Open Procurement Albania

Plotësimi i punimeve në rrugët dytësore By Pass Plepa - Kavajë - Rrogozhinë në krahun e majtë

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Plotësimi i punimeve në rrugët dytësore By Pass Plepa - Kavajë - Rrogozhinë në krahun e majtë
Nr. Reference REF-00529-04-08-2024
Vlera / Fondi Limit 57 953 533,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 25-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues 1. “RSM COMPANY”
2. BOE “L.T.E CONSTRUCTION & INFINIT”
3. “ASI-2A CO”
4. “KTHELLA”
5. “ERAL CONSTRUCTION COMPANY”
6. “Rroku GUEST”
7. “BIBA-X”
8. “A.L-ASFALT” SHPK
9. BOE “MF INVEST GROUP” & “MANE/S” & “C.E.C GROUP”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “RSM Company”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 41 150 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 30-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 9 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. BOE “MF INVEST GROUP” & “MANE/S” & “C.E.C GROUP”, per arsye:
  -Nuk ka plotësuar Kriteret e Veçanta të Kualifikimit sipas pikës 2.3.4, pasi nuk disponon stafin e nevojshëm për realizimin e kësaj kontrate
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Operatori ekonomik BOE “MF INVEST GROUP” & “MANE/S” & “C.E.C GROUP”, nuk ka paraqitur oferte ekonomike
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data