Open Procurement Albania

“Blerje orendi dhe paisje per mobilim zyrash për Agjencinë e Inteligjencës dhe Sigurisë së Mbrojtjes”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia e Inteligjencës dhe Sigurisë së Mbrojtjes
Objekti i Tenderit “Blerje orendi dhe paisje per mobilim zyrash për Agjencinë e Inteligjencës dhe Sigurisë së Mbrojtjes”
Nr. Reference REF-33355-06-20-2022
Vlera / Fondi Limit 7 590 519,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 01-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “A&A SECURITY SURVEY” SH.P.K
2. “BOLT” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BOLT SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 377 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “A&A SECURITY SURVEY” SH.P.K, për këto arsye:
  - nuk plotëson kriterin e përcaktuar në pikën 1/b, të Kritereve të Veçanta të Kualifikimit, pasi nuk ka paraqitur sigurimin e ofertes sipas shtojces 3 te DST. Ne SPE, Ofertuesi ka paraqitur Formularin e sigurimit te kontrates, dhe dhe jo formularin e sigurimit te ofertes.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOLT SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOLT SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOLT SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOLT SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-33355-06-20-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data