Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Kthella SHPK 8 8,011,087 8 8,011,087 7,577,924

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Funizim dhe vendosje e dy trarėve elektrik pėr spitalin Lezhė 1,465,200 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 1,435,869.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė Objekteve Fizike dhe Impiantistikės 1,372,476 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 1,335,005.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Rikonstruksion i pjesshėm i Spitalit Mat (SALLA E MADHE) 1,618,497 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 1,599,566.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė objekteve fizike dhe impiantistikės ndarė nė lote. Loti 1 – Mirėmbajtje tė Objekteve Fizike dhe Loti 2 – Mirėmbajtje tė Impiantistikės 156,126 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 156,126.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore 404,095 Lidhur Kontrata +Shtesė Kthella SHPK 404,095.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė objekteve fizike dhe impianistikės- Loti 1 Mirėmbajtje tė objekteve fizike 778,591 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 494,017.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore tė Spitalit Lezhė 2,083,330 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 2,020,474.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė objekteve fizike dhe impianistikės, ndarė nė lote- Loti 1 – Mirėmbajtje tė objekteve fizike dhe Loti 2 – Mirėmbajtje tė impianistikės 132,772 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 132,772.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.