Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3101 26,154 136,630,596,066 19,574 118,063,771,813 103,824,391,241

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Libohovė Rehabilitim i skemes ujitese te Bulos si dhe kanalit kullues K-1-76 Fushe Nepravishte 30,916,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Rikonstruksion i Godines se Bashkise Patos. 23,139,194 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Transport dhe ngarkim zhavorri nga kariera(Aranitas) ne parcelat e Njesise Administrative Zharrez etj 1,326,020 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion i Kanalit Ujites Vija e Mullirit Gjorice 35,666,940 Njoftuar Fituesi 34,580,000.00
Qeverisja Vendore Fier Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare ’Pinellopi Pirro’ 34,828,213 Njoftuar Fituesi Kola Invest SHPK 26,797,903.00
Qeverisja Vendore Pėrmet Blerje tuba dhe materiale te ndryshme per Bordin e Kullimit 1,332,173 Njoftuar Fituesi POĒI-2004 901,250.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Shtatembedhjete “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion i rrugės Oblike – Velinaj – Alimetaj, Loti 3” 278,439 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 235,239.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Gjashtembedhjete: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruga Brioti 324,641 Njoftuar Fituesi PALMA CONSTRUCION SHPK 274,939.00
Qeverisja Vendore Tiranė “Uniforma dhe veshje tė tjera speciale pėr Policinė Bashkisė pėr vitin 2019”. 13,455,000 Njoftuar Fituesi Vojsava Zenelaj 12,443,400.00
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale per mirembajtjen e moduleve te lodrave 4,987,287 Njoftuar Fituesi START CO SHPK 4,967,550.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mirembajtje e thelle ne palestra ne objekte arsimore 31,153,713 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim mirembajtje per automjetet e transportit 3,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Roskovec Ndertim i dy shatervaneve 1,697,602 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Rikonstruksion i kanalit ujites, lagjia Fushaxhi. 3,429,985 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rikonstruksioni I Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit te Brendshem te Ujesjellesit ne bashkine Rrozhine Loti III 206,398,765 Njoftuar Fituesi HASTOCI SHPK 205,371,693.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime per mirembajtjen e rrugeve, vepra ujore, rrjet hidraulik, elektrik, telefonik, ngrohje, et 5,833,054 Njoftuar Fituesi HASTOCI SHPK 5,355,356.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sistemim asfaltim dhe kthimi ne gjendjen fillestare te segmenteve rrugore pas nderhyrjes ne rrjetin e Ujesjellesit dhe Kanalizimeve ne qytetin e Tiranes per vitin 2019 24,998,217 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bileta avioni Tirane-Stokholm, Suedi, Stokholm, Suedi -Tirane per UKT sh.a Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i Sheshit te parkimit te Selman Stermasi 15,242,949 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Shėrbime pėr riparime dhe mirmbajtje te godinave administrative 1,759,921 Njoftuar Fituesi KONSTRUKSION 04 SHPK 1,439,030.00
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 1,195,333 Njoftuar Fituesi IT Gjergji Kompjuter 997,100.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje pajisje per zyrat per Bashkine e Tiranes, per vitin 2019. 7,565,713 Njoftuar Fituesi E M K O SHPK 6,975,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje karburant lende djegese nafte 1,916,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Mirembajtje e kanalit ujites VL-U 10 11,458,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Shpenzim mirmbajtje riparime 5,691,386 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Shpenzime per prerje dhe transport dru zjarri 13,510,883 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kukės Reabilitimi i Kanalit Ujites Bushat, Nj.A, Bicaj 13,345,980 Njoftuar Fituesi BE-IS SHPK 11,949,027.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksioni rrugės Rragam – Sheldi, (Loti 2) 16,716,140 Njoftuar Fituesi SMO VATAKSI SHPK&SMO UNION SHPK 14,503,719.00
Qeverisja Vendore Shijak Rifreskim i lyerjeve nė objeket arsimore tė bashkisė Shijak 3,328,222 Njoftuar Fituesi DOKSANI G SHPK - CARA SHPK 1,686,720.00
Qeverisja Vendore Kavajė RIKUALIFIKIM I RRUGICAVE TE QYTETIT KAVAJE 16,420,000 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU.B 13,595,820.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data