Open Procurement Albania

Sigurimi i shëndetit për punonjësit e FSHZH-së

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Qarkun
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Sigurimi i shëndetit për punonjësit e FSHZH-së
Nr. Reference REF-11691-11-16-2021
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 5,821,334
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-11-2021
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte 01-12-2021
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte 01-12-2021
Sektori
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” Sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” Sh.a -
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 688,600
  Data e shpalljes se fituesit 12-01-2022
  Data e lidhjes se kontrates
  Vlera e Kontrates me TVSH
  Kohezgjatja e Kontrates
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” Sh.a viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” Sh.a viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” Sh.a viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” Sh.a viti 2019-2020

  Publikimi ne Buletin Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes KuaderREF-11691-11-16-2021
  Njoftim per Shpallje Tenderi
  Specifikime Teknike
  Njoftim per Shpallje Fituesi
  Njoftim per Lidhje Kontrate

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data