Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3036 25,595 133,347,051,972 18,960 108,747,530,791 95,751,645,366

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Korēė Skemat ujijtese 17,238,211 Njoftuar Fituesi Alb Korēa 2002 SHPK 9,813,689.00
Qeverisja Vendore Belsh Rikonstruksioni i Rruges "Perroi i Zi" & "Shkendi", Bashkia Belsh 13,059,517 Njoftuar Fituesi FRANKO CONSTRUCTION 10,985,185.00
Qeverisja Vendore Lezhė SISTEMIM, ASFALTIM I RRUGES AZEM HAJDARI. 30,635,990 Njoftuar Fituesi ALMO KONSTRUKSION 26,819,200.00
Qeverisja Vendore Librazhd Shtese anesore 3 kate dhe ndertim palestre per shkollen 9- vjecare Vilson Blloshmi, Librazhd 69,067,893 Njoftuar Fituesi Ergi SHPK 67,177,826.00
Qeverisja Vendore Tropojė Rikonstruksion rruga auto Lekbibaj – Curraj Eper. 6,666,667 Njoftuar Fituesi Halili 1 SHPK 6,624,188.00
Qeverisja Vendore Fier Sherbim Riparim Elektromotore dhe Transformatore 1,400,000 Njoftuar Fituesi Remonti Elektrik 1,240,000.00
Qeverisja Vendore Berat Loti 3 Mbikqyrje, Ujesjellesi fshati Mbreshtan,njesia administrative Sinj 567,001 Njoftuar Fituesi 523,386.00
Qeverisja Vendore Maliq Blerje materiale per sherbimin e eskavatoreve 1,022,851 Rishpallje me Njoftim Fituesi POWER INDUSTRIES 34,050 leke per njesi.
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Rikonstruksion sheshi lagjia "18 Tetori" Ura Vajgurore 30,574,691 Njoftuar Fituesi Ergi SHPK & Inerti SHPK 29,998,925.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim , asfaltim i bllokut ne lagjen Beslidhja tek DTT 14,945,239 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 11,804,840.00
Qeverisja Vendore Korēė Kuote ushqimore shkolla Naim Frsheri 2,185,633 Rishpallje me Njoftim Fituesi Ziso Marko 315 leke per njesi.
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim per rimbushje dhe kolaudim per pajisjet kunder zjarrit 8,322,450 Njoftuar Fituesi VICTORIA - AL 8,322,200.00
Qeverisja Vendore Lezhė Kryerja e sherbimit te riparimit te makinerise se rende,mjeteve te agjencise se sherbimit pyjor, automjeteve zjarrfikse, mjeteve te transportit dhe automjeteve te bashkise Lezhe 7,361,480 Njoftuar Fituesi Entoni Prenga 7,162,310.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bluza, jeleke verore dhe kapele me logo 984,500 Njoftuar Fituesi BLERINA KAPEDANI   983,000.00
Qeverisja Vendore Mirditė Mbikqyerje e punimeve per objektin Rehabilitim i skemes ujitese te ujembledhesit Malaj-2(Faza 3)" Mirdite. 975,873 Njoftuar Fituesi ANGERBA & ERALD-G SHPK 932,616.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim vendosje me kamera sigurie te institucioneve arsimore 2,652,133 Njoftuar Fituesi REAL COM SHPK 1,790,200.00
Qeverisja Vendore Klos Blerje tubash per ujesjellesat e fshatrave 1,083,333 Njoftuar Fituesi Ilir Dedolli 977,750.00
Qeverisja Vendore Shijak Hapsire rekreative, park i qytetit Shijak 45,387,152 Rishpallje me Njoftim Fituesi Spektri SHPK 33,472,081
Qeverisja Vendore Selenicė Blerje materiale hidraulike 2,000,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi ALEN - CO 1,680,225
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Nente Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim - Asfaltim i Rruges se Varrezave te Fshatit Mali –Hebaj" 199,634 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 166,168
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Rikonstruksion i godines se Qendres "Besa" Barbullush 2,033,035 Njoftuar Fituesi MANDI 1 SHPK 1,810,080
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion rruga Kont Urani 4,159,000 Njoftuar Fituesi K.M.K 2,719,365
Qeverisja Vendore Pogradec Blerje cimento 832,590 Njoftuar Fituesi JOKLEN&CO 823,020
Qeverisja Vendore Pogradec Ujesjellesi Rrodokal - Golik 4,845,331 Njoftuar Fituesi KUARCI BLACE SHPK 4,519,044
Qeverisja Vendore Cėrrik Blerje materiale (binder,bitum) per shtrim rrugesh ne Bashkine Cerrik 8,000,000 Njoftuar Fituesi VARAKU.E SHPK 7,797,075
Qeverisja Vendore Klos Sherbime ne rruget e Bashkise Klos 6,610,099 Njoftuar Fituesi RADIKA SHPK 5,706,745
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje paisje teknike dhe vegla pune per drejtorine e sherbimeve publike 2,197,500 Njoftuar Fituesi FREDI ELECTRONIC 1,864,500
Qeverisja Vendore Berat Blerje Librash Artistike te autoreve Klasike e Nobeliste, etj. 2,365,980 Njoftuar Fituesi Inpress 2,364,000.00
Qeverisja Vendore Delvinė Sistemim i sheshit prane Manastirit te Kamenos, Kakodhiq 1,250,000 Njoftuar Fituesi EREDA SHPK 1,226,700
Qeverisja Vendore Tiranė BLERJE KARBURANT NAFTE DIESEL 10 PPM 1,759,868 Njoftuar Fituesi A&T 7.89

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data