Open Procurement Albania

Loti II. “Mishi dhe nënproduktet e tij ”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Loti II. “Mishi dhe nënproduktet e tij ”
Nr. Reference REF-60779-02-28-2023
Vlera / Fondi Limit 11 167 081,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 01-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.“4 S” SH.P.K
2.“M.C.CATERING” SHPK
3.“NELSA” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 480 850,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Me afat të marrëveshjes kuadër 2 (dy) vite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-60779-02-28-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data