Open Procurement Albania

“Supervizion punimesh Përmirësim i sinjalistikës horizontale, vertikale dhe pajisjeve rrugore në akset e Rajonit Qëndror, Loti 2 (2023)”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Supervizion punimesh Përmirësim i sinjalistikës horizontale, vertikale dhe pajisjeve rrugore në akset e Rajonit Qëndror, Loti 2 (2023)”
Nr. Reference REF-68030-05-02-2023
Vlera / Fondi Limit 1 626 455,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 15-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “A V E CONSULTING”
2. “INFRATECH”
3. “SPHAERA”
4. “NOVATECH STUDIO”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NOVATECH STUDIO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 426 742,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-07-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1712090
  Data e lidhjes se kontrates 19-07-2023
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. AVE CONSULTING sh.p.k,per arsye:
  -Ka deklartuar staf qe eshte i angazhuar ne nje objekt tjeter i shpalluar fitues ne nje procedure tjeter me AK

  2. INFRATECH sh.p.k, per arsye:
  -Ka deklartuar staf qe eshte i angazhuar ne nje objekt tjeter i shpalluar fitues ne nje procedure tjeter me AK

  3. SPHAERA sh.p.k, per arsye:
  -Ka deklartuar staf qe eshte i angazhuar ne nje objekt tjeter i shpalluar fitues ne nje procedure tjeter me AK
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NOVATECH STUDIO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NOVATECH STUDIO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NOVATECH STUDIO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NOVATECH STUDIO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 66 datë 31 Korrik 2023
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data