Open Procurement Albania

Nderhyrje ne zona sportive dhe lodra per femije “Dua te luaj” (rajoni 1 dhe 2)

Qarkun Durres - Lezhe
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Nderhyrje ne zona sportive dhe lodra per femije “Dua te luaj” (rajoni 1 dhe 2 - Parku Durres, Parku Lezhe , Parku Thumane dhe Parku Fushe Kruje)
Nr. Reference REF-34542-06-27-2022
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 375,000,000
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Kufizuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-06-2022
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte 28-06-2022
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte 18-07-2022
Sektori Zhvillim Komuniteti
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. BOE “BE - IS” sh.p.k & “ERGI” shpk
2. “FUSHA” sh.p.k
3.BOE “ED KONSTRUKSION” shpk & “VIANTE Konstruksion” shpk & “GLAVENICA” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Be-Is” sh.p.k - Ergi” sh.p.k -
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 372,165,591
  Data e shpalljes se fituesit 14-09-2022
  Data e lidhjes se kontrates
  Vlera e Kontrates me TVSH
  Kohezgjatja e Kontrates 18 muaj
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  -BOE “ED KONSTRUKSION” shpk & “VIANTE Konstruksion” shpk & “GLAVENICA” shpk , per arsye:
  -vlera e ofertës se paraqitur eshte mbi fondin limit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
  Publikimi ne Buletin
  Njoftim per Shpallje Tenderi
  Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
  Preventiv
  Njoftim per Shpallje Fituesi
  Njoftim per Lidhje Kontrate
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data