Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 45 198 5,895,063,066 108 2,665,630,639 2,584,163,670

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniformash dhe elementesh tė tjera pėrbėrėse tė tyre pėr Gardėn e Republikės. 9,465,313 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje konfeksione (veshje) pėr uniformen verore pėr Policinė e Shtetit 190,253,400 Njoftuar Fituesi GJERGJEFI & KLER & TONI OIL & D&E 164,200,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III “Blerje dokumentacioni pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve” 1,966,477 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 1,470,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. “Blerje autoambulancė modeli A 184,095,170 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Blerje autoambulancė modeli C” 14,544,841 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Bruksel-Tirane. Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V “Blerje Minibus pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve” 19,899,000 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 19,333,333.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VIII “Blerje Fuoristradė 4x4 pėr SHĒBA-nė” 7,500,000 Lidhur Kontrata ALBANIA MOTOR COMPANY 6,386,250.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III “Blerje Fuoristradė 4x4 me kalueshmėri tė lartė pėr Gardėn e Republikės” 36,499,998 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 35,700,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XI “Blerje SUV pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Punės dhe Shėrbimeve Shoqėrore” 4,666,667 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 4,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XII “Blerje Fuoristradė 4x4 pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Punės dhe Shėrbimeve Shoqėrore” 3,666,666 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 3,660,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIII “Blerje Automjete pėr SHISH” 12,261,690 Njoftuar Fituesi AUTO FRANCE - AL 11,804,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIV “Blerje automjet pėr SHISH” 3,739,379 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 3,520,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik- Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė” 9,599,858 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė e Spitalit Rajonal Berat” 8,249,019 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė Vendore tė Policisė Durrės” 1,999,910 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Shkodėr” 26,874,541 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Lezhė” 69,859,848 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII “Shtypshkrime spitalore pėr spitalin Berat” 1,041,506 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 770,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II “Libra dhe publikime profesionalė pėr Kontrollin e Lartė tė Shtetit” 2,250,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: “Blerje uniformash, veshmbathjesh dhe elementesh tė tjera, pėrbėrėse tė tyre pėr Qendrėn Kombėtare tė Urgjencės Mjekėsore”. 38,564,448 Njoftuar Fituesi MARSI & AL 37,751,800.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI “Blerje Fuoristradė pėr Shėrbimin Gjeologjik Shqiptar” 2,612,915 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IX “Blerje automjete pėr SHĒBA-nė” 17,717,700 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti X “Blerje automjet per transport materialesh+personash (i vogel) 4+1 vende (Kombi) pėr SHĒBA” 2,000,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje skaner bagazh, urė metal dhe detektor pėr Kolegjin e Posaēėm tė Apelimit” 7,810,000 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti 1: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjeteDiesel(Gazoil). 1,418,340 Lidhur Kontrata KASTRATI 16.4 % Marzh fitimi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. “Sigurim tė detyrueshėm tė mjeteve motorrike TPL” 36,070,400 Njoftuar Fituesi  Atlantik - Shoqeri Sigurimesh 35,973,732.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Sigurim kasko tė mjeteve motorike” 5,600,013 Njoftuar Fituesi  Atlantik - Shoqeri Sigurimesh 5,600,013.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II “Furnizim me lendė djegėse pėr automjeteBenzine pa plumb”. 279,829 Njoftuar Fituesi KASTRATI 17.4% Marzh fitimi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash 15,147,183 Anuluar Procedura

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data