Open Procurement Albania

Blerje materiale kancelarie per vitin 2021

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Blerje materiale kancelarie per vitin 2021
Nr. Reference REF-88886-03-03-2021
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 04-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues ”BLEDI BILALI”
”Marketing & Distribution”
”MIFEEL”
”SOFIA MYFTARI”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BLEDI BILALI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2,899,400
  Data e shpalljes se fituesit 07-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ”Marketing & Distribution”, për këto arsye:
  - Për produktin nr 1, mostra është kërkuar Dosje me lastik, 6cm, dy lastike, kapak plastic, ndërkohe OE ka paraqitur , dosje me 1 lastik.
  2. ”MIFEEL”, për këto arsye:
  - Nuk është paraqitur në daten dhe orën e hapjes së tenderit për te paraqitur mostrat e kërkuara nga AK
  3. ”SOFIA MYFTARI”, për këto arsye:
  - Nuk është paraqitur në daten dhe orën e hapjes së tenderit për te paraqitur mostrat e kërkuara nga AK
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLEDI BILALI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLEDI BILALI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLEDI BILALI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLEDI BILALI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data