Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Rikonstruksion i rrugës së vjetër Kombinat - Ndroq - Plepa, Loti 1

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Rikonstruksion i rrugës së vjetër Kombinat - Ndroq - Plepa, Loti 1
Nr. Reference REF-00806-04-09-2024
Vlera / Fondi Limit 6 342 990,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 11-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 18
Operatore Konkurues 1. “ZENIT&CO” SHPK
2. BOE “G & L CONSTRUCTION” SHPK & “MAGNA CHARTA” SHPK
3. “S &L STUDIO” SHPK
4. “TAULANT” SHPK
5. “HYDROWATER-ALBANIA” SHPK
6. BOE “NET-GROUP” SHPK & “UNITEC-STUDIO” SHPK
7. BOE “P.C.S.COMPANY” SHPK & “STUDIO-REBUS” SHPK
8. BOE “HTS COMPANY” SHPK & “ARENA MK” SHPK
9. BOE “Engineering Consulting Group” SHPK & “A V E CONSULTING ” SHPK
10. INSTITUTI I KONSULENCES NE NDERTIM “IKN”
11. “M.A.K Studio” SHPK
12. BOE “MCE” SHPK & “STATENG” SHPK
13. BOE “HYDRO-ENG CONSULTING ” SHPK & “INVICTUS” SHPK
14. “G B Civil Engineering” SHPK
15. “A & E ENGINEERING” sh.p.k
16. “INFRATECH” SHPK
17. “C.E.C GROUP” SHPK
18. “NOVATECH STUDIO” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYDROWATER-ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 700 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “ZENIT&CO” SHPK, per arsye:
  -Ka paraqitur oferte ekonomike anomalisht te ulet.

  2. BOE “G & L CONSTRUCTION” SHPK + “MAGNA CHARTA” SHPK, per arsye:
  -Ka paraqitur oferte ekonomike anomalisht te ulet.

  3. “S &L STUDIO” SHPK, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshëm mbikëqyrës

  4. “TAULANT” SHPK, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshëm mbikëqyrës

  5. BOE“NET-GROUP” SHPK & “UNITEC-STUDIO” SHPK, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur dokumentacionin e plote

  6. “Engineering Consulting Group” SHPK & “A V E CONSULTING ” SHPK, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshëm mbikëqyrës

  7. “M.A.K Studio” SHPK, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshëm mbikëqyrës

  8. BOE “MCE” SHPK & “STATENG” SHPK, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshëm mbikëqyrës

  9. “HYDRO-ENG CONSULTING ” SHPK & “INVICTUS” SHPK, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur dokumentacion të plotë dhe të saktë

  10. “G.B Civil Enginering” sh.p.k, per arsye:
  11. BOE “P.C.S.COMPANY” SHPK + “STUDIO-REBUS” SHPK, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur pune te ngjashme
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data