Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
10 GTS SHPK 32 252,687,573 32 252,687,573 207,045,666

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Rikonstruksioni i rrjetit te oksigjenit ne patologji 1,623,000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 1,623,000.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Furnizim – vendosje panele te shkembimit automatik te oksigjenit dhe protoksidit te azotit 935,160 Lidhur Kontrata GTS SHPK 935,134.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje oksigjeni (gazte) per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1,150,000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 794,880.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4. Riparim-mirėmbajte sisteme ajri tė vakumuar. komprimuar dhe linjat pėrkatėse; tanker oksigjeni; rampa oksigjeni dhe linjat e paisjet pėrkatėse, tė QSUT-sė 3,750,147 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 3,748,547.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje oksigjen per nevoja mjekesore 4,938,208 Njoftuar Fituesi GTS SHPK 4,936,780.40
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 13 Oxygen 45,727,027 Njoftuar Fituesi GTS SHPK
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Oksigjen mjekesor 2,468,880 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 2,468,800.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Oxygen Njoftuar Fituesi GTS SHPK 896,560.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 2 - Furnizim Vendosje Aparat Oksimetrie. 597,600 Lidhur Kontrata GTS SHPK 592,800.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 1 - Furnizim vendosje Panele Dopio Oksigjeni 799,980 Lidhur Kontrata GTS SHPK 798,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerja oksigjen i gaztė 1,300,000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 1,083,083.33
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Rikonstruksioni i rrjetit tė oksigjenit nė maternitet 5,556,014 Lidhur Kontrata GTS SHPK 5,445,063.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Riparim mirėmbajtje sisteme ajri tė vakumuar, komprimuar dhe linjat pėrkatėse; tanker oksigjeni, rampa oksigjeni, linjat dhe pajisjet pėrkatėse 3,274,862 Lidhur Kontrata GTS SHPK 3,273,982.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Oksigjen mjekėsor i gaztė 919,440 Lidhur Kontrata GTS SHPK 919,200.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Oksigjeni tė Gaztė 499,200 Lidhur Kontrata GTS SHPK 416,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote nė QSUT, pėr vitin 2016 ndarė nė lote: Loti 4 - Riparim-mirėmbajtje sisteme ajri tė vakumuar komprimuar dhe linjat pėrkatėse; tanker oksigjeni; rampa oksigjeni, protoksid azoti dhe linjat e paisjet pėrkatėse tė QSUT-sė 475,231 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 475,230.83
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje oksigjen mjekėsor tė lėngshėm pėr nevoja spitalore 1-337g/1L (15°C dhe 1 bar) 16,923,859 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 16,923,858.66
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje oksigjen 3,033,434 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 3,033,434.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Blerje oksigjeni i gaztė 839,975 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 839,975.09
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Oksigjeni - vėnė nė dispozicion nga FONDI 200,000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 166,592.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje oksigjen mjekėsor 1,366,580 Lidhur Kontrata GTS SHPK 1,366,575.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote- Loti 4 - Riparim – mirėmbajtje sisteme ajri tė vakumuar dhe komprimuar, tanker oksigjeni, rampa oksigjeni, protoksid azoti, linjat dhe pajisjet pėrkatėse 2,377,950 Lidhur Kontrata GTS SHPK 2,377,046.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 7,326,920 Lidhur Kontrata GTS SHPK 7,326,919.44
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 9,040,980 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 9,040,985.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 12,437,800 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 12,437,830.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 15,167,200 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 15,167,170.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 84,620,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 84,620,044.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje oksigjen mjekėsor i lėngshėm 21,421,400 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 21,421,450.16
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: "Blerje oksigjen gaz mjekėsor" 54,600 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 54,600.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje impianistike, Loti 4- "Riparim- mirėmbajtje sisteme ajri tė vakumuar dhe komprimuar, tanker oksigjeni, rampa oksigjeni, protoksid azoti, linjat dhe paisjet pėrkatėse 538,442 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 538,442.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.