Open Procurement Albania

“Supervizion punimesh Rehabilitimi i shesheve dhe zonave kryesore në afërsi të pikave doganore shqiptare”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Supervizion punimesh Rehabilitimi i shesheve dhe zonave kryesore në afërsi të pikave doganore shqiptare”
Nr. Reference REF-02705-04-25-2024
Vlera / Fondi Limit 2 322 977,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 13-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues 1. “MIKI CONSULTING” SHPK
2. “PROJECT DALUZ 2019” SHPK
3. “S &L STUDIO” SHPK
4. “TAULANT” SHPK
5. “G & L CONSTRUCTION” SHPK
6. “NET-GROUP” SHPK
7. “M.A.K Studio” SHPK
8. “Engineering Consulting Group” SHPK
9. BOE “INFRATECH” SHPK & “ATELIER 4” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “S&L Studio” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 131 170,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 9 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “NET-GROUP, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshëm mbikëqyrës

  2. “TAULANT”sh.p.k, per arsye:
  -Ka ofertuar nen vlerën minimale të lejuar

  3. “M.A.K STUDIO”, per arsye:
  -Nuk disponon stafin e nevojshëm mbikëqyrës
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Shtojce
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data