Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 Kanani SHPK 4 115,260 4 115,260 115,260

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "B7 - Blerje barna anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi-reanimacion dhe anti neoplastike immunomodulatore pėr nevoja spitalore", ndarė nė Lote- Loti 4 - HaLothan, 250 ml, flakon- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit 67,800 Lidhur Kontrata +Shtesė Kanani SHPK 67,800.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje medikamente 23,730 Lidhur Kontrata Kanani SHPK 23,730.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamente 13,560 Lidhur Kontrata Kanani SHPK 13,560.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kotrate: "Blerje Medikamente pėr nevojat spitalore", Spitali Korēė- Fondet nga Buxheti i Shtetit- Loti 14 - HaLothan, 250 ml, Flakon 10,170 Lidhur Kontrata +Shtesė Kanani SHPK 10,170.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.