Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 22 60,527,249 22 60,527,249 60,299,521

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente B2 557,200 Lidhur Kontrata +Shtesė Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 464,333.33
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente B2 557,200 Lidhur Kontrata +Shtesė Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 464,333.33
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: B7 - Blerje barna sistemi nervor dhe sistemi respirator dhe gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore ndarė nė 19 lote 95,520 Lidhur Kontrata +Shtesė Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 79,600.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Blerje barna hormonale sistemime , hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, - Loti 8: Lėnde kontrasti pėr CT; Blerje barna hormonale sistemime, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė Kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore - Loti 10: Gatopentic; Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi respirator dhe Gjaku dhe organet formuese te gjakut per nevojat spitalore - Loti 2: Midazolam; Blerje barna Anestezi Reanimacion, Sistemi Anti infektiv i pėrgjithshėm, dhe Gjaku dhe organet Formuese tė Gjakut pėr nevojat spitalore - Loti 31: Cetriaxone 398,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 398,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: B2 - Blerje barna Antineoplastike dhe immunomodulatore dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore - vėnė nė dispozicion nga FONDI 127,360 Lidhur Kontrata +Shtesė Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 127,360.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: B2 - Blerje barna Antineoplastike dhe immunomodulatore dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, e ndarė nė lote:
Loti 20 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Heparinė me peshė molekulare tė ulėt 4000UI/ 5000 UI/ 5700UI Shiringė e p.pėrgatitur
5,970,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 5,970,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 11,940 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 11,940.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 995,000 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 995,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 31,840 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 31,840.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 114,624 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 114,624.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 696,500 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 696,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 636,800 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 636,800.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 3,383,000 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 3,383,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 2,985,000 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 2,985,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 29,850,000 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 29,850,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 6,387,680 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 6,368,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 161,190 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 161,190.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 2,786,000 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 2,786,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 2,228,800 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 2,228,800.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 598,845 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 597,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 477,600 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 477,600.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje barna (B2)- Loti 20 - Heparine me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, shiringė e p- pėrgatitur 1,477,150 Lidhur Kontrata Megapharma SHPK - Fufarma SHA - Incomed SHPK 1,472,600.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.