Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3338 29,886 157,862,882,575 22,528 128,270,203,779 112,724,723,978

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksioni i rruges Hamdi Cullhaj 859,726 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 753,500.00
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje materiale kancelari dhe tonera per Bashkine Kurbin 2,391,625 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 2,117,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje karburati per nevojat e Agjencise se Mbrojtjes se Konsumatorit 1,999,667 Njoftuar Fituesi A&T sha & 2A2F-L OIL 1,999,667.00
Qeverisja Vendore Vlorė Mirembajtje sistem faturimi dhe shtim te sherbimeve, per vitin 2020 1,880,000 Njoftuar Fituesi KREATX 1,850,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje paisje kompjuterike dhe aparate 1,666,000 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 744,900.00
Qeverisja Vendore Belsh Sherbimi i pastrimit te qytetit te Belshit per 5 vite. 45,634,138 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Rehabilitim i puseve ekzistues dhe ndertimi i ri i linjes se transmetimit dhe shperndarjes se Ujesjellesit Fushe Kruje 490,724,575 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Dropull Ujesjellesi nga burimi i Manxifes&Rikonstruksion I ujesjellesit te fshatrave Selo,Llovine,Krioner&Sotire,FazaII 330,565,915 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Hartim projektesh 8,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje kimikate dhe reagnte 5,378,035 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Ushqimesh per nevojat e shtepise se foshnjes Durres 2,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Blerje soba per ngrohje me dru zjarri 4,166,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Skrapar Mbikqyrje punimesh pėr objektin ”Rehabilitim i Ujėsjellėsit tė Qytetit tė Ēorovodės dhe fshatrave Ēerenisht dhe Sharovė” 4,331,045 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Belsh Mbikqyrje projekti Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjetin shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit,FAZA II . 3,228,281 Njoftuar Fituesi MCE & XH & MILER 2,898,666.00
Qeverisja Vendore Kavajė Blerje materiale per prodhim pllaka varri 1,149,950 Njoftuar Fituesi SINAMETA 1,129,500.00
Qeverisja Vendore Memaliaj Sherbimi i pastrimit per Qytetin Memaliaj dhe Njesite Administrative 4,175,559 Lidhur Kontrata Shza Kalemi SHPK 4,171,636.00
Qeverisja Vendore Pogradec Blerje materiale hidraulike dhe tubo per nevojat e Shoqerise 1,799,660 Njoftuar Fituesi A.M.U SHPK 1,759,810.00
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje Karburanti viti 2020 29,147,305 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet:Rikonstruksion/rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A- Rikonstruksion rruge qytet, Lagjja nr. 5, (Faza II-te) 1,093,447 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Blerje ushqime per kopshtet dhe ēerdhen 6,300,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kukės Blerje Nafte 2,512,620 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pėrmet Loti i I Blerje nafte (diezel) deri ne 10 ppm per nevoja te Bashkise Permet dhe institucioneve te varesise. 10,631,835 Lidhur Kontrata Shpresa-Al SHPK Marzhi i fitimit 30 %
Qeverisja Vendore Pėrmet Loti i II Blerje benzine pa plumb per nevoja te Bashkise Permet dhe institucioneve te varesise 9,125 Lidhur Kontrata Shpresa-Al SHPK Marzhi i fitimit 30 %
Qeverisja Vendore Durrės Blerje materiale hidraulike 164,975,892 Njoftuar Fituesi POWER INDUSTRIES 154,673,739.00
Qeverisja Vendore Divjakė Blerje karburanti per nevojat e Bashkise Divjake 21,425,424 Njoftuar Fituesi PETROL 06 SHPK Marzhi I fitimit 5.9 %
Qeverisja Vendore Roskovec Loti 3 - ”Blerje karburanti pėr mjetet e Sektorit tė MZSH-sė dhe Arsimit" 1,910,860 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Roskovec Loti 2 - “Karburant, vaj dhe graso pėr mjetet e Bordit tė Kullimit” 4,582,400 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Roskovec Loti 1 - “Karburant pėr mjetet e Bashkisė" 2,666,592 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Rikonstruksion/ rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A - Sistemim asfaltim rruge ne Nj.A Postribe" 366,679 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Hartimi I Planit te Detajuar Vendor te Njesise Strukturore TR/169 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data