Open Procurement Albania

Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Ministrine e Turizmit dhe Mjedisit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Ministria e Turizmit dhe Mjedisit
Objekti i Tenderit Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Ministrine e Turizmit dhe Mjedisit
Nr. Reference REF-39056-10-11-2019
Vlera / Fondi Limit 940 083,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 14-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 24-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues ARDENO
BOLT
ERZENI/SH
M. LEZHA
RO –AL
SHAGA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERZENI/SH
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 22,900 leke per njesi.
  Data e shpalljes se fituesit 11-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-39056-10-11-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data