Open Procurement Albania

Blerje Tonera

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje Tonera
Nr. Reference REF-29971-07-10-2019
Vlera / Fondi Limit 14 519 082,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 05-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues READ 2000
INFOSOFT
IT GJERGJI COMPUTER
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 624,791.54 leke per njesi.
  Data e shpalljes sė fituesit 09/02/2019 00:00:00
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės • Pėr autoritetin kontraktor, Ministria pėr Evropėn dhe Punėt e Jashtme, brenda 30 ditėve nga dita e lidhjes sė kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  • Pėr autoritetin kontraktor, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, brenda 10 ditėve nga dita e lidhjes sė kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:
  1. Arsyet e s’kualifikimit tė “READ 2000” SHPK:
  • Ofertuesi nuk ka paraqitur asnjė prej dokumenteve tė kėrkuara nė DT. Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  2. Arsyet e s’kualifikimit tė “IT GJERGJI COMPUTER” SHPK:
  • Ofertuesi nuk paraqiti dokumentacion provues pėr elementet e veēanta tė ofertės ekonomike anomalisht tė ulėt sipas nenit 56 tė LPP-sė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-29971-07-10-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data