Open Procurement Albania

Ndertim kemba ure ne Fshatin Xiber Murrize

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Klos
Institucioni Prokurues Bashkia Klos
Objekti i Tenderit Ndertim kemba ure ne Fshatin Xiber Murrize
Nr. Reference REF-75717-10-15-2020
Vlera / Fondi Limit 2 340 064,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 30-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Cara” sh.p.k
“TEA-D” sh.p.k “6D-Plan” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CARA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2,328,191
  Data e shpalljes se fituesit 18-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “TEA-D” sh.p.k “6D-Plan” sh.p.k, për këto arsye:
  - Operatori ekonomik është shpallur fitues në procedure e prokurimit me objekt: "Ndërtim mure mbajtëse", si dhe ka lidhur kontratën me Autoritetin Kontraktor. Lidhur sa më sipër disponueshmëria e kapacitetit teknik dhe mjeteve është e njëjtë në të dy procedurat e prokurimit gjë që përbën kusht për skualifikim nga procedura.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CARA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CARA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CARA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CARA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data