Open Procurement Albania

Supervizion Punimesh Ndërtim rruga Kardhiq – Delvinë Loti 8 ( Sinjalistikë dhe Siguri rrugore nga Loti1 deri në Lotin 6)

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion Punimesh Ndërtim rruga Kardhiq – Delvinë Loti 8 ( Sinjalistikë dhe Siguri rrugore nga Loti1 deri në Lotin 6)
Nr. Reference REF-12245-11-19-2021
Vlera / Fondi Limit 2 458 309,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 03-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. A & E ENGINEERING sh.p.k
2. ARENA MK
3. S&L STUDIO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “S&L Studio” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 458 309,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-02-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2949970
  Data e lidhjes se kontrates 16-03-2022
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime 1. A & E ENGINEERING sh.p.k - Vlera: 2,400,000 lekë pa TVSH, pikët e marra: 0
  2. ARENA MK Vlera: 2,300,000 lekë pa TVSH, pikët e marra: 0
  3. S&L STUDIO Vlera: 2,458,309 lekë pa TVSH, pikët e marra: 235
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 43 datë 4 Prill 2022
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data