Open Procurement Albania

Blerje ushqime per kopshtet dhe ēerdhen

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
Institucioni Prokurues Zyra Ekonomike e Arsimit Sarande
Objekti i Tenderit Blerje ushqime per kopshtet dhe ēerdhen
Nr. Reference REF-54513-03-17-2020
Vlera / Fondi Limit 6 300 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 03-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data