Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Rozafa-94 SHPK 5 4,307,210 5 4,307,210 3,416,190

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Lot 1 Evadim i mbetjeve urbane 555,800 Lidhur Kontrata Rozafa-94 SHPK 555,800.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore 2,250,000 Lidhur Kontrata Rozafa-94 SHPK 1,398,870.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė Kontrate: Evadim i mbeturinave spitalore 204,300 Lidhur Kontrata +Shtesė Rozafa-94 SHPK 204,300.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Evadim i mbeturinave spitalore pėr vitin 2016 1,082,600 Lidhur Kontrata Rozafa-94 SHPK 1,042,710.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Evadim i mbeturinave spitalore" 214,510 Lidhur Kontrata +Shtesė Rozafa-94 SHPK 214,510.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.