Open Procurement Albania

Blerje tonera pėr Agjencinė Kombėtare tė Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Agjencia Kombetare e Barnave dhe Paisjeve Mjekesore (AKBPM)
Objekti i Tenderit Blerje tonera pėr Agjencinė Kombėtare tė Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore
Nr. Reference REF-19026-04-19-2019
Vlera / Fondi Limit 5 743 747,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 03-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues INFOSOFT
IT GJERGJI COMPUTER
ALBMEDIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IT Gjergji Kompjuter
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 174,167.1 leke (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi) pa tvsh.
  Data e shpalljes sė fituesit 03-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Brenda 10 ditėve nga dita e lidhjes sė kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 24 muaj.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. “ALBAMEDIA” SHPK:
  Ofertuesi nuk ka paraqitur asnjė prej dokumenteve tė kėrkuara nė DT. 2. “INFOSOFT” SHPK:
  Ofertuesi nuk paraqiti dokumentacion provues pėr elementet e veēanta tė ofertės ekonomike anomalisht tė ulėt sipas nenit 56 tė LPP-sė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-19026-04-19-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data