Open Procurement Albania

Supervizion Punimesh Ndërtim rruga Kardhiq- Delvinë Loti 8 (Sistemimi dhe Rivitalizim i Skarpateve)

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion Punimesh Ndërtim rruga Kardhiq- Delvinë Loti 8 (Sistemimi dhe Rivitalizim i Skarpateve)
Nr. Reference REF-21885-03-11-2022
Vlera / Fondi Limit 8 875 881,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-03-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-03-2022
Data e mbajtjes se tenderit 28-03-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. "DRICONS"
2. INFRATECH
3. TOWER
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "DRICONS"
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 596 703,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 10316043
  Data e lidhjes se kontrates 06-06-2022
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skulifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  "TOWER” per arsye:
  Oferta Ekonomike e paraqitur, është anomalisht e ulët
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Operatorët ekonomikë të kualifikuar në përfundim të fazës së parë jane:
  1. CIVIL CONS
  2. "DRICONS"
  3. INFRA – PLAN
  4. INFRATECH
  5. TOWER
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 76 datë 13 Qershor 2022
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data