Open Procurement Albania

Ndėrtimi i Stacionit tė Pompimit, tubacionit kryesor dhe rrjetit shpėrndarės tė ujėsjellėsit tė Grabianit.

Qarkun Vlore
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Ndėrtimi i Stacionit tė Pompimit, tubacionit kryesor dhe rrjetit shpėrndarės tė ujėsjellėsit tė Grabianit.

Fondi limit: 160,512,641 (njėqind e gjashtėdhjetė milion e pesėqind e dymbėdhjetė mijė e gjashtėqind e dyzet e njė) lekė pa tvsh. Fondi i akorduar pėr vitin 2019 ėshtė 31,759,000 lekė pa tvsh. Pjesa e mbetur ėshtė parashikuar pėr vitin 2020.
Nr. Reference REF-14226-03-19-2019
Kodi CPV
45247130-0 - Punime ndėrtimi pėr ujėsjellės,
Vlera / Fondi Limit 160,512,641
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-03-2019
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 20-03-2019
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 19-04-2019
Sektori Infrastrukturė Ujėsjellės Kanalizime
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 18 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Specifikime Teknike
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Relacion Konstruktiv
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Grafik Punimesh

PLANIMETRIA

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data