore Qeverisja Vendore Durrės 6 833 333.00
Sistemim i hapsirave pėr varreza nė fshatrat Pjezė dhe Sallmone tė Njėsisė Administrative Xhafzotaj Qeverisja Vendore Shijak 1 676 939.00
Blerje nafte dhe benzine pėr Bashkinė Pėrmet, Njėsitė Administrative dhe institucionet nė varėsi Qeverisja Vendore Pėrmet 5 810 986.00
Rikonstruksion rruga Likmetaj dhe Rikonstruksion rruga Fushe Bize-Bize Qeverisja Vendore Durrės 8 330 000.00
Loti 1 - Blerje Fruta Perime pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 379 125.00
Loti 2 - Blerje Produkte Ushqimore pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 637 013.00
Loti 3 - Blerje Bulmet pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 192 367.00
Loti 4 - Blerje Mish pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 813 167.00
Loti 5 - Blerje Buke pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 300 000.00
Shėrbimi i Pastrimit Himarė Qeverisja Vendore Himarė 16 666 667.00
Blerje materiale pastrimi dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 10 833 265.00
Blerje vezė, qumėsht dhe nėnprodukte tė tij pėr kopshte, shkolla e ēerdhe pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 4 207 680.00
Blerje buke pėr kopshte, shkolla e ēerdhe pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 1 501 000.00
Akomodimi i Pjesmarrėsve tė Kampionatit Botėror tė Fluturimit Qeverisja Vendore Vlorė 3 000 000.00
Rikonstruksion rruga e Mekeve Plazh Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Rehabilitimi i Rrugės sė Fshatit Zahrisht, Has Qeverisja Vendore Has 126 785 883.00
Blerje solari Qeverisja Vendore Tiranė 31 983 880.00
Blerje kamion vėtshkarkues pėr Drejtorinė e Transportit Qeverisja Vendore Prrenjas 2 066 666.00
Blerje rimorkiatori, pėr Agjensinė e Bordit tė Kullimit, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 1 500 000.00
Blerje kontenierėsh, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 083 334.00
Blerje bordura rruge e pemėsh pėr Ndėrmarrjen e Shėrbimeve Publike Fier Qeverisja Vendore Fier 2 330 000.00
Blerje gazoil D1 10 ppm Qeverisja Vendore Tiranė 1 838 592.00
Rehabilitimi i zonės pas pallateve tė ish mapos dhe rikualifikimi i fasadave tė pallateve Qeverisja Vendore Poliēan 19 337 946.00
Sistemim Asfaltim Rruga Kodra e Hilajve Qeverisja Vendore Lushnje 18 371 714.25
Blerje Librash Artistik Qeverisja Vendore Durrės 337 650.00
Shpenzime qeramarrje aparate, paisje teknike, makineri (foni,paisje ndriēimi,videoprojektor) Qeverisja Vendore Tiranė 5 000 000.00
Blerje ushqime pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 2 444 277.00
Blerje materiale elektrike per vitin 2017 Qeverisja Vendore Himarė 1 659 630.00
Blerje materiale pėr pjesė kėmbimi pėr kryerjen e riparim- shėrbimeve, difekteve, pėr mjetet e makinerinė e rėnde Qeverisja Vendore Lushnje 1 744 571.00
Mirėmbajtje rruge tė brėndshme, Njėsia Administrative Kuman, fshati Luar Qeverisja Vendore Roskovec 2 493 650.00
Furnizim me mish pėr institucionet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Mirditė 1 830 250.00
Blerje preparate pėr dezinfektim, dezinsektikim dhe deratizim Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 400.00
Loti i parė: “Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme” Qeverisja Vendore Tiranė 2 136 000.00
Blerje Tonera pėr nevojat e shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 5 222 046.00
Furnizim Vendosje Pemė Dekorative Qeverisja Vendore Vorė 4 166 640.00
Ndėrtim tualete njėsitė administrative Qeverisja Vendore Maliq 1 082 925.00
Blerjen e dy Mjeteve pėr Pastrimin Kanaleve Ujitės dhe Kullues Qeverisja Vendore Kuēovė 3 833 333.00
Blerje mjet transporti fuoristradė Qeverisja Vendore Kolonjė 2 000 000.00
Blerje Pjesė Kėmbimi Qeverisja Vendore Durrės 3 270 000.00
Blerje makinė me kosh pėr elektrikun Qeverisja Vendore Divjakė 1 666 666.00
Blerje dhe montim pompa uji Qeverisja Vendore Tiranė 4 583 270.00
Blerje Mish Viēi pėr Qendren Ekonomike te Arsimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 2 795 000.00
Ndėrtim i Sistemit Dixhital tė Konferencės dhe Rregjistrimit Audio nė Sallėn e Kėshillit Bashkiak Shkodėr Qeverisja Vendore Shkodėr 3 289 950.00
Loti 1.Blerje Ushqimesh, Ēerdhe Qeverisja Vendore Berat 2 750 034.00
Loti 2. Blerje Ushqimesh, Kopshtet Qeverisja Vendore Berat 4 957 100.00
Loti 3.Blerje Ushqimesh, Konvikti Qeverisja Vendore Berat 1 889 845.00
Pastrimi dhe largimi I mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Krujė 17 000 071.00
Lot 3- Furnizim me ushqime blektorale Qeverisja Vendore Poliēan 1 437 867.00
Blerje Ushqimore Qeverisja Vendore Pukė 2 190 833.00
Shėrbimi i transportit tė konteniereve pėr Bashkinė Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 2 350 000.00
Loti 1 - Blerje mish pėr kafshėt e Parkut Zoologjik Qeverisja Vendore Tiranė 1 851 076.00
Blerje Fruta – Perime - Vezė pėr Qendren Ekonomike te Arsimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 3 719 870.00
Blerje materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Maliq 3 332 834.00
Blerje Automjeti zjarrėfikes, Bot Uji dhe Pajisje funksionale pėr efektivin zjarrfikės Qeverisja Vendore Vorė 7 083 333.00
Lot 1- Furnizim me perime dhe bukė Qeverisja Vendore Poliēan 727 746.00
Lot 2-Furnizim me ushqime koloniale Qeverisja Vendore Poliēan 834 387.00
Loti 1 : Blerje Gazoil deri ne 10 ppm Qeverisja Vendore Pukė 3 113 833.00
Shfrytėzim i materialit drusor tė pyjeve shteterore nė Bashkinė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 12 000 000.00
Blerje karburant pėr mjetet e Bashkisė Pustec Qeverisja Vendore Pustec 1 577 507.00
Blerje tė medikamenteve dhe mjeteve Mjekėsore Veterinare Qeverisja Vendore Tiranė 19 631 250.00
Blerje karburanti pėr nevojat e Bashkisė Skrapar pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Skrapar 5 000 000.00
Transproti i fėmijėve tė shkollės speciale ”Luigj Gurakuqi” Qeverisja Vendore Tiranė 1 197 000.00
Blerje Goma Qeverisja Vendore Durrės 2 700 000.00
Blerje asfalte-beton dhe inerte Qeverisja Vendore Durrės 26 270 000.00
Sigurim tė detyrueshėm tė mjeteve motorike TPL pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 075 200.00
Blerje materiale pėr objektet ndėrtimore Qeverisja Vendore Poliēan 4 166 667.00
Loti 1 - Furnizim, transport, shtrim dhe ngjeshje tė shtresės asfaltobeton binder dhe konglomerat Qeverisja Vendore Fier 42 300 000.00
Blerje Dru zjarri tė sharruara dhe Pellet Qeverisja Vendore Kuēovė 2 815 500.00
Hartim projekt-preventiv ndėrtim rrugėsh Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 666 667.00
Rehabilitimi i pjesshėm i rrjetit ujitės nė kanale, Suk 1, Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 12 333 065.00
Loti i parė: Rehabilitimi i tregut pranė rrugės “Mine Peza” Qeverisja Vendore Tiranė 2 146 135.00
Loti 2 : Blerje Benzin pa plumb Qeverisja Vendore Fier 1 372 932.00
Mjete Transporti Qeverisja Vendore Tiranė 33 259 700.00
Sigurimi i automjeteve, sigurimi i shėndetit nė udhėtim, sigurimi i aktiveve afatgjata tė Ujėsjellės Kanalizime Korēė SHA, si dhe sigurimi nga aksidentet personale Qeverisja Vendore Korēė 1 863 762.00
Blerje ushqimesh pėr Kopėshtin, Ēerdhen dhe Qendrėn Kulturore tė femijve pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 1 081 667.00
Blerje rrul Ngjeshės Tipi CC 211 me vibrim Qeverisja Vendore Skrapar 2 083 333.00
Kanal vaditės nga Karbunara deri nė Saver Qeverisja Vendore Lushnje 11 130 090.00
Mirėmbajtje dhe riparim nga tė tretėt i elektromotorėve tė elektropompave pėr Ujėsjellės Kanalizime Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 10 158 667.00
Rikonstruksion dhe Sistemim I kanalit Vaditės dhe Pritės tė Ujrave tė larta nė Gjokaj –Picar Qeverisja Vendore Vorė 12 250 000.00
Shėrbimi I Pastrimit nė Njėsinė Administrative Lukovė Qeverisja Vendore Himarė 13 333 333.00
Rikonstruksioni i fasadės sė godinės sė Bashkisė Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 189 459.00
Blerje automjetesh, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 7 916 667.00
Blerje nafte pėr nevoja tė Bashkisė Tepelenė Qeverisja Vendore Tepelenė 3 032 000.00
Ndėrtimi I Urės dhe Vendosja e Ndricimit, Fushė Prezė Qeverisja Vendore Vorė 13 301 711.00
Blerje lule dekorative pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Pastrim Gjelberimit Fier Qeverisja Vendore Fier 994 500.00
Paisje dhe makineri pėr kopshtarinė dhe pastrimin e rrugėve Qeverisja Vendore Tiranė 25 000 000.00
Sigurim i detyruar TPL i automjeteve tė U.K. Durrės Qeverisja Vendore Durrės 982 090.00
Larje pusi dhe furnizim-vendosje elektropompe centrifugale dhe elektropompe zhytese per stacionet e pompimit Mancurisht,Kishnik dhe Bulgarec Qeverisja Vendore Korēė 3 000 000.00
Blerje Produkte Ushqimore dhe Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Kuēovė 4 585 000.00
Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit transportit tė mbeturinave urbane tė Qytetit Memaliaj dhe grumbullim,transport mbeturinash nė Fshatin Memaliaj Qeverisja Vendore Memaliaj 3 576 311.00
Rivitalizimi I Rruges : "Blv Blu" Urbane Kamėz Qeverisja Vendore Kamėz 86 818 451.00
Ndėrtim KUB dhe KUN ne shkollat Paskuqan Qeverisja Vendore Kamėz 1 096 724.00
Ndėrtim K.U.N Bathore 3 (Spahit), Rruga Mamuras dhe Palestra nė Bathore 3 Qeverisja Vendore Kamėz 5 369 778.00
Loti I. Blerje Buke pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 465 290.00
Loti II. Blerje artikuj bulmetore pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 2 422 416.00
Loti III. Blerje artikuj ushqimorė dhe fruta perime pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 2 660 512.00
Blerje lėndesh djegėse ( dru zjarri) pėr cerdhet, kopshtet, dhe shkollat e Bashkisė Berat Qeverisja Vendore Berat 5 170 000.00
Transporti i mėsuesėve dhe i nxėnėsve qė punojnė dhe mėsojnė jashtė vendbanimit tė tyre pėr periudhen 01 Mars 2017 deri me 22 Dhjetor 2017 Qeverisja Vendore Kurbin 12 588 976.00
Shėrbimi i transportit tė mėsuesve dhe nxėnėsve nė bashkinė Cėrrik pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Cėrrik 7 997 704.00
Transport i mėsuesve dhe nxėnensve pėr periudhėn 1 Mars deri me 25 Dhjetor 2017 Qeverisja Vendore Lezhė 20 046 739.00
Largimi i mbeturinave tė ITUN Qeverisja Vendore Korēė 840 000.00
Blerje materialesh pėr prodhim pllakash betoni Qeverisja Vendore Kavajė 1 066 000.00
Kanali i ushqimit tė rezervuarit Gorican Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 12 132 284.00
Sistemim i rrugės sė tregjeve (loti 1) Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 59 116 230.00
Vendosje semaforė tek kryqėzimi “Alpha Bank” (me rrugėn Q.Stafa) Qeverisja Vendore Elbasan 2 389 692.00
Rikonstruksion i rrugės Besnik Hidri Qeverisja Vendore Tiranė 10 206 053.00
Rikonstruksion pjesor i zyrave tė Aparatit tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 17 926 618.00
Blerje prodhime betoni Qeverisja Vendore Shkodėr 3 953 279.00
Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrugė tė brendshme Fshati Zall-Herr” Qeverisja Vendore Tiranė 85 600.00
Loti i dytė - Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: "Rikonstruksion i rrugės Dalip Topi" (Pyjorja) Qeverisja Vendore Tiranė 142 706.00
Rikonstruksion i shkollės 9- vjecare Asllan Shahini Qeverisja Vendore Gramsh 45 854 152.00
Blerje paisje dhe makineri profesionale Qeverisja Vendore Shkodėr 1 187 884.00
Blerje Automjeti pėr Bashkinė, Bashkia Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 3 000 000.00
Rikonstruksion ura fshati Gjuricaj fushe Ishem dhe Rikonstruksion rruge fshati Shkafane Ishem Qeverisja Vendore Durrės 6 661 000.00
Blerje lubrifikanta dhe pjesė kėmbimi pėr makineri Qeverisja Vendore Shkodėr 1 508 940.00
Grumbullimi, transporti,depozitimi dhe trajtimi I mbetjeve urbane nė zonėn SHėnkoll – Zejmen – Kolsh tė bashkisė Lezhė (Zona II) Qeverisja Vendore Lezhė 60 000 000.00
Blerje paisje dhe materiale elektrike Qeverisja Vendore Shkodėr 3 151 410.00
Implemtimi i sistemit tė informacionit pėr mbledhjen e taksave dhe tarifave vendore Qeverisja Vendore Shkodėr 4 166 000.00
Zhvillimi dhe pasurimi i fondit tė bibliotekės (Dega Ekonomike e Kultures) Qeverisja Vendore Shkodėr 849 850.00
Ndėrtim tombino Qeverisja Vendore Peqin 1 096 529.00
Blerje materiale dhe paisje kompjuterike Qeverisja Vendore Shkodėr 1 710 000.00
Blerje dru zjarri pėr nevojat e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 665 096.00
Marrje 3 automjete me qera Qeverisja Vendore Shkodėr 17 400 000.00
Rikualifikimi Urban i Sheshit Skėnderbej, Faza e II-tė Qeverisja Vendore Tiranė 979 884 648.00
Sistemim –Asfaltim i rrugės Allamani, Fushė-Krujė Qeverisja Vendore Krujė 3 358 917.00
Projekti I monitorimit tė ambjentit nė qytetin e Elbasanit Qeverisja Vendore Elbasan 20 470 833.00
Furnizim dhe vendosje pjesė kėmbimi dhe shėrbime pėr automjetet e Bashkisė Mallakastėr Qeverisja Vendore Mallakastėr 4 109 500.00
Blerje prajmeri ( Emulsion Bituminoz) Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00
Rikonstruksion i rrugės pas H.B Qeverisja Vendore Sarandė 5 524 980.00
Rikonstruksion tė ambjenteve dhe terreneve sportive nė Sarandė dhe Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 4 967 591.00
Blerje materiale dekori pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Mallakastėr 2 500 000.00
Rikonstruksion urban i sheshit nė rrugėn Adem Gjinishi Qeverisja Vendore Peqin 1 311 116.00
Blerje makine Teknologjike Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 432 501.00
Udhėtim pėr shkėmbim eksperience pėr Kėshilltarėt Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 500 000.00
Rikonstruksioni i rrugės Voreza – Kishe, Fshati Palase Qeverisja Vendore Himarė 2 916 667.00
Blerje materiale dekori pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Roskovec 933 600.00
Sistemim me beton nė rrugėt e brendeshme tė Cukės (pranė shkollės) Qeverisja Vendore Sarandė 3 675 000.00
Marrje mjete me qera pėr pastrimin e kanaleve kulluese (Drejtoria e Shėrbimeve Bujqesore dhe Pyjore) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 023 500.00
Ndriēim Publik LED Fshati Rehove, Gostivisht, Selenicė,Boshanj,Starje Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 667.00
Furnizim Vendosje Pemė Dekorative Qeverisja Vendore Vorė 1 666 000.00
Pastrimi i kanaleve kulluese nė territorin e bashkisė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 245 000.00
Blerje materiale pėr dekorin 2016 Qeverisja Vendore Durrės 3 350 000.00
Blerje pajisje makineri Qeverisja Vendore Durrės 9 889 000.00
Blerje lėnde djegėse ( dru zjarri) pėr nevojat e kopshteve, cerdheve dhe shkollave tė Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 590 000.00
Furnizim Vendosje Zbukurime Dekori nė bashkinė Vorė pėr festėn e vitit tė Ri Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Furnizim Vendosje materiale elektrike pėr linjat e ndricimit publik Qeverisja Vendore Vorė 2 082 760.00
Blerje Pajisje per Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 2 083 000.00
Autovetura pėr policinė e ndėrtimit dhe Bashkiake. Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 166 667.00
Program financiar nė rrjet pėr Drejtorinė e Financės dhe Buxhetit Qeverisja Vendore Maliq 1 750 000.00
Ndėrtim i rrugės para valltarėve gjer nė det Qeverisja Vendore Sarandė 3 154 167.00
Riparim i rrjetit elektrik (Ndriēimit) M.Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 019 994.00
Blerje fadrome per Drejtorine e Mirembajtjes se rrugeve rurale Qeverisja Vendore Gramsh 5 000 000.00
Studim-Projektim pėr shtimin e sasise se furnizmit me ujė per Qytetin e Krujės Qeverisja Vendore Krujė 6 666 658.00
Blerje mjet pėr policinė bashkiake dhe Inspektoriatin Vendor tė Mbrojtjes sė Territorit Qeverisja Vendore Maliq 2 083 333.00
Blerje Artikuj tė ndryshėm pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Vorė 1 601 550.00
Blerje materiale elektrike pėr linjat e ndricimit publik Qeverisja Vendore Vorė 2 082 760.00
Blerje matėsa mekanik uji dhe pajisje ndihmėse Qeverisja Vendore Fier 3 152 000.00
Blerje Materiale tė Ndryshme pėr Ujėsjellesin Qeverisja Vendore Vorė 2 083 250.00
Larje-pastrim pusi dhe furnizim-vendosje elektropompe centrifugale dhe elektropompe zhytese Qeverisja Vendore Korēė 1 660 050.00
Blerje materiale dekori festiv pėr vitin e ri Qeverisja Vendore Peqin 1 666 666.00
Krijimin e sheshit rekreativ, Kėnd lojrash, nė Njėsinė Administrative Kashar, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 4 899 440.00
Blerje kamion vetshkarkues per Drejtorin e Transportit - Financuar me Grant Qeverisja Vendore Prrenjas 2 000 000.00
Fishekzjarre pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Tiranė 2 082 500.00
Blerje Automjete pėr Menaxhimin e mbetjeve Urbane (Fadromė dhe makinė teknologjike pėr mbetjet ) Qeverisja Vendore Pukė 4 927 515.00
Furnizim, prerje dhe ēarje dru zjarri e fortė pėr shkollat 9 vjeēare dhe njėsitė administrative Qeverisja Vendore Kolonjė 1 675 000.00
Pemė dekorative Qeverisja Vendore Korēė 1 250 000.00
Blerje ndricuesa pėr nevojat e bashkisė Finiq Qeverisja Vendore Finiq 5 000 000.00
Vazhdim i Projektit arkitektonik pėr sistemimin e territorit sportiv tė shkollave 9-vjeēare Qeverisja Vendore Elbasan 4 075 390.00
Pėr hartimin e projektit te zbatimit pėr objektin, Loti 1.Rikonstruksion i rrugės Antipatrea-segmenti nga Xhamia e Beqarit – Sheshi Harmonia Ftare dhe fasadave tė ndėrtesave nė tė dyja anėt e saj Qeverisja Vendore Berat 2 708 333.00
Loti 2. Trajtimi i fasadave dhe sistemi i ndricimit rrugor nga hyrja e qytetit deri nė Uznove Qeverisja Vendore Berat 2 291 667.00
Zbatim Rikonstruksion rruga Degėzim ”Isuf Sokoli” Qeverisja Vendore Shkodėr 2 782 112.00
Mjete MKZ pėr tė gjithė objektet nė administrim tė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 6 151 932.00
Blerje Dru Zjarri pėr ngrohjen e shkollave, kopshteve dhe ēerdheve tė qytetit dhe Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Gramsh 2 964 000.00
Loti 1 - Makine pastrimi per Nj.A.Vithkuq Qeverisja Vendore Korēė 450 000.00
Loti 2 - Makine per Administraten e Nj.A Qeverisja Vendore Korēė 700 000.00
Blerje Mjetesh Qeverisja Vendore Libohovė 3 359 170.00
Vendosja e sinjalistikes dhe vijezimeve te rrugeve Qeverisja Vendore Vorė 1 666 117.00
Riparime tė pjeshseme tė shkollave tė Bashkisė Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 4 176 517.00
Sistemim asfaltim i rrugės kryqėzimi Hotel Ramizi-Pularia Qeverisja Vendore Pėrmet 16 663 560.00
Blerje kamionēinė Qeverisja Vendore Tiranė 2 333 000.00
Aktivitet festiv, social- kulturor me rastin e festave tė fundvitit Qeverisja Vendore Roskovec 1 666 667.00
Rehabilitimi dhe sistemimi I tubacioneve tė ujerave tė zeza dhe gropave septike (pastrim, thithje, zhbllokim) nė territorin e administruar nga UK sha Sarandė. Burimi I financimit - Tė ardhurat e Shoqėrisė Qeverisja Vendore Sarandė 2 102 750.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 1 - Autoveturė pėr administratėn e Bashkisė Qeverisja Vendore Devoll 2 500 000.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 2 - Kamioncine pėr Agj.Bujqėsisė/Pyjeve dhe Agj.Shėrbimeve Publike (2copė) Qeverisja Vendore Devoll 1 666 666.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 4 - Kamion me kosh Qeverisja Vendore Devoll 1 250 000.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 5 - Fadrome Qeverisja Vendore Devoll 4 583 333.00
Blerje Materiale Hidraulike per nevoja te Bashkise Devoll - Financuar nga Te ardhura te trasheguara Qeverisja Vendore Devoll 1 666 600.00
Blerje lėnde djegėse ( dru zjarri) pėr nevojat e kopshteve, cerdheve dhe shkollave tė Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 590 000.00
Blerje pajisje kompjuterike. Burimi i Financimit - Tė ardhurat e Bashkisė Korcė Qeverisja Vendore Korēė 876 000.00
Ujėsjellėsi Prokopi-Paftal, njėsia administrative Sinje Qeverisja Vendore Berat 7 889 891.00
Blerje dhe furnizim me dru zjarri pėr Objektet arsimore tė Bashkisė Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 1 517 230.00
Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Dino Ismaili, Levan, Bashkia Fier Qeverisja Vendore Fier 21 880 600.00
Mirėmbajtjen e objekteve ndėrtimore, rikonstruksion i ēatisė sė Qeverisja Vendore Tiranė 875 000.00
Ndėrtim KUZ Lagje e Re, rruga e Lacit, F-Krujė. Burimi i financimit - Tė ardhurat e Bashkisė Qeverisja Vendore Krujė 1 381 850.00
Ndėrtim KUZ, pranė Rrugės sė Lagjes sė Kurtėve ,F.Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 092 060.00
Sistemim asfaltim i rrugės sė varrezave Rranxa dhe Melgushė Qeverisja Vendore Vau i Dejės 6 583 330.00
Blerje Dru zjarri pr shkollat,Kopshtet,Cerdhe,Qendra Ditore,Njesite Administrative,Bashkia Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 4 182 000.00
Rikonstruksion i rrjetit tė ndricimit rrugor tė qytetit tė Libohoves Qeverisja Vendore Libohovė 1 040 750.00
Ndėrtim Bazamenti Kazanash pėr koshat e mbeturinave Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Hidroizolimi i taraces sė Shkollės sė Mesme Milot Qeverisja Vendore Kurbin 1 666 664.00
Loti 1: Mirembajtja e varrezave publike dhe e varrezave te deshmoreve - Financuar nga te ardhurat e Bashkise Berat Qeverisja Vendore Berat 2 862 160.00
Blerje aparate fotografike dhe paisje te tjera - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Tiranė 1 210 000.00
Blerje dru zjarri pėr nevojat e Bashkisė Qeverisja Vendore Dibėr 5 855 610.00
Rehabilitim, Pastrim kanale kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 294 190.00
Ndertim Depo uji Daias 200 m³(Punime B/A i Depos 200 m³ instalime hidraulike) Qeverisja Vendore Tiranė 5 081 300.00
Sistemim-asfaltimi rruges Citoze-Shkolla 9 vjecare, Kruje - Financuar nga te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Krujė 3 491 210.00
, Loti II Blerje paisje elektronike e kompjuterike pėer ambientet e stadiumit Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 508 418.00
Dru Zjarri (1728 mst Ahu) per Bashkine Devoll, Njesite Administrative dhe Institucionet Shkollore Qeverisja Vendore Devoll 5 218 560.00
Riparim e mirembajtje makineri e mjete transporti Qeverisja Vendore Korēė 2 022 500.00
Studim projektim: Godina e Re e Bashkise Himare rikonstruksion i objektit ekzistues me shtese 1 kat si dhe shtese volumi anesor 2 kate - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Himare Qeverisja Vendore Himarė 10 000 000.00
Rikualifikimi i Bllokut te Banesave dhe Fasadave pergjate Rruges Hyrese - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Kėlcyrė 58 676 800.00
Kėmbė mbajtėse ura Orman, Parmakėt ura Pojan mbi lumin Devoll Qeverisja Vendore Maliq 6 965 360.00
Makineri dhe Pajisje per Sheshet Qeverisja Vendore Tiranė 67 797 200.00
Memoriali i Ish te Perndjekurve Politik Saver dhe Memoriali Loni Dhamo - Financuar nga Te ardhurat e bashkise, Grant dhe Te ardhura Qeverisja Vendore Lushnje 3 708 330.00
Blerje Materiale Ndertimi per Infrastrukturen Rrugore Qeverisja Vendore Finiq 10 000 000.00
Rikonstruksion I rrugės sė fshatit Nihnat (rruga e varrezave) Qeverisja Vendore Konispol 1 377 145.00
Blerje Vinē Autokull Qeverisja Vendore Tiranė 7 500 000.00
Blerje Kazanash - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Durres Qeverisja Vendore Durrės 4 988 920.00
Rikonstruksion dhe Asfaltim i rruges Sul-Haxhi - Finacuar nga Te ardhurat e bashkise Vore sipas Buxhetit 2016-2018 Qeverisja Vendore Vorė 27 461 100.00
Blerje karburant diesel 10 PPM Qeverisja Vendore Tiranė 15 407 500.00
Blerje uniforma dhe veshje tė tjera speciale pėr Policinė Bashkiake Qeverisja Vendore Tiranė 9 165 600.00
Loti 2: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rikonstruksion i ambjenteve tė Njėsisė Tirana 1, Njėsisė Tirana 2 dhe Drejtorisė Rajonale Qeverisja Vendore Tiranė 183 705.00
Blerje kamionēinė Qeverisja Vendore Tiranė 2 333 000.00
Blerje gaz i lengshem Qeverisja Vendore Korēė 1 280 000.00
Mbrojtja e tubacioneve DN 650, DN 600, DN 350 nė Sektorin 5, nė shtratin e Pėrroit tė Selitės dhe nė Gurore Qeverisja Vendore Tiranė 17 785 000.00
Rrethim i Shkolles 9-Vjeēare Kosmaē - Financuar nga Buxheti i Bashkise Vau i Dejes Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 583 330.00
Studim, Riorganizim i linjave te Transportit Publik ne Bashkine Kamez - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Kamez Qeverisja Vendore Kamėz 989 583.00
Sherbimi I Ruajtjse dhe Sigurimit Fizik te Objekteve te UKE SHA, me Roje dhe Sistem Alarmi Qeverisja Vendore Elbasan 5 417 470.00
Ndertim, mobilim kopshtesh dhe Ndertim ambulancash - Financuar nga Te ardhurat e Bashksie Ura Vajgurore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 34 351 600.00
Sistemim – Asfaltim rruga Adyli Haxhire, Lagja 28 Nentori - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 11 299 300.00
Mirembajtje e zakonshme e objekteve arsimore (Shkolla Fshati Domen Njesia Administrative Postribe, Shkolla Ndre Mjeda, Shkolla Pashko Vasa) - Financuar nga Buxheti i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 947 021.00
Sistemim Asfaltim Rruga e Kalldrunit Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 16 666 700.00
Rikonstruksion i Shkollave te Arsimit baze dhe te mesem Qeverisja Vendore Bulqizė 1 807 510.00
Rikonstruksion i Rrugės Reps – Bulshar - Nenshejt, Bashkia Mirditė - Financuar nga Buxheti i Bashkise Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 3 008 330.00
Informimi online i qytetarit dhe biznesit per taksat vendore, nepermjet Implementimit te Sistemit te Taksave per Bashkine Skrapar dhe Njesite Administrative te saj, Infrastruktura mbeshtetese si dhe sherbimi i mirembajtjes - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Skrapar 10 849 200.00
Blerje autormjet kamion me vinc (I perdorur) Qeverisja Vendore Skrapar 1 250 000.00
Blerje makineri pastrimi Qeverisja Vendore Fier 8 365 000.00
Blerje Paisje Operacionale - Drejtoria Ekonomike e Arsimit - Financuar nga Buxheti i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 1 207 000.00
Projekt Zbatim i Objektit Sistemim i Perroit te Llixhave, Segmenti Ura e Pazarit-Lixha dhe Rikualifikimi Urban i Zones Qeverisja Vendore Dibėr 3 333 330.00
Projekt Zbatim i Objektit: Rikonstruksion i Ruges Kryesore – Ish. NBSH deri Ish. SMT Qeverisja Vendore Dibėr 5 000 000.00
Akomodim nė Hotel pėr grumbullimin e futbollisteve te FK Erzeni Qeverisja Vendore Shijak 1 000 000.00
Blerje baze materiale per nderhyrjet ne Objektet Shkollore te Bashkise Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 7 799 750.00
Rikonstruksion i Bashkisė Malėsi e Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 17 250 000.00
Rivitalizimi Urban i Qendres se Qytetit Rrogozhine - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Rrogozhinė 124 997 000.00
Rikualifikim Urban, zona ne hyrjen perendimire te qytetit Librazhd dhe mbrojtje lumore - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Librazhd 83 196 100.00
Blerje mjetesh per Sektorin e Sherbimit Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 5 000 000.00
Mirembajtje e Shkollave - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Himarė 1 263 080.00
Rehabilitim i Digės dhe Ujėlėshuesit te Rezervuarit Malaj-1, Malaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 10 081 800.00
Rikonstruksioni i Godines Bashkise Belsh Qeverisja Vendore Belsh 1 401 260.00
Projekti Social: Shkolla Verore 2016 - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Tirane Qeverisja Vendore Tiranė 3 952 170.00
Rehabilitimi i Qendres sė Qytetit Koplik Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 173 749 000.00
Loti 2: Dekori ne Bashkine Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 2 334 550.00
Mirembajtje e shtratit te Lumit Zeze Qeverisja Vendore Krujė 1 664 000.00
Rikonstruksion i Ures se Grykshit Qeverisja Vendore Peqin 3 200 570.00
Sistemimi dhe Rrethimi i Siperfaqes Shtese te Varrezave ne Fshatin Shales Qeverisja Vendore Konispol 1 691 130.00
Zgjerim Vorreza Pilur - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Himarė Qeverisja Vendore Himarė 1 654 950.00
Rikonstruksion i objektit dhe terreneve sportive tė shkollės 9-vjecare Kozma Gjokė Basho - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Pogradec 72 250 400.00
Rikonstruksion Kanalit Kullues fshtatit Domje dhe Rikonstruksion I K.U.Z fshati Berxull Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Sistemim, Asfaltim i rruges Ahmet Hostopalli dhe sheshet e pallateve, Lagjja Beqir Dardha - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Elbasan 16 998 400.00
Sistemim sheshe plazhi Velipoje - Financuar nga Fondi i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 3 637 480.00
Rikonstruksion ure nė lumin Verdove , (prane shkolles) - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Pogradec 614 700.00
Rikonstruksion i Shkollave te Njesise Administrative Shupenze - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Bulqizė 72 642 400.00
Ndertim Rruge ne Kalane Petralbe dhe Ndertim Rruge ne Lagjen Doka Qeverisja Vendore Klos 2 083 030.00
Rikonstruksion i rruges Dushk, Njesia Administrative Kurjan Qeverisja Vendore Roskovec 4 730 660.00
Mbikqyrje e Punimeve ne disa Objekte Qeverisja Vendore Roskovec 1 596 000.00
Blerje Konteniere Pastrimi Qeverisja Vendore Belsh 2 153 060.00
Sherbimi i transportit te konteniereve dhe mjeteve teknologjike per bashkine Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 3 250 000.00
Restaurimi i objekteve tė pazarit Korēė, Loti2, ndodhet nė : Pazari i vjetėr i qytetit te Korēės Qeverisja Vendore Korēė 139 305 000.00
Riparime ne shkollat nen administrimin e Bashkise Roskovec - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 9 436 500.00
Sistemim Asfaltim rruge lidhese Urbane Fushe Preze -Ura e Limuthit Berxull Qeverisja Vendore Vorė 124 370 000.00
Sherbimet Publike, te Pastrimit, Gjelberimit, Dekorit dhe Varrezave Publike, ne territorin e Bashkise Rrogozhine - Financuar nga Te ardhurat lokale Qeverisja Vendore Rrogozhinė 75 000 000.00
Blerje asfalto-beton Qeverisja Vendore Durrės 12 500 000.00
Shėrbimi dhe konfigurimi i Kasave dhe Sistemit tė Faturimit pėr UKT SHA Qeverisja Vendore Tiranė 10 091 700.00
Mirembajtje e Automjeteve Qeverisja Vendore Gjirokastėr 3 376 930.00
Riparim dhe furnizim vendosje pjese kembimi automjete 2016 - Financuar nga Te ardhurat e Institucionit Qeverisja Vendore Elbasan 4 194 200.00
Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private Qeverisja Vendore Shkodėr 8 070 640.00
Pėrmisimi i kushteve te banimit per Komunitetin Rom/Egjiptian - Burimi i Financimit Buxheti i Ministrise se Zhvillimit Urban Qeverisja Vendore Belsh 9 464 040.00
Blerje karburanti per autovetura Qeverisja Vendore Finiq 4 074 000.00
Loti 1: Mirembajtja e Varrezave te Deshmoreve dhe Publike te qytetit Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 7 742 600.00
Sherbim i mirembajtjes se siperfaqeve te gjelberta ne territorin e Bashkise Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 16 356 700.00
Rehabilitim i Rezervuarit Sheshaj dhe Troje Qeverisja Vendore Mirditė 3 328 720.00
Sigurimi i objekteve ne vartesi te Qendres Ekonomike te Arsimit, Bashkia Elbasan - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 4 000 000.00
Ideim, Modelimi dhe Realizim ne bronz i Shtatores Bukuroshja e Strumit Qeverisja Vendore Roskovec 3 250 000.00
Blerje Materiale per mirembajtje rruge Qeverisja Vendore Devoll 1 150 000.00
Blerje Automjet (Kamion) i Perdorimit te Veēante (i Pajisur me vinē dhe Thikė) Qeverisja Vendore Has 4 166 670.00
Sistemim - asfaltim Rruga Gramėz - Lagjia Bregu i Lumit Thumanė. Burimi i financimit: Tė ardhurat e Bashkisė. Likujdimi i kontratės pėr vitin 2016 do tė jetė nė vlerėn 8 170 656 lekė me tvsh, diferenca e kontratės do tė likujdohet nė vitin 2017 Qeverisja Vendore Krujė 13 441 800.00
Lyerje dhe riparime te ndryshme ne shkolla e kopshte Qeverisja Vendore Gjirokastėr 3 333 330.00
Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit Qeverisja Vendore Vlorė 2 000 000.00
Blerje pjese kembimi: Goma dhe Bateri Qeverisja Vendore Mat 1 666 600.00
Rikostruksion i godinave te njesive administrative Hajmel dhe Vig Mnele Qeverisja Vendore Vau i Dejės 4 083 330.00
Ndertim Rruga Pus i Thatė(Lagje Kastrat) Njesia Administrative Gjinaj - Fiancuar nga Te ardhurat dhe Grante te Bashkise Has Qeverisja Vendore Has 2 500 000.00
Rikonstruksioni i Shkolles 9 vjecare Qamil Guranjaku - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Elbasan 54 665 800.00
Blerje vaji - Financuar nga Tė ardhurat e Bashkisė Fier Qeverisja Vendore Fier 2 846 840.00
Blerje peme dekorative per Bashkine Krujė - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Krujė 1 666 630.00
Furnizim me ushqime pėr institucionet shkollore dhe parashkollore tė Bashkisė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 3 750 000.00
Blerje Artikuj Kancelarie per Bashkine Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 666 000.00
Ndertim mulliri me uje Rrype, Fshati Rrape - Financuar nga Buxheti i Bashkise Pukė Qeverisja Vendore Pukė 979 166.00
Loti 3: Riparim i Kanalit Ujitės Otllak Qeverisja Vendore Berat 97 455.00
Marrje me qera zyra per nevoja te Bashkisė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 166 666.00
Blerje mjeti tip Skrep Qeverisja Vendore Patos 5 833 330.00
Blerje ēakulli pėr riparim rrugė rurale Qeverisja Vendore Shijak 2 083 000.00
Blerje Kamion teknologjik dhe konteniere plastik - Financuar nga Buxheti i Bashkise Krujė Qeverisja Vendore Krujė 3 330 000.00
Sistemim, Asfaltim - Rikonstruksion Segmenti Rruga Shehelereve - Rruga Koder, Berxull - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Vore Qeverisja Vendore Vorė 67 554 000.00
Gjelberimi i mjediseve publike ne Bashkine Permet Qeverisja Vendore Pėrmet 8 333 330.00
Blerje Karburant - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise dhe Grant Qeverisja Vendore Selenicė 3 638 250.00
Blerje Pjese Kembimi Qeverisja Vendore Tiranė 3 833 330.00
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Klos 2 276 500.00
Blerje Asfaltbeton Qeverisja Vendore Vlorė 3 340 000.00
Sherbimi i transportit te mesuesve dhe nxenesve ne bashkine Cėrrik per vitin 2016 Qeverisja Vendore Cėrrik 6 324 840.00
Hartim i Projekt Preventiveve per Ndertimin e disa shesheve, ne lagje dhe fshatra qe shtrihen ne territorrin e Bashkise Ura Vajgurore. Per vititn 2016 financimi eshte ne vleren 247 510 leke pa TVSH Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 461 210.00
Loti 1: Blerje Mallra ushqimore: Fruta, Perime, Reēel Qeverisja Vendore Korēė 1 224 310.00
Loti 2: Blerje Buke Qeverisja Vendore Korēė 1 136 080.00
Loti 3: Blerje Mish dhe Sallam Qeverisja Vendore Korēė 2 183 500.00
Loti 4: Blerje Djathė dhe Gjalpė Qeverisja Vendore Korēė 1 746 640.00
Loti 5: Blerje Qumėsht dhe Kos - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise dhe Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Korēė 3 064 210.00
Loti 6: Blerje Vezė Qeverisja Vendore Korēė 506 350.00
Pajisje sigurie MNZ dhe shpėtimit pėr objektet nė vartėsi tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 2 500 000.00
Blerje Elektropompa, Furnizim dhe Vendosje - Financuar nga Te ardhurat e Institucionit Qeverisja Vendore Berat 1 984 970.00
Blerje pllaka varri (mbitokesore dhe nentokesore) per Agjensine e Sherbimeve Publike, Bashkia Elbasan per vitin 2016 Qeverisja Vendore Elbasan 1 416 700.00
Loti 1: Blerje Makina transporti pėr mbeturina 3-5 Ton - Financuar nga Fondi i Bashkisė Korēė Qeverisja Vendore Korēė 1 416 670.00
Loti 3: Blerje Rimorkiator 30 Ton - Financuar nga Fondi i Bashkisė Korēė Qeverisja Vendore Korēė 1 700 000.00
Blerje Karburanti - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Bulqizė 2 083 330.00
Blerje gaz per sobe gatimi Qeverisja Vendore Durrės 2 208 000.00
Blerje materiale pastrimi dhe dezinfektimi Qeverisja Vendore Korēė 1 377 500.00
Blerje materiale ndėrtimore pėr sistemimin e rrugės sė varrezave tė vjetra, sistemimin e rrugės sė unazės Plirez-Kullusem-Polican - Financuar nga Tė ardhurat vendore dhe Tė ardhura tė trashėguara Qeverisja Vendore Poliēan 10 950 000.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe mirėmbajtje mjetesh transporti pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Librazhd 1 552 500.00
Blerje materiale ndertimi per Drejtorine e Sherbimeve Komunale Kuēove Qeverisja Vendore Kuēovė 2 180 480.00
Loti 1: Furnizim, transport, vendosje te asfalteve dhe emulsionit dhe shtrimin me asfaltoshtruese Qeverisja Vendore Fier 33 827 000.00
Loti1: Rikualifikim Urban i Qendres se Qyetit Bilisht - Financuar nga Buxheti i Shtetit, Transferta Specifike Qeverisja Vendore Devoll 103 596 000.00
Materiale promocionale (Shpenzime te Printimit dhe Publikimit) Qeverisja Vendore Korēė 2 053 500.00
Blerje Fadromė pėr Bashkinė Kolonjė - Financuar nga Buxheti i Bashkise Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 3 916 670.00
Blerje Stola Dekorative dhe Kosha Qeverisja Vendore Tiranė 8 333 260.00
Blerje Automjeti pėr Bashkinė Peqin Qeverisja Vendore Peqin 2 083 330.00
Riparim Stacioni Pompimi Peshkepi Qeverisja Vendore Selenicė 969 000.00
Blerje Karburanti pėr automjetet e Bashkisė Konispol per vitin 2016 - Financuar nga Tė ardhurat e Bashkisė Qeverisja Vendore Konispol 2 077 000.00
Sherbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane ne njesite administrative te Bashkise Lushnje - Te ardhurat e Bashkise Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 9 794 200.00
Loti 1: Studim projektim, pėr objektin Ndėrtim i ambienteve sportive nė Shkollėn e Mesme Vėrri - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 276 281.00
Loti 2: Studim projektim, pėr objektin Rikonstruksion Kopshti Nr.55 - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 375 300.00
Loti 4: Studim projektim, pėr objektin Rikonstruksion i nyjeve sanitare, Shkolla 9-Vjeēare e Kuqe - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 496 400.00
Sistemim asfaltim i rruges Kullas-Arrameras Fushe aksi kryesor - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise, likuidimi per vitin 2016 do jete ne shumen prej 12 640 463 leke me TVSH, pjesa tjeter ne vitin 2017 Qeverisja Vendore Krujė 21 067 400.00
Furnizimi me materiale per prodhim pllaka varresh - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Kavajė 1 094 550.00
Blerje tubi per vija vaditese Qeverisja Vendore Mirditė 2 083 330.00
Ndertim kanale vaditese - Fondi i Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 2 257 720.00
Blerje tombinash dhe ēimento - Buxheti i Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 1 251 900.00
Mirėmbajtje kanale ujitėse e kullimi dhe Riparim Kanali vaditės Lagja Tafa Cerujė - Buxheti i Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 1 281 190.00
Blerje Produkte Ushqimore per nevojat e Bashkise Qeverisja Vendore Dibėr 6 287 500.00
Sherbimi i pastrimit te Bashkise Librazhd - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 49 739 500.00
Furnizim me Karburant Qeverisja Vendore Mirditė 3 794 140.00
Studim Projektim per Rikonstruksion dhe Rehabilitim i Rruges Kuēovė-Ura-Vajgurore Qeverisja Vendore Kuēovė 5 833 330.00
Loti 2: Blerje benzine pa plumb per Agjensine e Sherbimeve Publike - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Elbasan 437 500.00
Loti 1: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim Rrjet Ujėsjellėsi nė Zonėn qė kufizohet nga rrugėt, Myslym Keta, Shefqet Kuka dhe Rr. Thoma Filipeu Qeverisja Vendore Tiranė 1 059 340.00
Sherbime te Sigurise dhe Ruajtjes me Roje Private - Financuar nga Te ardhurat e bashkise Qeverisja Vendore Sarandė 3 750 000.00
Blerje Hipoklorit Klaciumi Qeverisja Vendore Berat 9 600 000.00
Shėrbimi i sigurimit fizik te objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe Institucioneve nė varėsi tė saj - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Elbasan 17 646 300.00
Blerje Nafte per nevojat e Bashkise Sarande dhe e Ndermarrjes se Sherbimeve- Te ardhurat e Bashkise Sarande Qeverisja Vendore Sarandė 3 813 330.00
Loti 2: Blerje Mishi pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 950 480.00
Loti 3: Blerje Bulmeti pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 178 350.00
Loti 4: Blerje Fruta-Zarzavate pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 251 460.00
Loti 5: Blerje Ushqime pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 640 405.00
Mirėmbajtja dhe zhvillimi i sistemit tė faturimit AL Billing - Financuar nga te ardhurat e Institucionit Qeverisja Vendore Tiranė 4 625 000.00
Blerje mish viēi pėr plotėsimin e nevojave tė Qendres Ekonomike tė Arsimit pėr furnizimin e ēerdheve, kopshteve dhe konvikteve - Financuar nga Buxheti i Shtetit dhe te ardhura Qeverisja Vendore Elbasan 3 553 000.00
Rehabilitimi i banesave nė bashkėpronėsi - financuar nga ministria e Zhvillimit Urban Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 817 100.00
Blerje fruta-perime-vezė pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Ekonomike tė Arsimit, furnizimin e ēerdheve, kopshteve dhe konvikteve - Buxheti i Shtetit dhe Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Elbasan 4 520 520.00
Blerje produkte ushqimore per plotesimin e nevojave te Qendres Ekonomike te Arsimit per furnizimin e ēerdheve, kopshteve dhe konvikteve - Buxheti i Shtetit dhe Te ardhura Qeverisja Vendore Elbasan 12 783 700.00
Shpenzime per mirėmbajtjen e rrjetit rrugor - Fondi i Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 130.00
Shpenzime pėr mirėmbajtje kanale vaditėse - Buzheti i Bashkisė Mat Qeverisja Vendore Mat 1 208 300.00
Blerje mjete transporti tė rėnda dhe kamion Qeverisja Vendore Tiranė 20 722 200.00
Blerje kancelarie per Bashkine Krujė dhe Njesite Administrative ne varesi te saj - Fnancuar nga Buxheti i Bashkise Krujė Qeverisja Vendore Krujė 861 450.00
Loti 2: Blerje gaz i lengshem - Buxheti i Bashkise Mat Qeverisja Vendore Mat 275 500.00
Blerje Karburanti - Financuar nga Buxheti I Shtetit dhe Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Bulqizė 4 666 670.00
Sistemim asfaltim rruga 25 Nentori- Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Elbasan 75 664 600.00
Blerje karburant Qeverisja Vendore Vlorė 2 232 000.00
Furnizim me ushqim catering per njerezit ne nevoje per Qendren Sociale “Shtepia e Perbashket “ per vitin 2016 Qeverisja Vendore Tiranė 1 986 617.00
Blerje gazoil D1 Qeverisja Vendore Tiranė 1 751 409.00
Blerje karburant Qeverisja Vendore Vlorė 2 232 000.00
Blerje Karburant dhe Vaj per Makina ( Furnizimi per mjetet do te behet me tallona nga 7 dhe 65 litra ) Qeverisja Vendore Pustec 1 416 670.00
Blerje Cimento - Buxheti I Ndermarrjes se Sherbimeve Publike, Bashkia Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 3 333 330.00
Sherbimi i transportit te punonjesve arsimore qe punojne dhe te nxenesve qe mesojne jashte vendbanimit per Bashkine Has - nga Buxheti Shtetit (Ministria Arsimit) Qeverisja Vendore Has 5 872 100.00
Blerje ushqimesh per Kopshtin dhe Cerdhen per vitin 2016 - Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Prrenjas 2 779 520.00
Blerje Materiale Ndertimi per Nderrmarrjen e Sherbimeve Publike Berat - Te ardhurat e bashkise Berat Qeverisja Vendore Berat 1 125 000.00
Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vorė Qeverisja Vendore Vorė 42 915 000.00
Blerje karburanti pėr bashkinė dhe njėsitė administrative - Financuar nga Grante dhe te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Prrenjas 2 493 280.00
Blerje Paisje Kompjuterike Qeverisja Vendore Peqin 1 250 000.00
Transporti i mesuesve dhe nxenesve qe punojne dhe mesojne larg vendbanimit te tyre Qeverisja Vendore Skrapar 1 076 080.00
Sherbim i ruajtjes objekteve - Financuar me Grant Qeverisja Vendore Vlorė 1 691 500.00
Blerje Makineri Vijezimi Qeverisja Vendore Tiranė 3 333 330.00
Blerje bordura parafabrikat betoni - Fondi i Bashkisė Fier Qeverisja Vendore Fier 2 831 000.00
Transporti i mėsuesve dhe nxėnėsve, Bashkia Elbasan pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Elbasan 10 724 400.00
Mirėmbajtje Varrezash pėr Bashkinė Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 3 692 230.00
Furnizim me ushqim catering pėr mensėn sociale - Burimi i Financimit Bashkia Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 2 666 670.00
Blerje Kamion Autobot Uji Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Blerje ushqime Qeverisja Vendore Korēė 940 010.00
Ujesjellesi i jashtem i fshatit Tropojė e Vjeter dhe rrethinat, rrethi Tropojė - Fondi i Bashkise Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 15 833 300.00
ShėrbimI i Transportit pėr Mėsuesit dhe Nxėnėsit Qeverisja Vendore Kukės 5 862 060.00
Blerje materiale elektrike per Bashkine Lezhė per vitin 2016 - Buxheti i Bashkise Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 1 397 620.00
Blerje dhe shpėrndarje cakelli pėr riparim Rrugėsh Rurale - Fondi i Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 2 499 850.00
Mirembajtje rruga e bjeshkes, seg. Kucane – Perlinat e Bardha Qeverisja Vendore Tropojė 3 750 000.00
Pėr efiēencėn e energjisė pėr pallatin Nr.2, Rr. Mic Sokoli, Lagje. Dardania, Bashkia Tropojė - Fondi I Bashkise Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 8 490 850.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Vorė 3 750 000.00
Sherbimi i Sigurimit dhe i ruajtjes me Roje Qeverisja Vendore Vorė 2 083 500.00
Rehabilitim kanali kryesor ujites , dega e djathte rez. Gjanc (ure kanalet zona torfike) - Fondi i Bashkisė Korēė Qeverisja Vendore Korēė 3 205 000.00
Blerje Nafte pėr Bashkinė Skrapar pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Skrapar 2 050 000.00
Sistemim asfaltim rruga Belsh Qafe Shkalle - Fondi i Komunes Qeverisja Vendore Belsh 57 999 000.00
Blerje Freze Asfalti Qeverisja Vendore Tiranė 11 650 000.00
Blerje ushqimesh per ēerdhe dhe kopshte, Loti 3: Blerje Ushqimesh baze - Buxheti i Bashkisė Kukės Qeverisja Vendore Kukės 1 054 010.00
Blerje ushqimesh per konviktin, Loti 3: Blerje Ushqimesh baze - Buxheti i Bashkisė Kukės Qeverisja Vendore Kukės 1 086 250.00
Rikonstruksion i godines se Bashkise Librazhd - Fondi i Bashkise Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 17 901 600.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe riparime pėr mjetet e rėnda tė Bordit te Kullimit Qeverisja Vendore Divjakė 1 916 670.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe riparime pėr mjetet e Bashkisė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 309 000.00
Pastrim i mbeturinave Qeverisja Vendore Dropull 1 597 630.00
Blerje Gasoil (Diesel 10ppm) Qeverisja Vendore Krujė 8 416 670.00
Blerje 3 Mjete Transporti - Financuar nga Buxheti i Bashkisė sė Tiranės pėr vitin 2016, miratuar me VKB Nr.58, datė 30.12.2015 Pėr miratimin e programit buxhetor afat-mesėm 2016 – 2018 dhe detajimin e buxhetit tė Tirana Parking pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Tiranė 3 731 610.00
Blerje Gazoili D1 DHE Gaz i Lenget Qeverisja Vendore Kuēovė 1 267 500.00
Blerje ushqime pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Vlorė 1 668 042.00
Pastrimi i Qytetit Qeverisja Vendore Krujė 14 166 500.00
Blerje Produkte Ushqimore dhe Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Kuēovė 3 746 650.00
Loti 2: Blerje Benzin pa plumb - Fondi i Bashkisė Fier Qeverisja Vendore Fier 861 861.00
Blerje Makinė Teknologjike pėr Grumbullimin e Mbetjeve Urbane (Kamion) Qeverisja Vendore Kolonjė 4 166 670.00
Blerje Karburanti per nevojat e Bashkise Divjakė dhe Ndermarrjes Komunale Qeverisja Vendore Divjakė 16 250 000.00
Furnizime me Ushqime - Loti 1: Ushqime Qeverisja Vendore Librazhd 3 671 480.00
Blerje Karburanti Vaj Lubrifikant Dhe Vaj Motorri pėr Nevojat e Bashkisė Poliēan - Grant dhe Fondi i Bashkisė Poliēan Qeverisja Vendore Poliēan 4 583 330.00
Blerje Gaz i Lėngėt Qeverisja Vendore Tiranė 4 803 020.00
Blerje Fruta - Perime pėr Kopshte dhe Ēedhe pėr vitin 2016 - Financuar nga Tė Ardhurat e Bashkisė Qeverisja Vendore Sarandė 1 726 000.00
Rehabilitimi i Rrjetit Ujitės tė Ujėmbledhsave Malaj- 1 dhe Malaj- 2, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 3 246 280.00
Shėrbim Kateringu pėr nevojat e dy Qendrave Rezidenciale LIRA dhe UNE JAM SI JU - Fondi i Bashkisė Berat Qeverisja Vendore Berat 5 649 080.00
Blerje gaz i lėngėt Qeverisja Vendore Tiranė 4 803 015.00
Transporti i mėsuesėve dhe i nxėnėsve qė punojnė dhe mėsojnė jashtė vendbanimit tė tyre pėr Periudhen 01 Prill 2016 deri me 24 Dhjetor 2016 Qeverisja Vendore Kurbin 8 646 260.00
Blerje ushqimesh (tė paketuara), pėr dhėnie ndihme pėr familjet nė nevojė tė Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 7 603 200.00
Blerje Karburant Diesel D1 dhe Benzinė Super pėr nevojat e DPN 1 - Drejtoria e Pėrgjithshme Nr.1 e Punėtorėve tė Qytetit te Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 34 145 000.00
Akomodim i Ekipit tė futbollit dhe stafit teknik tė FK Tėrbuni pėr ndeshjet qė do tė zhvillohen nė qytetin e Pukės Qeverisja Vendore Pukė 1 458 330.00
Blerje Karburanti Gazoil Qeverisja Vendore Belsh 4 200 000.00
Ruajtja e objektit te Bashkise Delvine per vitin 2016 me roje, dhe ruajtja e tre shkollave te qytetit me roje dhe sistem alarmi Qeverisja Vendore Delvinė 3 061 250.00
Blerje gazoil 10 ppm pėr nevojat e Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 7 500 000.00
Kuotė ushqimore pėr nxėnėsit romė dhe egjiptianė tė shkollės 9-vjeēare Naim Frashėri - Fondi i Bashkisė Korēė Qeverisja Vendore Korēė 1 755 600.00
Blerje automjetesh pėr nevojat e Bashkisė Poliēan, sipas preventivit tė lidhur nė dokumentat e DST-Financuar nga Grant i pakushtėzuar dhe Fondi i Bashkisė Qeverisja Vendore Poliēan 16 665 000.00
Shėrbime tė sigurisė dhe ruajtjes me rojė private Qeverisja Vendore Sarandė 1 278 810.00
Blerje nafte pėr nevojat e Bashkisė Dibėr, dhe njėsive Administrative Qeverisja Vendore Dibėr 1 233 300.00
Transporti i fėmijėve tė shkollės Luigj Gurakuqi Qeverisja Vendore Tiranė 1 350 000.00
Gazeta e Bashkisė Qeverisja Vendore Elbasan 1 745 490.00
Hartim Projektesh Qeverisja Vendore Roskovec 8 122 240.00
Loti 1:Materiale hidraulike dhe elektrike Qeverisja Vendore Patos 390 632.00
Loti 3: Materiale tė ndryshme ndėrtimi Qeverisja Vendore Patos 1 041 010.00
Loti 2: Shėrbim, mirėmbajtje e rrugėve nė njėsitė administrative Kastriot, Fushė-Ēidhėn, Sllovė dhe Kala e Dodės Qeverisja Vendore Dibėr 339 716.00
Blerje Automjeti pėr Bashkinė Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 833 333.00
Blerje materialesh pėr kopėsht, ēerdhe Lagja 18 Tetori Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 150 000.00
Furnizim me bukė pėr Institucionet shkollore dhe parashkollore pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Mirditė 1 197 000.00
Blerje Dru Zjarri - Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 5 166 670.00
Dekorimi i Sheshit Rilindja,Ersekė dhe Sheshit 15 Maj,Leskovik pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 670.00
Blerje pajisje (kompjutera, printera dhe fotokopje) pėr Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 2 207 400.00
Sistemim, asfaltim i rrugės Karbunarė e Vogėl –Zgjanė –Ura Biēakaj –Ēėrragė Qeverisja Vendore Lushnje 100 003 000.00
Rikonstruksion i Urės sė Pėrroit tė Sheshit Axhensia dhe Rikonstruksioni dhe largimi i aluvioneve te pėrroi i MCR-sė, Berat Qeverisja Vendore Berat 1 245 800.00
Blerje Materiale Elektrike pėr nevoja tė Bashkisė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 1 169 910.00
Blerje Karburant Diesel - Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 1 916 670.00
Prodhim dhe blerje uniforma pėr Policinė Bashkiake Qeverisja Vendore Tiranė 4 230 000.00
Rehabilitim i fasadave dhe sheshit te qytetit Ulez Qeverisja Vendore Mat 40 364 100.00
Blerje Dru Zjarri pėr Institucionet Arsimore Qeverisja Vendore Peqin 1 514 700.00
Ndėrtim i linjės sė ndriēimit rrugor faza I, fshati Malasenj Qeverisja Vendore Cėrrik 2 438 830.00
Blerje Karburanti D1 pėr mjetet e Bashkisė Qeverisja Vendore Mallakastėr 3 333 330.00
Blerje Veshje Speciale Qeverisja Vendore Tiranė 1 248 780.00
Blerje Puseta Plastike Qeverisja Vendore Tiranė 6 666 670.00
Blerje Autokullė APV Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00
Loti 2: Blerje kompjuter dhe printer per zyrat e NSHP Qeverisja Vendore Korēė 266 650.00
Loti 3: Blerje kompjutera pėr zyrėn e Njėsisė Kreative Qeverisja Vendore Korēė 366 650.00
Blerje Karburante Pėr Njėsitė Administrative - Ndėrmarrja Shėrbime Komunale Qeverisja Vendore Durrės 4 513 200.00
Blerje Gjeneratori pėr Bashkinė Poliēan Qeverisja Vendore Poliēan 1 550 000.00
Loti 2: Blerje pllaka pėr ambientet sanitare Qeverisja Vendore Fier 1 001 000.00
Marrėveshje kuadėr: Dekori i fundvitit 2015 Qeverisja Vendore Gjirokastėr 3 333 100.00
Blerje Materiale Dekori pėr festat e fundvitit 2015 Qeverisja Vendore Fier 7 982 980.00
Mirėmbajtje rrugėsh, ujėsjellėsash dhe sistemim i fushės sė mbeturinave Braēkove dhe Guri i Atos Qeverisja Vendore Pėrmet 3 169 890.00
Rikonstruksion i godinės sė Bashkise Vau Dejės sistemim dhe gjelbėrim i oborrit tė Bashkisė Vau Dejės si dhe infrastrukturė fizike dhe mobilim i zyrave te reja (Z1N) Qeverisja Vendore Vau i Dejės 15 838 600.00
Marrėveshje Kuadėr: Blerje Dru Zjarri pėr nevoja tė furnizimit tė Qendrės Ekonomike tė Arsimit Qeverisja Vendore Berat 1 800 000.00
Loti 2: Blerje pjesė kėmbimi dhe riparime pėr autovetura Qeverisja Vendore Fier 440 100.00
Blerje kazan mbeturinash pėr nevoja tė Ndėrmarrjes sė Shėrbimeve Qeverisja Vendore Skrapar 2 916 670.00
Ndėrhyrje riparuese nė urėn e ishullit tė Zvėrnecit Qeverisja Vendore Vlorė 1 368 360.00
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Klos 1 087 500.00
Blerje pelet briket pėr nevojat e Qendrės Ekonomike tė Arsimit dhe Njėsisė Administrative Bradashesh Qeverisja Vendore Elbasan 1 787 130.00
Blerje Dru Zjarri pėr shkollat e kopshtet e Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Librazhd 2 684 800.00
Blerje Dru Zjarri pėr Njėsitė Administratitve tė Bashkisė Prrenjas Qeverisja Vendore Prrenjas 3 666 660.00
Blerje automjet pėr nevoja tė Bashkisė Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 2 500 000.00
Blerje pllakash betoni pėr qivuret e varrimit - Ndėrmarrja e Gjelbėrimit Berat Qeverisja Vendore Berat 2 332 330.00
Blerje Dru Zjarri pėr ngrohjen e shkollave, kopshteve dhe ēerdheve tė qytetit dhe Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Gramsh 4 143 000.00
Mbikqyrje punimesh pėr objektin: Rikonstruksion i rrugės Sheshi i Cercizit - Postobllok Qeverisja Vendore Gjirokastėr 946 874.00
Blerje Dru Zjarri pėr Shkollat nė varėsi tė Bashkisė Klos pėr Vitin 2015 Qeverisja Vendore Klos 1 249 920.00
Blerje Dru Zjarri pėr Njėsitė Administratitve tė Bashkisė Poliēan Qeverisja Vendore Poliēan 833 333.00
Blerje pllaka betoni pėr shtime dhe bordura - Drejtoria Nr.2 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 11 250 000.00
Blerje Dru Zjarri pėr Bashkinė Devoll, Njėsitė Administrative, Institucionet Shkollore Qeverisja Vendore Devoll 5 091 700.00
Ndėrtim pusi, fshati Nivicė dhe Shėn Vasil Qeverisja Vendore Himarė 3 427 890.00
Blerje Karburanti pėr Mjetet dhe ngrohjen e shkollave tė Bashkisė Has Qeverisja Vendore Has 1 430 000.00
Blerje Karburanti D1 pėr mjetet e Bashkisė Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 250 000.00
Blerje bojra pėr kompjuter e fotokopje Qeverisja Vendore Kamėz 3 166 670.00
Blerje instrumentash Gjeodezik (GPS, Total Stacion) Qeverisja Vendore Fier 3 027 750.00
Loti1: Blerje Bitum - Drejtoria Nr.2 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 12 083 300.00
Loti 2: Blerje Solar, Shtator-Dhjetor 2015 - Drejtoria Nr.2 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 6 666 680.00
Blerje Dru Zjarri pėr shkollat dhe Institucionet e Bashkisė Has Qeverisja Vendore Has 1 275 000.00
Furnizim me Karburant Qeverisja Vendore Selenicė 858 800.00
Riparim Kapital per Motorr Automjetesh - Ndėrmarrja Shėrbime Komunale Qeverisja Vendore Durrės 1 724 940.00
Blerje Dru Zjarri pėr institucionet e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 3 972 500.00
Sherbetim dhe mirėmbajtje tė objekteve tė arsimit pėr Njėsitė Administrative Qeverisja Vendore Librazhd 3 895 550.00
Riparime tė zyrave, Lukovė Qeverisja Vendore Himarė 2 237 520.00
Riparime tė Shkollave pėr vitin 2015-2016 Qeverisja Vendore Himarė 2 250 860.00
Mirėmbajtje tė Varrezave tė Dėshmorėve tė qytetit Gramsh Qeverisja Vendore Gramsh 22 550 000.00
Blerje Karburanti, vaji lubrifikant dhe vaji motorri pėr nevojat e Bashkisė Poliēan Qeverisja Vendore Poliēan 1 950 000.00
Blerje Karburanti pėr automjetet e Bashkisė Konispol Qeverisja Vendore Konispol 587 000.00
Blerje Autokulle Qeverisja Vendore Durrės 1 661 670.00
Furnizimi me ushqime pėr Shtepinė e tė Moshuarve Qeverisja Vendore Kavajė 1 501 300.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.11.2015 deri 31.12.2015 Qeverisja Vendore Elbasan 12 390 700.00
Shėrbimi i sigurimit dhe i ruajtjes sė godinave tė Komunės Kashar me roje civile Qeverisja Vendore Tiranė 6 840 470.00
Rikonstruksion i urės qė lidh fshatrat Dheu i Lehtė me Hajmelin Qeverisja Vendore Vau i Dejės 9 984 640.00
Riparim i segmentit Rruga Arbėrit - Ministria e Punėve tė Brendshme, Drejtoria Emergjencave Civile Qeverisja Vendore Kamėz 8 919 970.00
Riparimi pėr vėnien nė punė tė Impianteve tė ngrohjes,nė objektet nė administrim tė Drejtorisė Nr.3 tė Punėtorėve - Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 9 507 080.00
Ndėrtim Ure HD=10M-Segmenti Rrugor Shalės Disaht Vervė-Rruga Nacionale Qafė Botė, Sarandė Qeverisja Vendore Konispol 8 225 460.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.01.2016 deri 29.02.2016 Qeverisja Vendore Elbasan 12 199 700.00
Ruajtja e objekteve te Bashkise Korēė Qeverisja Vendore Maliq 8 082 500.00
Blerje mish viēi, mish pule - Qendra Ekonomike e Zhvillimit tė Fėmijėve Qeverisja Vendore Tiranė 9 358 330.00
Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit, transportit tė mbeturinave urbane tė Qytetit Memaliaj dhe grumbullim, transport mbeturinash nė Fshatin Memaliaj Qeverisja Vendore Memaliaj 4 101 310.00
Blerje Dru Zjarri pėr shkollat, kopshtet, ēerdhet dhe zyrat e administratės sė Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Tropojė 3 000 000.00
Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė njėsitė administrative tė Bashkisė sė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 5 191 670.00
Pastrimi i pjesės Perėndimore - 2 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 44 235 700.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 29 593 800.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 2 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 46 465 200.00
Pastrimi i pjesės Perėndimore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 42 954 700.00
Blerje karburant Diesel D1 dhe Benzinė pėr nevojat e Drejtorisė Nr.1 tė Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 8 501 620.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.03.2016 deri 30.04.2016 Qeverisja Vendore Elbasan 11 959 900.00
Ruajtja e objekteve tė shoqėrisė si dhe shoqėrimi i vlerave monetare me roje civile pėr UKT SHA Qeverisja Vendore Tiranė 19 140 200.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.03.2016 deri 30.04.2016 Qeverisja Vendore Elbasan 7 870 270.00
Blerje fruta e perime Pėr kopshte, ēerdhe dhe Konviktin Qeverisja Vendore Dibėr 5 225 000.00
Blerje artikuj ushqimore pėr nevoja tė shkollės Luigj Gurakuqi Qeverisja Vendore Tiranė 1 579 170.00
Ruajtja e objekteve te Bashkise Korēė - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Korēė 11 331 700.00
Kryerja e shėrbimit tė Pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 10.06.2016 deri 10.07.2016 Qeverisja Vendore Elbasan 6 090 620.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 11.07.2016 deri 10.08.2016 - Financuar nga Buxheti i Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 6 090 620.00
Rikonstruksion i Godines se Bashkise Tropoje Qeverisja Vendore Tropojė 6 658 900.00
Nderhyrje emergjente ne Rehabilitimin e Rruges lidhese me rrugen Kune Shengjin Qeverisja Vendore Lezhė 8 333 330.00
Sherbim i ruajtjes objekteve - Financuar me Grant Qeverisja Vendore Vlorė 1 504 000.00
Sherbim transporti per nxenesit dhe mesuesit e shkollave te rrethit Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 7 773 330.00
Rikostruksion i Shkollės 9 -vjecare ,Toplan Qeverisja Vendore Vau i Dejės 7 000 000.00
Rikonstruksion i argjinaturės mbrojtėse Nr.7, nė Lagjen Curkė, Fshati Nėnshat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 15 404 200.00
Ndertim i urės pasarele HD= 80ml, fshati Mnelė Lagja Rret Qeverisja Vendore Vau i Dejės 8 756 370.00
Ndertim Ure tip Beli ne Fshatin Mishter Njesia Administrative Gurre dhe Ndertim ure tip Beli ne Fshatin Shkalle Njesia Administrative Xiber Qeverisja Vendore Klos 11 076 800.00
Blerje dru zjarri pėr nevojat e Bashkisė Maliq pėr periudhėn 2016-2017 ( Dru prej Ahu dhe Dushku ) Qeverisja Vendore Maliq 7 291 660.00
Kontrate Blerje Ushqimesh Qeverisja Vendore Fier 7 115 725.00
Blerje Bulmet dhe Vezė Qeverisja Vendore Tiranė 13 418 333.00
Blerje fruta dhe zarzavate Qeverisja Vendore Tiranė 5 856 083.00
Blerje mish viēi dhe mish pule Qeverisja Vendore Tiranė 9 358 333.00
Ndėrtim ure tipi BALEY,nė lumin Kukur,fshati Grazhdan Qeverisja Vendore Gramsh 8 333 332.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare Gjorice dhe Ndėrtim palester, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 6 493 685.00
Rivendosje dhe mbrojtje emergjente tė tubacionit nė linjen kryesore tė ujėsjellėsit Kerpice-Gramsh,nga rreshqitjet masive tė tokes nė fshatrat Kerpice,Sotire,Shemrize Qeverisja Vendore Gramsh 10 843 704.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 28 799 025.00
Shtesė kontrate pėr objektin: “Shėrbimi i pastrimit publik, (Zona Unaza e Re), Njėsia Administrative, Kashar, Tiranė”. Qeverisja Vendore Tiranė 5 277 984.00
Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit tė brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti I Qeverisja Vendore Rrogozhinė 27 462 059.00
Ndėrtim i kėmbėve tė Urės Mėnik mbi lumin Erzen Qeverisja Vendore Tiranė 13 000 000.00
Blerje Kimikate pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 19 700 000.00
Hartim projektesh Qeverisja Vendore Belsh 18 896 518.00
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė depove tė ujit, pėr UKT sh.a. Qeverisja Vendore Tiranė 43 379 375.00
Ndėrtim Ure pėr kėmbėsorė dhe automjete deri 2.5 ton pėr fshatin Kozan, Njėsia Administrative Bradashesh Qeverisja Vendore Elbasan 11 041 651.00
Ruajtja dhe sigurimi fizik I objekteve tė SHA Ujėsjellės Kanalizime Elbasan me roje private,pėr nje afat 3 mujor, duke filluar nga data 19 janar 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 5 553 178.00
Masa inxhinierike pėr mirėmbajtjen e linjės sė ujėsjellėsit, Fshati BENCĖ – TEPELENĖ Qeverisja Vendore Tepelenė 21 064 956.00
Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 6 329 385.00
Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 10 999 500.00
BlerjeKarburanti Diesel D1 dhe Benzinė pėr mjetet e Drejtorisė Nr.1 tė Punėtorėve tė Qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 10 000 000.00
Blerje karburant diesel dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 19 501 736.00
Blerje automjetesh Qeverisja Vendore Kėlcyrė 5 416 666.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizike dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj Qeverisja Vendore Elbasan 7 019 368.00
Shėrbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 5 592 948.00
Blerje Ushqime- Loti I : Blerje mish viēi, mish pule, bulmet dhe vezė Qeverisja Vendore Tiranė 24 437 137.00
Blerje Ushqime - Loti II: Blerje bukė gruri dhe artikuj ushqimorė Qeverisja Vendore Tiranė 6 735 323.00
Blerje Ushqime - Loti III: Blerje Fruta dhe zarzarvate Qeverisja Vendore Tiranė 6 276 998.00
Shtesė kontrate: Rikonstruksioni i rrugės Fshati Cekrezė Qeverisja Vendore Tiranė 9 325 648.20
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 017 909.00
Shtesė Kontrate: Shėrbimi i pastrimit nė Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 8 318 350.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 6 285 948.00
Blerje Karburanti Diesel D1 dhe Benzinė pėr mjetet e Drejtorisė Nr.1 tė Punėtorėve tė Qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 20 000 000.00
Shtesė kontrate: “Rikonstruksion i infrastrukturės rrugore tė bllokut tė kufizuar nga rruga “Mentor Xhemali”, rruga “Hajdar Tafa”, rruga “Qemal Butka” dhe rruga “Frang Bardhi” Qeverisja Vendore Tiranė 17 909 654.60
Ruajtja e objekteve tė shoqėrisė me roje civile pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 16 120 184.00
Rikonstruksion i segmentit tė rrugės pėr te varrezat, Fshati Nivice Qeverisja Vendore Himarė 6 916 667.00
Shtesė Kontrate : Ndėrtim K.U.Z. fshati Kuman , Zona II Qeverisja Vendore Roskovec 7 956 526.00
Shtesė Kontrate : Blerje Karburant dhe Benzine per nevojat e SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė Qeverisja Vendore Berat 355 437.00
Transport i mbetjeve urbane ne Landfillin Bushat, Zona A “Qytet” Qeverisja Vendore Shkodėr 10 591 308.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj pėr periudhėn 01.05.2017-30.06.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 5 548 907.00
Ndėrhyrje emergjente nė argjinaturėn pranė lumit Pavell Qeverisja Vendore Konispol 23 848 646.00
Ruajtja e objekteve tė shoqėrisė me roje civile pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 16 109 727.00
Rikonstruksion dhe mirėmbajtje tė kanaleve vaditėse NJ.A. Maqellare, Melan, Muhur, Tomin tė Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 6 463 338.00
Blerje Karboni aktiv pluhur pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 5 357 000.00
Blerje materiale ndėrtimi, pėr ndėrtim trotuari, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 5 709 200.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 7 543 139.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 327 465.00
Asfaltim i Parkimit midis pallateve, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 5 810 000.00
Riparim Palestra Elez Isufi Bathore 3 Qeverisja Vendore Kamėz 5 445 618.00
Sistemim i pėrroit Senke, njėsia administrative Gjoricė, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 866 435.00
Shėrbimet e pėrmiresimit dhe mirėmbajtjes sė software-ve Qeverisja Vendore Durrės 9 990 000.00
Blerje kontenierė mbetjesh urbane pėr nevojat e Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 5 428 500.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 12.08.2017-30.09.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 10 554 360.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj pėr periudhėn 01.08.2017 -30.09.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 6 035 447.00
Shtesė kontrate: ”Mbikėqyrje pėr objektin: Furnizim me ujė i fshatrave, Dorez, Gizavesh, Librazhd Katund dhe Librazhd Qendėr”. Qeverisja Vendore Librazhd 324 464.00
Blerje Karburanti Gazoil Qeverisja Vendore Kėlcyrė 7 512 500.00
Shtesė kontrate: "Shėrbimi i Pastrimit tė territorit tė Bashkisė Devoll dhe Institucione nė varėsi tė saj." Qeverisja Vendore Devoll 4 581 959.00
Rikonstruksion i urės HD 5 m, fshati Lishan i Poshtėm, NJ.A. Luzni Qeverisja Vendore Dibėr 5 602 662.00
Ruajtja dhe siguria fizike me roje private dhe shoqėrimi i vlerave monetare pėr Njėsinė Vorė Qeverisja Vendore Tiranė 5 305 645.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 7 543 139.00
Shtesė kontrate: "Blerje Gazoil D1" Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 908 646.00
Shėrbimi i Ruajtjes sė Objekteve dhe Rojeve Private Qeverisja Vendore Vlorė 1 580 942.00
Mbikqyrja e punimeve: "Rikualifikimi urban i Parkut Qendror Rinia" Qeverisja Vendore Elbasan 2 866 666.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe Shėrbime pėr mjetet e transportit pėr Bashkinė Berat. Qeverisja Vendore Berat 3 037 474.00
Dhėnie me qera tė sipėrfaqes me pėrberje shkurre, ngasra pyjore me nr 1 nė ekonominė pyjore Dukaj-Luzat, Njėsia Administrative Qendėr, pronė e Bashkisė Tepelenė. Qeverisja Vendore Tepelenė 0.00
Shėrbimi i pastrimit tė territorit tė Bashkisė Devoll dhe Institucioneve nė varėsi tė saj Qeverisja Vendore Devoll 5 805 002.00
Ndėrtimi i Pedonaleve dhe Korsive tė Biēikletave, Performanca dhe Realizimi i Veprave tė Artit Liqeni Belsh Qeverisja Vendore Belsh 10 519 030.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.10.2017 -30.11.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 12 325 527.25
Shtesė kontrate pėr mbikqyrje pėr objektin “Rikualifikimi urban i Bllokut te Dogana, Njesia 7" Qeverisja Vendore Tiranė 329 917.00
Shtesė kontrate :“Rikualifikim urban Blloku te Dogana, Njesia 7” Qeverisja Vendore Tiranė 30 561 583.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 319 892.00
Shtesė kontrate : “Rikualifikim urban i rrugėve nė bllokun e pallateve “Selitė”, tė kufizuar nga Rr. “Hamdi Pepa”, Rr. “Ilia Dilo Sheperi”, Rr. “Visarion Xhuvani” dhe Rr. “Leka i Madh” Nj. Administrative Nr. 5” Qeverisja Vendore Tiranė 20 651 303.50
Pastrimi i pjesės Pėrendimore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 31 388 297.00
Blerje tuba rakorderi dhe aksesor tė tjerė pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 19 838 681.00
Prodhim i lėndės drusore Qeverisja Vendore Tiranė 12 335 088.00
Dhenie me qera te pasurise shtetėrore Nr rendor 172, Parcela Nr 18, Ekonomia Pyjore-Kullosore Livadhja -Vllazėrim , Nr Kadastral 1483,1472 me sipėrfaqe 114,6 ha. Qeverisja Vendore Finiq 0.00
Shtesė kontrate: " Blerje dhe furnizimi me bukė tė ēerdheve dhe kopshteve nė administrim tė Qendrės Ekonomike tė Arsimit , pėr periudhėn 02.11.2017 deri nė 31.12.2017" Qeverisja Vendore Elbasan 245 000.00
Blerje elektropompa pėr nevojat e shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 5 794 583.00
Shtesė kontrate: "Rikonstruksion i rrugės Muēo Yzeiraj Rreres” Qeverisja Vendore Patos 1 217 824.00
Dhėnie me qera me anė tė konkurrimit tė siperfaqes me pėrberje shkurre, ngasra pyjore NR 80d nė ekonominė pyjore Dukaj-Luzat Qeverisja Vendore Tepelenė 0.00
Shtesė kontrate - Mbikqyrje pėr objektin “Rikonstruksion i rrugės “Dalip Topi” (Pyjorja)” Qeverisja Vendore Tiranė 20 000.00
Shtesė kontrate: "Kanalizimi i ujėrave tė zeza nė lagjien 28 Nėntori" Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 247 450.00
Shtesė kontrate pėr objektin: “ Rikonstruksion i rrugės “Dalip Topi” (Pyjorja)” Qeverisja Vendore Tiranė 2 173 779.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 111 478.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 16.12.2017-31.01.2018 Qeverisja Vendore Elbasan 9 182 048.10
Rehabilitimi i ujėlėshuesit tė ujėmbledhėsit Malaj 1 Qeverisja Vendore Mirditė 16 673 528.00
Mbrojtje nga lumi Zmeja e Madhe nė qytetin Rrėshen Qeverisja Vendore Mirditė 21 580 345.00
Shtesė Kontrate: “Ruajtje dhe sigurimi fizik i objekteve tė UKE sha, me roje private pėr plotesim tė nevojave tė fillimit te vitit 2018, pėr periudhėn 01 Janar 2018 - 20 Shkurt 2018" Qeverisja Vendore Elbasan 3 201 566.00
Shtesė Kontrate: “Pjesė Kėmbimi" Qeverisja Vendore Gjirokastėr 144 000.00
Shtesė Kontrate: “Blerje mish pėr kafshėt e Parkut Zoologjik" Qeverisja Vendore Tiranė 358 832.00
Shtesė Kontrate: “Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me Roje Private” Qeverisja Vendore Tiranė 3 630 318.00
Shtesė Kontrate: “Blerje bukė, fruta e perime pėr kafshėt e Parkut Zoologjik" Qeverisja Vendore Tiranė 214 864.00
Ndėrtim KUN Rruga Kukėsi Qeverisja Vendore Kamėz 7 084 175.00
Ndėrtim KUN Frutikulturė (Rr.Donald Tramp deri te Rruga Skenderbeu L-1070 ml) Qeverisja Vendore Kamėz 13 468 669.00
Shėrbimi i pastrimit dhe grumbullimit tė mbeturinave nė territorin e Njėsisė Administrative Kashar Qeverisja Vendore Tiranė 7 381 115.54
Shtesė Kontrate: “Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike" Qeverisja Vendore Tiranė 323 836.00
Shtesė Kontrate: "Shėrbimi i rojeve" Qeverisja Vendore Korēė 3 622 800.00
Blerje Karburanti Diesel D1 dhe Benzinė pėr mjetet e DPN1 Qeverisja Vendore Tiranė 30 466 000.00
Furnizim dhe vendosje drurė dekorativ nė zonėn industriale Kamėz - Kashar Qeverisja Vendore Tiranė 278 192 684.00
Shtesė Kontrate: "Shėrbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj". Qeverisja Vendore Elbasan 1 631 838.00
Internet dhe Intranet pėr Bashkinė e Tiranės dhe pėr Institucionet e Varėsisė Qeverisja Vendore Tiranė 5 367 169.00
Shtesė kontrate: "Shėrbim Interneti" Qeverisja Vendore Tiranė 117 960.00
Internet dhe Intranet pėr Bashkinė e Tiranės dhe pėr Institucionet e Varėsisė Qeverisja Vendore Tiranė 5 367 169.00
Shtesė kontrate: ”Rikonstruksion i kopshtit Nr. 18, Rruga ”Mihal Grameno” Qeverisja Vendore Tiranė 3 228 381.00
Shtesė kontrate pėr Mbikqyrje punimesh: Rikonstruksion i kopshtit Nr. 18, Rruga ”Mihal Grameno" Qeverisja Vendore Tiranė 65 800.00
Shtesė kontrate pėr objektin: ”Ndėrtim shkolle 9-vjeēare tek ish-Kombinati Tekstil (Faza I)" Qeverisja Vendore Tiranė 38 648 665.00
Shtesė kontrate pėr Mbikqyrje punimesh: ”Ndėrtim shkolle 9-vjeēare tek ish-Kombinati Tekstil (Faza I)" Qeverisja Vendore Tiranė 395 800.00
Shtesė kontrate : ”Ndėrtimi i Shkollės sė mesme ”Hoxha Tahsim” (Faza e I) Qeverisja Vendore Tiranė 30 859 231.00
Shtesė kontrate pėr Mbikqyrje punimesh: ”Ndėrtimi i Shkollės sė mesme ”Hoxha Tahsim” (Faza e I) Qeverisja Vendore Tiranė 341 000.00
Shtesė kontrate: Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit, transportit tė mbeturinave urbane tė Qytetit Memaliaj dhe grumbullim, transport mbeturinash nė Fshatin Memaliaj Qeverisja Vendore Memaliaj 712 980.00
Shtesė Kontrate: “Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė e Tiranės” Qeverisja Vendore Tiranė 1 416 766.00
Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana III Qeverisja Vendore Tiranė 46 831 397.00
Shtesė kontrate: Blerje e Shėrbimit tė Sigurisė dhe Ruajtjes me Roje Private Qeverisja Vendore Sarandė 265 550.00
Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimor (perime, fruta, zarzavate, vezė) Qeverisja Vendore Sarandė 87 160.00
Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimor (mish ,bulmet, prodhime deti) Qeverisja Vendore Sarandė 208 012.00
Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimor (ushqime koloniale) Qeverisja Vendore Sarandė 101 990.00
Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimor (bukė gruri) Qeverisja Vendore Sarandė 28 560.00
Shtesė kontrate: Shėrbim Pastrimi pėr sheshet mbi dhe nėn tokė dhe Terminalet Qeverisja Vendore Tiranė 1 153 772.00
Loti I - “Blerje mish viēi, mish pule dhe vezė” Qeverisja Vendore Tiranė 9 376 890.00
Loti II -“Blerje bulmet, qumėsht, kos, djathė, gjizė” Qeverisja Vendore Tiranė 14 250 879.00
Loti IV -“Blerje artikuj ushqimor” Qeverisja Vendore Tiranė 7 013 047.00
Loti V - “Blerje fruta, zarzavate” Qeverisja Vendore Tiranė 9 784 718.00
Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana I Qeverisja Vendore Tiranė 51 196 961.00
Ruajtja e Objekteve tė administruar nga Sh.a Ujėsjellės-Kanalizime Krujė me roje private Qeverisja Vendore Krujė 0.00
Blerje materiale hidraulike pėr nevojat e Ujėsjellės-Kanalizime Krujė Qeverisja Vendore Krujė 11 870 000.00
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Shkodėr 1 557 991.00
Mungesė konkurrence

Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Mungesė Gare, Negocim i Drejtpėrdrejtė (mbi 5 milion lekė)

Janė kontrata pa garė qė lidhen si pasojė e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Kėto do duhej tė lejohen vetėm nė raste tė caktuara, ku njė situatė emergjente shoqėrohet me nevojėn pėr ndėrhyrje tė shpejtė pėrmes njė kontrate. Nė secilin rast publikimi i kontratės duhet tė ketė nė mėnyrė eksplicite arsyen qė ēoi nė kushtet e negocimit tė drejtpėrdrejtė. Pėr ēdo procedurė negocim i drejtpėrdrejtė pa shpjegim eksplicit tė arsyes, do tė vendoset njė red flag.

Pamundėsi kohore pėr pėrgatitje tė njė oferte (ofertė teknike plus dokumentacion)

Tendera me vlerė mbi 800 mijė lekė dhe ne afat pėr dorėzim tė ofertės mė pak se 72 orė. Kjo ėshtė kohė e pamjaftueshme pėr plotėsim dokumentacioni dhe hartim oferte me specifikime teknike. Probabiliteti qė tenderi tė jetė ekspozuar mė herėt tek njė kompani klienteliste ėshtė i lartė

Shtesė kontrate (shtesė vlere) pa pėrfunduar ende faza e parė e kontratės

Pėr ēdo kontratė ekziston njė mundėsi pėr shtesė kontrate me vlerė plus 20% e vlerės sė ofertės. Kjo shtesė duhet tė justifikohet me arsye tė bazuara tė njė vėshtirėsie pėr shkaqe mbi natyrore, ndryshime eksplicite tė kushteve tė tregut dhe indekseve tė ēmimeve etj. Nė rastet kur nuk ka shpjegim tė tillė por ka njė shtesė tė shpejtė kontrate, do tė konsiderohet si kontratė me risk pėr abuzim me paranė publike. Vlera shtesė prej 20% nuk i ėshtė nėnshtruar konkurrimit por thjesht njė vlerėsimi nga institucioni

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data