Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Zgjerimi i rrugës Elbasan - Qafë Thanë (Faza VIII)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Zgjerimi i rrugës Elbasan - Qafë Thanë (Faza VIII)
Nr. Reference REF-00809-04-09-2024
Vlera / Fondi Limit 21 398 098,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 11-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 21
Operatore Konkurues 1. BOE “ZETAKONSULT” SHPK & ZENIT&CO” SHPK
2. BOE “SPHAERA” SHPK & “MAGNA CHARTA” SHPK
3. “S &L STUDIO” SHPK
4. “TAULANT” SHPK
5. “TOWER” SHPK
6. BOE “NET-GROUP” SHPK & “UNITEC-STUDIO” SHPK
7. BOE “HTS COMPANY” SHPK & “ARENA MK” SHPK
8. BOE “Engineering Consulting Group” SHPK & “A V E CONSULTING” SHPK
9. “InfraKonsult” SHPK
10. BOE “MCE” SHPK & “STATENG” SHPK
11. BOE “HYDRO-ENG CONSULTING ” SHPK & “INVICTUS” SHPK & “ANGERBA”
12. “G B Civil Engineering” SHPK
13. “A & E ENGINEERING” sh.p.k
14. “INFRATECH” SHPK
15. “C.E.C GROUP” SHPK
16. BOE “NOVATECH STUDIO” SHPK & “PROJECT DALUZ 2019” SHPK
17. BOE “CIVIL CONS” SHPK
18. BOE “TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING” SHPK & “ARABEL - STUDIO”
19. “ERALD-G” SHPK
20. BOE “SEED CONSULTING” SHPK & “DERBI-E” SHPK
21. BOE “P.C.S.COMPANY” SHPK & “STUDIO-REBUS” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.E.C GROUP SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 19 920 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “A & E ENGINEERING”sh.p.k, per arsye:
  -Ka ofertuar nen vleren minimlae te lejuar.

  2. BOE “NOVATECH STUDIO” SHPK &“PROJECT DALUZ 2019” sh.p.k,per arsye:
  -Ka ofertuar nen vleren minimlae te lejuar.

  3. BOE “HTS COMPANY” SHPK & “ARENA MK” sh.p.k, per arsye:
  -Ka ofertuar nen vleren minimlae te lejuar.

  4. BOE “NET-GROUP” SHPK & “UNITEC-STUDIO” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  5. “TAULANT” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshem mbikqyres

  6. BOE “SEED CONSULTING” SHPK & “DERBI-E” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paarqitur deshmi per pune te ngjashme

  7. BOE“Engineering Consulting Group” SHPK & “A V E CONSULTING” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme
  -Nuk disponon stafin e nevojshem mbikqyres

  8. BOE “SPHAERA” SHPK & “MAGNA CHARTA” sh.p.k , per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  9. “S & L Studio” sh.p.k , per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme
  -Nuk disponon stafin e nevojshem mbikqyres

  10. “G B Civil Engineering” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshem mbikqyres

  11. “Zeta & Zenit” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  12. “MCE &Stateng”, per arsye:
  -Nuk ka plotësuar Kriteret e Veçanta të Kualifikimit sipas pikës 2.3.4.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data