Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 45 198 5,895,063,066 108 2,665,630,639 2,584,163,670

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i mirėmbajtjes ndėrtesash Ministria e Bujqėsisė dhe Zhvillimit Rural. 4,992,110 Njoftuar Fituesi DAJTI PARK 2007 3,523,800.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i mirėmbajtje pėr Ministrinė e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale 1,836,722 Njoftuar Fituesi DAJTI PARK 2007 1,279,090.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i mirėmbajtje pėr Ministrinė e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale 1,816,722 Njoftuar Fituesi DAJTI PARK 2007 1,279,090.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Lezhė 1,250,000 Njoftuar Fituesi Delia Impex SHPK 925,762.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim mirėmbajtje pėr Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 5,498,377 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 3,211,650.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim mirėmbajtje pėr Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 5,498,177 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 3,211,650.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: "Shėrbim gjelbėrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės". 7,159,944 Njoftuar Fituesi KAJMAKU 6,103,944.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės 1,837,026 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 1,470,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV “Blerje dokumentacioni, shtypshkrime tė ndryshme (kuti, dosje, formularė etj) dhe botimin e revistės Arkivore pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Arkivave” 3,458,334 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 2,679,295.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI “Shtypja e Fletores Zyrtare dhe kapakėve tė botimeve tek tė tjerėt ” 2,290,989 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 1,733,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tonerash 1,599,756 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK 105,579,917.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. Blerje pajisje laboratorike pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Metrologjisė. 1,121,055 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje kėpucė pėr uniformėn e Policisė sė Shtetit” pėr vitet 2018, 2019, 2020. 290,155,500 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje uniforma pėr Policinė e Shtetit dhe aksesorė qė e plotėsojnė” 908,973,900 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. “Blerje kite laboratorike pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut”. 4,535,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3,788,660 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i lyerjeve pėr Spitalin Rajonal Fier, pėr godinėn e poliklinikės Fier dhe godinėn e pediatrisė 2,684,526 Njoftuar Fituesi MODESTE 2,117,840.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara LOTI III Blerje vajra dhe lubrifikant. 31,382,268 Njoftuar Fituesi TOP-OIL 21,765,350.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i lyerjeve pėr Spitalin Rajonal Fier, pėr godinėn e poliklinikės Fier dhe godinėn e pediatrisė 2,684,526 Njoftuar Fituesi MODESTE 2,117,840.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti 5 Ministria e Bujqėsisė dhe Zhvillimit Rural 4,992,110 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 5,450,124.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3,788,660 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti 8 Drejtoria e Pėrgjithshme e Rezervave Materiale te Shtetit(Ministria e Mbrojtjes). 1,250,000 Njoftuar Fituesi DAJTI PARK 2007 899,110.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti 9 Ministrinė e Turizmit dhe Mjedisit. 8,024,971 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV: "Shėrbim pastrimi pėr Shkollėn e Administratės Publike 1,264,053 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 934075.50
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. “Sigurim tė detyrueshėm tė mjeteve motorrike TPL” Lidhur Kontrata  Atlantik - Shoqeri Sigurimesh
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Sigurim kasko tė mjeteve motorike” Lidhur Kontrata  Atlantik - Shoqeri Sigurimesh 5,600,013.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I "Shėrbim pastrimi pėr Departamentin e Administratės Publike 674,064 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 539.03
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I “Blerje dokumentacioni shkollor (regjistra, amza, dėftesa, certefikata, pulla me helogram) pėr Ministrinė e Arsimit, Sportit dhe Rinisė” 7,933,459 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 6,769,998.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: "Shėrbim gjelbėrimi pėr QSUT”. 5,080,585 Lidhur Kontrata KAJMAKU 4,700,156.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III: "Shėrbim pastrimi pėr QSUT 4,339,383 Lidhur Kontrata ANTE-GROUP SHPK 3,838,913.00

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data