Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
104 625 13396 26,530,520,764 11,077 21,952,768,629 18,732,566,534

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbimi Privat i Sigurisė Fizike tė Objekteve dhe Godinave, Sipėrfaqeve tė Gjelbėrta dhe Bimėsisė, tė QSUT 69005544 Njoftuar Fituesi TONI-SECURITY SHPK 61235378.4
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3 - Biventricular Pacemaker (CRT-P) 8313500 Njoftuar Fituesi OES Distrimed SHPK 7943205.5
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Bakteriologji bazike . 799500 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 785000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 Bakteriologji speciale . 3678148 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 3557100
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 Seriologjia . 1311376 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1286100
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5 Seriologji tė pėrshtatshme pėr Minividas/ ose ekuivalent . 3930000 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 3891000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 6 Biologjia molekulare. 3560400 Njoftuar Fituesi OES Distrimed SHPK 3555000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 10 Gjaku dhe organet formuese tė gjakut C1 Esterase Inhibitor (Human) / Conestat Alfa 500 UI / 2100 UI Flakon / Ampule. 687516 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 687516
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnizim vendosje UPS 3 (tre) fazor pėr Reanimacionin e SUT 2957000 Shpallur Procedura
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje Ultrasound system 4D (Aparat Ekografike 4D) 4333333 Shpallur Procedura
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje trau automatik pėr Parkingun e S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė.. 1499950 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Furnizim Vendosje pajisje mjekesore per spitalin Lezhe 2500000 Shpallur Procedura
Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) Rikonstruksion dhe shtesė nė godinėn e AKBPM-sė 144408163 Njoftuar Fituesi 4 AM SHPK 101167168.36
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Shpenzime per pajisje zyre 8014201 Njoftuar Fituesi SHAGA SHPK 7676106
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje Analizator Genetic AND 7916666 Shpallur Procedura
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Funizim Vendosje Panomarex Digital per nevoja te KSU 4500000 Shpallur Procedura
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje unite dentare per nevoja te KSU 7770833 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 7 Sistemi muskolo-skeletik Dantrolene 20mg Flakon/ Ampule 316193 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 316192.5
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Lende e pare per kaldajat Biomase Pellet 2809600 Shpallur Procedura
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Kaldaja me qera 1750000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim vendosje tė aparaturės mjekėsore EKO Kardiake Transezofageale pėr shėrbimet mjėkėsore nė QSUT 5426667 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Pjese kembimi (FV) per : Autoanalizator, Biokimik,Fotometer Biokimik,ECG 497000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Mirembajtje Aparatit RoGrafi-Skopise model Essenta-RC 1204333 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Mirembajtje Sonde Abdominale CA421 360000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqime per Spitalin Kukes(Bylmet) 1021446 Lidhur Kontrata KADRA SHPK 1018242
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje reagentė pėr mikrobiologjinė. 2836250 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 2833750
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Leter EKG tapet ushtrimor 45480 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 2 Kabell monitorimi 260000 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 1 Elektroda EkG 150000 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK
Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) Supervizim - rikonstruksion dhe shtesė e godines sė AKBPM-sė 1150915 Shpallur Procedura


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.