Open Procurement Albania

Sherbime pjese kembimi (vajra, graso etj.)

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
Institucioni Prokurues Bashkia Mat
Objekti i Tenderit Sherbime pjese kembimi (vajra, graso etj.)
Nr. Reference REF-56141-04-14-2020
Vlera / Fondi Limit 3 656 500,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-04-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 27-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues KADIU” Sh.a
Besnik Meēi
AUTO-MERA” Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AUTO-MERA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 596 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane Skualifikuar operatoret ekonomik: 1. KADIU” Sh.a, per keto arsye:
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 1/ 1. Kriteret e Pergjithshme te Pranimit/ Kualifikimit.
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 1 germa (b) / 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.3.2 / 2.3 Kapacitetin teknik/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.3.3 / 2.3 Kapacitetin teknik/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  2. Besnik Meēi, per keto arsye:
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.3.3 / 2.3 Kapacitetin teknik/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.3.4/ 2.3 Kapacitetin teknik/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.3.5/ 2.3 Kapacitetin teknik/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.3.6/ 2.3 Kapacitetin teknik/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Mat REF-56141-04-14-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data