Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Zgjerimi i rrugës Elbasan - Qafë Thanë (Faza VII)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Zgjerimi i rrugës Elbasan - Qafë Thanë (Faza VII)
Nr. Reference REF-00803-04-09-2024
Vlera / Fondi Limit 21 184 420,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 11-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 22
Operatore Konkurues 1. “A & E ENGINEERING sh.p.k”
2. BOE “NOVATECH STUDIO” & “PROJECT DALUZ 2019”
3. BOE “NET-GROUP” & “UNITEC-STUDIO”
4. BOE “P.C.S.COMPANY” & “STUDIO-REBUS”
5. "TAULANT" SHPK
6. “ERALD-G”
7. “ZENIT&CO”
8. BOE “SEED CONSULTING” & “DERBI-E”
9. BOE “Engineering Consulting Group” & “A V E CONSULTING”
10. BOE “TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING” & “ARABEL – STUDIO ARABEL – STUDIO”
11. BOE “INVICTUS” & “ANGERBA” & “HYDRO-ENG CONSULTING”
12. BOE “MCE” & “STATENG”
13. BOE “SPHAERA” & “MAGNA CHARTA”
14. “M.A.K Studio”
15. “CIVIL CONS”
16. “C.E.C GROUP”
17. “InfraKonsult”
18. “G B Civil Engineering”
19. “S &L STUDIO”
20. “INFRATECH” SHPK
21. “TOWER”
22. BOE “ARENA MK” & “HTS COMPANY”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING” - “ARABEL – STUDIO ARABEL – STUDIO”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 19 383 744,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “A&E Engineering”sh.p.k, per arsye:
  -Ka ofertuar nen vlerën minimale të lejuar

  2. “M.A.K STUDIO” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshem

  3. BOE “Net Group & Unitec Studio” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  4. BOE “MCE & STATENG” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  5. BOE “ARENA MK & HTS COMPANY” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  6. “G B CIVIL ENGINEERING’’ sh.p.k, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshem

  7. “TAULANT’’ sh.p.k, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshem

  8. BOE “AVE CONSULTING & ENGINEERING CONSULTING GROUP” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  9. “S & L STUDIO” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme
  -Nuk disponon stafin e nevojshem

  10. BOE “SPHERA & MAGNA CHARTA” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  11. BOE “SEED CONSULTING & DERBIE E” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  12. BOE “NOVATECH STUDIO & PROJECT DALUZ 2019” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pune te ngjashme

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data